Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2022 09:31

Já to schválně zjišťoval a je to tak, jak píšou výše - základní 95 na tank ono je opravdu základní bez jakýchkoliv aditiv. Nebudu se pouštět do debaty, jestli to za to stojí, to ať si každý zhodnotí sám. Za mě celý ten balíček (cena, kvalita, velká síť pump, platba přes aplikaci a malé fronty na pumpě) dává rozhodně větší smysl než jezdit k tank ono.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 10. 2022 09:52

Ač jsem taky preferoval Tank Ono, Benzina musela jít poslední dobou s cenami dolů, protože bych to nyní vyhodnotil tak, že i tankovací karta Easy dává smysl. Nejblíž od baráku (3,8 km) mám nějakou neřetězcovou benzínku s relativně slušnými cenami, ale tam hned vedle jezdím prakticky každý týden na nákup a taky při jakémkoliv výjezdu je při cestě. Ono i Benzinu mám cca 12 km, což se při 50l nádrži vyplatí jen v případě rozdílu cca 1,-/l, což není nikdy. Jo, občas se dá kolem Tank Ono jet, ale u Benziny je ta pravděpodobnost poněkud větší. A s tou kartou Benefit při slevě 2,20/l zřejmě není moc co řešit, jen mně to nestojí za to. Takže bych rigidně netrval na Tank Ono.
Naposledy upravil drkarel dne 1. 10. 2022 10:53, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 10. 2022 10:44

Když tankujete na Joko Ono, nesbírali jste ještě na cestě či v poli ojnice či jiné části motoru?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 1. 10. 2022 15:24

Dost laciné Mirku. ONO je z více důvodů pod těžkým dohledem.

Osobně jsem měl velké problémy s naftou od Benziny (kolega ze služebním zůstal viset na dálnici a palivovou soustavu dávali dohromady na třikrát).
Známý si zničil motor na MOL (obojí však x let zpět)

Já nemám zase rád starý benzín ze státních zásob na EuroOilu.

Na druhou stranu jsem to kdysi sledoval a s benzínem od ONO měla motorka a auto s naftou mírně vyšší spotřebu oproti "značkovým" pumpám. Na neznačkových nečepuji...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2022 16:17

Je to tak, idealni jsou (nebo byly) cerpaci stanice u hypermarketu. Palivo standardni, vytoc velka.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 10. 2022 16:28

Suky. píše:Já nemám zase rád starý benzín ze státních zásob na EuroOilu.


I když už jsme zcela off topic, tak já tankuju už hodně dlouho prakticky jenom na EuroOilu a nikdy jsem neměl žádný problém. Tankuju tam naftu kvůli absenci biosložky.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 1. 10. 2022 23:51

Mam dotaz ohledne TK Benefit pres CSOB. Objednal jsem jednu i pro kamarada, ale po pridani do aplikace karta sdili mnou nabity kredit. Nejde to nejak rozdelit, aby kazda karta mela svuj kredit?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 2. 10. 2022 13:12

Tak tankováno 13. 9. a sleva furt nic. Asi je tam něco rozbité :) Takže stále budu používat raději Axigon a slevu u Shellu, co je okamžitá a netřeba nabíjet dopředu, fakturuje se.
Přílohy
benzina.png
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 2. 10. 2022 13:29

To je vždy až začátkem dalšího měsíce a možná ne o víkendech. Tak druhý nebo třetí pracovní den už to tam bývá vidět.
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 10. 2022 13:33

Ano, funguji jen v pracovnich dnech...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 2. 10. 2022 13:46

Ahoj, jak platíte s Tankkartou Benefit od ČSOB na express čerpacích stanicích Benziny z aplikace?

Karta mi přišla, přidal jsem jí do aplikace, kde jsem jí nabil přes Gpay a vidím v aplikaci zůstatek.

Když jsem přijel na Express benzinu, naskenovat jsem QR kód stojanu přes aplikaci, hodil limit před autorizace, ale nabídlo mi to k platbě pouze bankovní kartu/Gpay a nikde jsem neviděl možnost zvolit tankkartu.

Netušíte, zda dělám, něco špatně třeba já v postupu? :)

Za mnou byla extra fronta, tak jsem nelaboroval a zaplatil kreditkou. Na webu orlenu a tankarty jsem odpověď přímo nenašel, díky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jjrr 2. 10. 2022 16:48

Smazat z appky tu platební kartu?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod esquire 2. 10. 2022 18:45

To se ta karta musi vybrat z roletky. Primarne je asi nastavena bankovni karta, pokud je zadana. Ja na Expressu normalne TK (teda Easy) platil.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 2. 10. 2022 19:37

Radek.Hulan píše:Tak tankováno 13. 9. a sleva furt nic. Asi je tam něco rozbité :) Takže stále budu používat raději Axigon a slevu u Shellu, co je okamžitá a netřeba nabíjet dopředu, fakturuje se.

Na tom souhrnu se sleva neobjeví nikdy, na konci měsíce ano.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 10. 2022 20:25

Prachy za září došly. B)
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků