Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod RepkaLuk 30. 1. 2023 11:25

Taky tam kód nemám a kartu jsem nemohl přidat! Je to chyba Benziny, psal jsem si tam s operátorem přes jejich chat a odpověděli mi, že o problému vědí, že jej intenzivně řeší... Jediná možnost jak kartu přidat "bez nutnosti ověření" je při první platbě na stojanu přes jejich QR kód...
RepkaLuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 30. 1. 2023 12:10

A nebo si tam pridat (pouzivat) GPay a je to bez problemu...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , MallPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Coinmate , Anycoin atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beet 30. 1. 2023 12:57

To je nějaká novinka? Já jsem přidával karty dvě a nevzpomínám si, že bych někde zadával nějaký kód, nebo na nějaký zádrhel obecně.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 30. 1. 2023 15:09

RepkaLuk píše:Taky tam kód nemám a kartu jsem nemohl přidat! Je to chyba Benziny, psal jsem si tam s operátorem přes jejich chat a odpověděli mi, že o problému vědí, že jej intenzivně řeší... Jediná možnost jak kartu přidat "bez nutnosti ověření" je při první platbě na stojanu přes jejich QR kód...


Díky za info, tak nejsem slepej.:)

milanBrno píše:A nebo si tam pridat (pouzivat) GPay a je to bez problemu...


Gpay samozřejmě používám na dobití Tankkarty. Tady jde ale o přidání platební karty pro případ, že bys na Tankkartě neměl dostatek peněz, zbytek by se ti strhl z této karty.

beet: Ano, je to asi novinka, přidával jsem jinou kartu před nějakou dobou a žádné ověření to nechtělo.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 30. 1. 2023 23:30

mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty)
Kde jsi takovou informaci ziskal!?
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , MallPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Coinmate , Anycoin atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 3. 2. 2023 17:45

Máte započítané slevy za leden u Benziny? Já tam mám pár tankování za leden, a ani 3. ledna nemá dosud započítanou slevu...

A jen pro zajímavost, tankuji Verva 100 a na včerejší tankování se vyplatilo použít raději Easy kartu s 1 Kč slevou ze stojanu než Benefit. Ty vyhlašované ceny jsou dost vysoké.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 4. 2. 2023 13:47

jo včera to dorazilo, ale tankoval jsem na benefit pouze jednou, ze stejneho duvodu, u pump mimo hlavni tahy se vyplati platit kartou easy
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 4. 2. 2023 17:46

milanBrno píše:mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty) Kde jsi takovou informaci ziskal!?

@mojmax: No, tak to by mě případně také zajímalo. Zrovna dnes jsem nad tím dumal, že by to mohla být příjemná funkce. Zároveň by Orlen mohl upravit, aby za platbu platební kartou přes jejich aplikaci byla poskytnuta stejná sleva, když už stejně jsou tankarta a applepay zobrazeny na jedné stránce vedle sebe. Takhle to sice jde řešit dobitím před samotným použitím tankarty, ale je to zbytečně zdlouhavé...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bufalobil1 7. 2. 2023 09:59

V lednu jsem na Benzině čepoval jen jednou naftu jinak jsem jezdil jinam. Včera mi vrátili 10 Kč. Na totemu měli 36,8Kč a po slevě byla cena 36,56 Kč .Klidně se ten měsíc mohlo někomu stát že se i sbonusem nedostal pod totemovou cenu. Na levných pumpách jako je ONO se v tu dobu dalo čepovat za cca 36 Kč. Jinak vyhlašované ceny byly celý měsíc hodně vysoké a i se započítaným bonusem 2,1 Kč se nevyplatilo se u nich čepovat. Ale dneska jsem vzal zase naftu na totemu 39,9Kč vyhlašovaná cema 36,71 Kč takže s bonusem za 34,60 ONO za 35,50 Kč a další levný jako Prim a nebo TaM cca 36,5 Kč. Je potřeba si to furt hlídat to mě točí škoda, že se člověk nemůže spolehnou že s byznis kartou to bude pokaždé výhodná cena. Jinak je jasný že ceny asi zase poletí nohoru s tím embargem.
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 7. 2. 2023 12:11

anebo to chce diverzifikovat dle konkrétní pumpy, na levnějších odlehlých nebo málo vytížených pumpách je aktuálně 37,50 za benzin tzn. se vyplatí sleva 50 hal/litr přes Tankkartu Easy než vyhlašovaná cena -2,20 u Benefit karty.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 2. 2023 08:47

milanBrno píše:mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty)
Kde jsi takovou informaci ziskal!?


Omlouvám se, to byla mystifikace, pokud není na Tankkartě dostatek nabitých peněz, musí se použít jiná platební karta na celou útratu. Jelikož tankuji na Benzině Express, která nemá slevu při platbě Tankkartou, použiji vždy Googlepay a vyberu si, z jaké karty chci peníze strhnout.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 2. 2023 15:08

bufalobil1 píše:Je potřeba si to furt hlídat to mě točí škoda, že se člověk nemůže spolehnou že s byznis kartou to bude pokaždé výhodná cena.


Zajímavé je na tom hlavně to, jak se může lišit pohled dvou lidí na tu stejnou věc. Já tankuju do všech 3 svých vozidel benzín, takže naftu nesleduju, ale ten benzín se oproti neaditivovanému u Tank Ono lišil maximálně snad o 1.5Kč/l, možná chvilku o 2, když se zrovna zdražovalo. Občas byl i dokonce levnější, i když samozřejmě výjimečně. Naprostou většinu času od toho září, co mám kartu, to je 0.5-1Kč. Můžu tankovat v podstatě přímo na cestě kamkoliv, bez plánování a bez front (moje poslední tankování na Tank Ono trvalo přes půl hodiny!). Nekoukat na to pro "zábavu", tak naopak absolutně neřeším nějaké hlídání cen...

retron píše:anebo to chce diverzifikovat dle konkrétní pumpy, na levnějších odlehlých nebo málo vytížených pumpách je aktuálně 37,50 za benzin tzn. se vyplatí sleva 50 hal/litr přes Tankkartu Easy než vyhlašovaná cena -2,20 u Benefit karty.


To se vyplatí přesně o 0.02Kč/l ;)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 14. 2. 2023 17:00

tenhle týden ano, ale minulý a předminulý, kdy byly vyhlašované ceny naprosto nesmyslně napáleny, byl rozdíl cca koruna na litru
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 2. 2023 12:50

To je fakt, ten minulý týden to bylo myslím za 37.92Kč/l. Ale pořád to beru tak, že když nemám takovou levnou pumpu hned před barákem, tak řešit pade na nádrži nebudu. To je u jednoho auta zhruba 10km navíc, u druhého 20.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 15. 2. 2023 15:17

tak dnes to bohužel platí zas: vyhlášená N95 39,54 - 2,20 tj. 37,34 vs. 37,50 na stojanu - 50hal na tankartu easy tj. 37 rovných
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků