Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod esquire 7. 12. 2023 10:44

Vybiral jsem prevedenpu kartou z bankomatu CS a poplatek 50 Kc, i kdyz v sazebniku je zdarma. Poslal jsem reklamaci.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 12. 2023 11:02

To by me taky zajmalo, co vim tak vyber byl vzdy u kreditek za poplatek a nebo minimalne urocena ihned castka.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hyper9 7. 12. 2023 11:14

Hello bank měla v sazebníku tyto položky:
1. Výběr hotovosti z bankomatu Hello bank! v ČR a na vybraných obchodních místech (cashback)
Zdarma
2. Výběr hotovosti z bankomatu ostatních bank v ČR, v zahraničí, na ostatních obchodních místech
80 Kč

Z toho důvodu je nyní u ex-HB kreditek zachován stejný princip, tedy výběr z vlastního bankomatu zdarma.

Věci týkající se fungování kreditek pod Českou spořitelnou už nemá cenu psát sem, je to off-topic, Hello bank už s tím nemá co do činění, navíc ve vlákně Česká spořitelna často píše Jiřka, která s některými věcmi může pomoci. Názory pana Zdeňka s jeho X identitami jsou irelevantní.
hyper9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2023 11:26

esquire píše:Vybiral jsem prevedenpu kartou z bankomatu CS a poplatek 50 Kc, i kdyz v sazebniku je zdarma. Poslal jsem reklamaci.

Reklamace nebyla nutná, nejsi jediný komu se to stalo, ČS o této chybě ví a poplatek bude všem automaticky vracet.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 9. 12. 2023 10:44

Jaké jsou prosím podmínky pro získání 3x500 bonusu? Stačí jeden nákup kreditkou měsíčně a splátka z plus účtu?
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 12. 2023 10:53

Tak mi nepřišla žádná KK z ČS, volám tam, a idioti mě ženou na pobočku. A už tuším, že tam mi řeknou, to co v minulých letech, že z interních důvodů (tzn. blacklist) mi žádnou nevydají. :-(
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 12. 2023 19:19

Cos za brikule jsi v ČS v minulosti páchl, že ses dostal na blacklist? :-)

-- 9. 12. 2023 19:23 --

STSCHvojkoviceBrod píše:Jaké jsou prosím podmínky pro získání 3x500 bonusu? Stačí jeden nákup kreditkou měsíčně a splátka z plus účtu?

Pochopil jsem to stejně, snad jsem v obraze.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 9. 12. 2023 20:18

Člověk už to nestíhá sledovat, nabral jsem si nějak moc karet. :-D
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 12. 12. 2023 22:35

Jdou ještě nejak z HB dostat staré výpisy? Hlavně z kreditky.
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 12. 12. 2023 22:55

Pokud máš HB kreditku převedenou do ČS, tak staré výpisy 2022-2023 lze stáhnout v Georgi.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 12. 2023 12:56

Zkousel uz nekdo tedy prevydani kk Hello? :)
Neco me rika, ze to tak snadno nepujde a bude nutne asi Hello zrusit a zadar o normalni kreditky Sporitelny.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 12. 2023 13:04

Postup zrušení ex-HB a požádání o novou kartu ČS s procesem schvalování popisovala Jiřka z ČS.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 14. 12. 2023 13:22

Ano, ten postup získání kreditky ČS místo kreditky exHB se řeší s Jiřkou ve vedlejším vláknu Česká spořitelna viewtopic.php?p=13633355#p13633355
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod malda 17. 12. 2023 20:44

Milos píše:Pokud máš HB kreditku převedenou do ČS, tak staré výpisy 2022-2023 lze stáhnout v Georgi.

Je to nekde zahrabane, nebo to ma byt normalne u nove vydane kreditky ve vypisech? Tam zadne nevidim...

Diky,
M
malda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 17. 12. 2023 21:10

V appce George je to přímo u kreditky, záložka Funkce a pak Výpisy. Podobně je to přímo u kreditky i v IB George.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka