Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod obbr 23. 3. 2023 01:00

Bond2 píše:to je opravdu šaškárna 8-P "Uvedené pásmové úročení může být každému klientovi nastaveno pouze na jednom účtu."... a ten už mám 8-S

Co zkusit založit nový účet. Taky už jeden mám, ale s garancí jen do 30.6. Prodloužení garance do konce roku by se hodila.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 23. 3. 2023 03:59

panPeněženka píše:https://www.trinitybank.cz/lide-sporici-ucty-dobry-klient/

Koukejte, to je zase šaškárna... garantujeme do konce roku, ale jen pro nové vklady a nové účty! :-D

Kdo zavčasu vynuloval, může přijít s novým vkladem. Však to tu není poprvé ani naposledy, podmínka nového vkladu. Nulování je u TB důležité.
octr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drummond 23. 3. 2023 11:05

V těch podmínkách, jak tam budou zařazeny automaticky i starší účty, aby se prase vyznalo.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 23. 3. 2023 21:32

Vážená klientko, vážený kliente,

děkujeme Vám, že využíváte služeb TRINITY BANK, a.s. Spokojenost a informovanost našich klientů je pro nás důležitá. Proto nám dovolte, abychom Vás seznámili s úpravou podmínek spořicího účtu Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient s platností od 22. 3. 2023. Jedná se o:
• Nový spořicí účet s garancí úrokové sazby 5,68 % p.a. až do konce roku 2023
• Zrušení nabídky spořicího účtu s fixací na 12 měsíců (s účinností již od 21. 2. 2023)

Více informací k uvedeným změnám:

Spořicí účet s garancí úrokové sazby 5,68 % p.a. až do konce roku 2023

Nově nabízíme spořicí účet s úrokovou sazbou 5,68 % p.a. do výše vkladu 500 tisíc Kč a s garancí do 31. 12. 2023. Nabídka je platná pro Vámi nově zřízený spořicí účet v případě splnění přiložených podmínek, zejména pak nového vkladu. Nad uvedenou částku je účet úročen úrokovou sazbou 4,08 % p.a. Uvedený účet lze zřídit na všech našich pobočkách a také online prostřednictvím žádosti na našich webových stránkách http://www.trinitybank.cz.

Pokud již využíváte účet v rámci marketingové akce Dobrý klient 5,68 % p.a. s garancí úrokové sazby do 30. 6. 2023, tento i nadále zůstává v platnosti beze změny. Do uvedeného termínu budete informováni o změně parametrů tohoto účtu s platností nejpozději od 1. 7. 2023.

Nově můžete tedy využít dva typy spořicích účtů s úrokovou sazbou 5,68 % p.a., a to do zůstatku 500 tisíc Kč na každém účtu.

Zrušení nabídky spořicího účtu s fixací na 12 měsíců

Vzhledem k vývoji na finančním trhu jsme ukončili u produktu Spořicí účet Výhoda+ Dobrý klient možnost sjednání fixace vkladu a úrokové sazby na 12 měsíců. Pro klienty, kteří tento produkt aktuálně využívají se nic nemění, fixace vkladu a úrokové sazby na 12 měsíců je stále platná, a to v původně sjednané délce.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod satinst 23. 3. 2023 21:38

Zdravím
Nestudoval jsem přesně ale jedná se o to, že když mě v únoru nabídli 6.08 bez omezení do 30.6. tak mě to teď ruší a dávají 5,68 s pasmovym určením i když s garancí do konce roku?
satinst
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 23. 3. 2023 22:06

Ne, ten úrok ti zůstane, toto je jejich nový účet.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 23. 3. 2023 22:07

Tak zjevně lze mít dva úcty u Trinity s 5,68% jeden s garanci do prosince a jeden do června.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod ladik1983 23. 3. 2023 23:03

Cirkus Humberto hadr
ladik1983
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hyper9 23. 3. 2023 23:11

Už chápu, proč potřebují ten nový bankovní systém: aby se v tom sami vyznali. :mrgreen:
hyper9
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radoch1 23. 3. 2023 23:16

Číst pokaždé ty jejich podmínky a hlavně se v nich pak i vyznat.... to snad nemůže dát ani Lukáš Kovanda :-)
radoch1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 3. 2023 05:23

Kolik účtu v Trinity máš, tolikrát jsi člověkem.
Já už 5. účet nechci.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 24. 3. 2023 08:49

Že jim to za to stojí. Mohli rovnou na začátku toho mailu s těmi podmínkami napsat, že chtějí by považováni za podvodnou banku a dále je popis, jak chtějí se stávajícími zákazníky vy**cat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 24. 3. 2023 10:00

Kdyby to měli aspoň jako Moneta, která to se svými úcty Sporito/Spoření dotáhla od A tuším někam k písmenu E, ze ty úcty pak jedním dvěma kliky zrusim. Tohle je fakt naprostá uchylarna. Psal jsem bankerce, jestli vážně chtějí, abych měl sedmý (!?!) účet, zdali by nebylo jednodušší upgradovat jeden z těch stávajících. Samozřejmě dosud bez odpovědi.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Briko 24. 3. 2023 10:21

Na to, totiž nejde smysluplně odpovědět. Bankovní kašpaři.
Briko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M1d4s 24. 3. 2023 11:24

Já se s tímto ústavem včera definitivně rozloučil, resp. definitivně zrušeno! :-)
M1d4s
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků