Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 12. 2022 15:04

@vlkoslav:
Omyl, s ČS odměna funguje. Jediný "výpadek" byl jeden měsíc v létě (sám jsem ho na fóru avizoval), jinak nee (asi to u ČS někdo reklamoval a museli tu novou vlastnost "opravit", protože u nich neexistuje žádný dokument/seznam výluk jako u jiných kk a nemohli si tedy nepřiznání za některé platby obhájit).
S Curve (bezplatný tarif) bezplatně Twisto platit nelze, spadá do do Curve Fronted - tedy při fronted off to Curve zamítne, při on to zatíží poplatkem 1,5%.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 12. 2022 15:58

Ten výpadek byl ale individuální.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 12. 2022 16:39

To nejspíš ano, ale týkal se daný měsíc více lidí odsud - jeden další odsud mi dnes ráno také posílal dotaz skrz SZ, zda už opravdu ČS odměnu zase dává, tak nevím co to tehdy v létě měli.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 18. 12. 2022 16:32

Ohledně toho snížení limitu od 9. ledna. Co když do té doby stihnu utratit víc než nový limit? To mi začnou účtovat nějaký poplatek za přečerpání?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 18. 12. 2022 16:41

Asi jo, je o tom psáno v tom odkazu pár příspěvků zpět, ale o poplatku se raději nezmiňují. Asi zablokují další používání, dokud se účet nedostane z mínusu.

Můžu se po snížení limitu dostat v Twisto účtu do mínusu a co to znamená?

Ano to se může stát. Ve chvíli, kdy před snížením limitu vyčerpáte víc než bude jeho nová výše, můžete se v Twisto účtu dostat do mínusu. Nic závažného to ale neznamená. Je třeba jen Twisto platby uhradit tak, abyste se dostal/a zpátky do plusu. Pak můžete Twisto účet dál používat.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jenda_s 18. 12. 2022 16:52

o poplatku tam nic není...

Můžu se po snížení limitu dostat v Twisto účtu do mínusu a co to znamená?

Ano to se může stát. Ve chvíli, kdy před snížením limitu vyčerpáte víc než bude jeho nová výše, můžete se v Twisto účtu dostat do mínusu. Nic závažného to ale neznamená. Je třeba jen Twisto platby uhradit tak, abyste se dostal/a zpátky do plusu. Pak můžete Twisto účet dál používat.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 18. 12. 2022 17:04

Takže do 9.1. rychle zaplatit, co v daném měsíci potřebuji, a mám prodloužený vyšší limit až do 1.2. Nebo vlastně do 15.2.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 5. 1. 2023 20:24

Já mám Twisto jen na snap do 10 000 Kč, takže 1 % a je doma max. 100 Kč. Z 50 sešup na 16 500 Kč.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nettopeer 7. 1. 2023 11:43

Zdravím, kombinujete někdo Skippay + twisto ? Tzn odložení plateb celkem o 2 měsíce ?
Má to nějaký další význam, bonus ? Nebo je to nesmysl.
Zatím používám jen skippay.
Děkuji za názory.
Nabízím 100 USD za registraci na Etoro přes můj registrační link -> SZ
Nettopeer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 7. 1. 2023 16:24

Kromě možnosti odložení plateb to žádný smysl nemá, použitím vhodných kreditek lze bonus za úhradu Twisto i SkipPay získat napřímo.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 1. 2023 00:59

Nettopeer píše:Zdravím, kombinujete někdo Skippay + twisto ? Tzn odložení plateb celkem o 2 měsíce ?
Má to nějaký další význam, bonus ? Nebo je to nesmysl.

Pár měsíců jsem to tak provozoval, protože KK kterou máme má Twisto ve výlukách, ale Skip Pay ne. Jenže od doby, co nemůžu platit svůj Skip Pay kreditkou, protože jsem držitelem dodatkové karty na své jméno, ale úvěrový rámec je na mou partnerku (po roce si najednou vzpomněli, že se jim to nelíbí ...), přestal jsem používat Twisto i (své) Skip Pay.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 8. 1. 2023 09:18

A jak se to dozvěděli?
eetg
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 1. 2023 12:13

Twisto na tom musí být fakt špatně, když snižuje limity jako o život. Právě dnes došel e-mail o jeho snížení jak mně (z 20 na 10 tisíc), tak dalšímu známému (z 12 na 10 tisíc), přitom v obou případech tam těch 10 tisíc původně bylo (využíváme jen na Snapy), ale oni to před nějakou dobou sami takto zvýšili, teď tedy zpět. Jejich zdůvodnění:
K této změně přistupujeme z objektivních důvodů, kterými jsou výrazné změny na finančních trzích nejen v České republice.Vše ostatní zůstává při starém.

Změnu navíc provedli ihned, ani nečekali na nové účetní období na začátek února. Fakt se jim musí hodně nedařit...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 10. 1. 2023 12:19

vždyť tu změnu oznámili už 17.12. teda aspoň mě, když mi snižují z 50.000 na 16.500...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2023 12:21

Taky mám dnes sníženo z 30 tisíc na 16 a půl. Oznamovali to někdy v prosinci.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků