Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 27. 3. 2023 14:50

Druhý účet k existujícímu by zrovna datovkou založit mohli, když už to neumí v IB.
Naposledy upravil Radek.Hulan dne 27. 3. 2023 15:17, celkově upraveno 1
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2023 15:13

Nevím, přijde mi o dost jednodušší bez keců naskenovat OP, výpis a poslat ověřovací korunu, než tu sáhodlouze poněkolikáté řešit, jak by to šlo lépe a jednodušeji. Chápu regina, který nemá druhý doklad ... ale vlastně i zde něco chybí ... např. vůle. :) A navíc, pokud se jedná o druhý účet u stejné banky, řada bank (ne-li skoro všechny) druhý účet založí kliknutím v IB/SB. To je základní vada TB - pravděpodobně na to nemá systém, takže buďme rádi za ty dary.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 29. 3. 2023 22:57

obbr píše:Na webu o tom, že je možné mít 2 účty s 5,68% nic nebylo. Naopak z toho vyplývalo, že kdo už jeden takový účet má, tak druhý založit nejde.
Včera večer mi poslali mail, kde se uvádí, že existence dvou takových účtů je možná.


Ano je to možné, už ho mám založený, byť mi bankerka tvrdila, ze je velmi pravděpodobné, ze u účtu, kde garantují 5,68% do 30.6. dojde k prodloužení. Nicméně, jak známe Trinity, bude tam zase nějaká finta tzv novych vkladu ke kdoví jakému datu a podobných opicaren. Mám sice na něm nulu, ale ví bůh, co si Kovanda aspol vymysli a co podniknou jiné banky, některé mohou třeba začít snizovat a proto jsem si preventivně založil ten s garanci do 31.12. a poslal na nej 1 Kč :) Člověk u nich nikdy neví. Jsem zvědav na jaké číslo počtu účtů to u nich dotahnu. Zatím jsem na sedmičce (sic!).
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod LaNov 30. 3. 2023 17:13

Trinity zveřejnila pozvánku na valnou hromadu 28.4.2023. Mají za loňský rok rekordní zisk (přes 800 mil.), takže navrhují dividendu 15,52 % na bonusové akcie a 13,15 % na normální akcie. V minulosti jsem tu investice do jejich akcií spíše sepsul, teď to konečně začíná být zajímavé.
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ffff 31. 3. 2023 05:09

No teď je pozdě investovat, když už se vyplácejí dividendy. Protože ty příští nemusí být tak vysoké.
ffff
osobne

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 3. 2023 07:20

Vyskočila na mě reklama, že prý na pobočce Trinity 6,08 %. To už je celkem skok proti 5,3, co mám v RB. Zřídím na pobočce účet s pasem a řidičákem nebo potřebuju tu plesnivou občanku?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 31. 3. 2023 20:32

Řekl bych, že plesnivé nebo jinak poškozené doklady neberou nikde.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 10:47

@Sasakr: Byla to reklama na založení účtu pouze na nových pobočkách https://www.trinitybank.cz/lide-sporici-ucty-608/ nebo to už rozšířili na všechny pobočky?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod drummond 1. 4. 2023 10:58

Pouze nové pobočky
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 14. 4. 2023 18:07

Dnes jsem poslat něco kolem mega z Trinity a totéž z Maxbanky na nový účet VUB, oboje posláno v 8:00 ráno.

zatímco platba z Maxbanky na VUB dorazila už někdy po obědě, z Trinity tam není ani teď večer, takže už asi nedorazí. Ztráta na úrocích za víkend je kolem 500,-kč, můžu to u Trinity reklamovat?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod servpack 14. 4. 2023 18:23

Co bys chtěl reklamovat? Trinity odesílá platby v režimu D+1, najdeš to v dokumentu na jejich webu. Neoficiálně odesílají i D+0, ale musíš platbu zadat brzo ráno. Prý nejpozději před sedmou hodinou. Já zadávám platbu z Trinity vždy před šestou ráno a pokaždé dojde ve stejný den.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 4. 2023 19:08

To je taky nápad, posílat z Trinity peníze v pátek.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pulmann 14. 4. 2023 20:14

To je také nápad posílat v pátek z Trinity 15 mil. Kč .
pulmann
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LaNov 14. 4. 2023 20:19

Nechci japonského hafana podceňovat, ale spíš neumí počítat úroky :D
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octr 14. 4. 2023 20:37

Mně to tedy vycházi cca 170 Kč denně, takže za tři neúročené dny cca jednoho milionu to má správně kolem 500 Kč ztrátu při nedaněněm úroku kolem 6 % p.a., VÚB úrok nedaní osobám z ČR. TB mu to dnes odepsala z účtu, odešle to až v pondělí, nebude mu to nikdo 3 dny úročit a za ty 3 dny by u VÚB dostal nedaněný úrok cca 500 Kč. Tím neříkám, že za tu ztrátu je odpovědná nějaká banka, tu si zavinil sám.
Naposledy upravil octr dne 14. 4. 2023 20:48, celkově upraveno 1
octr
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků