MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 3. 2023 11:55

Ta banka ma divne chovani IB :(
Prihlasim se, vse je ok. Chci precist zpravy, takove to jak to tam vysi. Rokliknu a mam tak sloupek zprav po leve strane. Kliknu na zpravu, jedna jde cist. Druha ale zprava me odhlasi z IB a je napsano...

Zkusili jste opakovaně zadat požadavek, který si již zpracovává. Bude proveden původně zadaný požadavek. Příčinou může být dvojklik na stejné tlačítko nebo kliknutí na tlačítko obnovit v prohlížeči

dam znovu prihlaseni a dostanu... {"error":"Vaše činnost byla ukončena z důvodu nového přihlášení z Česká republika."}

Potom se tam dostanu a znova to stejne.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod peter23p 30. 3. 2023 12:19

Také se mi to děje už od počátku co změnily bankovnictví na maxbank. Je to nějaká nekompatibilita prohlížeče protože na pc a mobilu se to chová jinak. Na mobilu mě to odhlásí na pc to ukáže jen chybu a nejde pak již na nic kliknout.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drabeczek 30. 3. 2023 15:23

taktéž opakovaný problém s přihlášením do IB přes ověření face ID v telefonu. Na sms kód reaguje okamžitě, ale jinak načítá dokud nevyprší limit
drabeczek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hyper9 31. 3. 2023 11:35

Právě jsem dostal vyjádření z banky: údaje v internetbankingu (tj. splatnost a zaúčtování D+1 28.3.) jsou správné. E-mailové potvrzení uvádí chybné údaje vinou technické chyby, které bude opravena.

Musím pochválit MaxBanku za super komunikaci: rychle, s omluvou, vysvětlením a příslibem zlepšení.
Fandím jim. :tleskani
hyper9
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MARs87 2. 4. 2023 08:50

Funguji vam v mobilni appce notifikace?
MARs87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 2. 4. 2023 15:33

Prislib, jako kdyz slibovali ze pujdou okamzite platby? Pujdou letos? Muzeme si tipnout, ze ne.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 3. 4. 2023 09:35

Musím říct, že mě štvou ty převody. Příkaz zadán včera se splatností "co nejdříve". Dnes ráno peníze odepsány z Max Banky, ale v cílové bance je pořád nemám.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cermakjn 3. 4. 2023 09:36

Nejsi v tom sám. Trvalák k 1., transakční e-mail o odchozí platbě dnes po půlnoci a v KB stále nic.
cermakjn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirka1277 3. 4. 2023 10:23

Ahoj,
zaznamenal jsem, že od 01.04. (že by Apríl egg ?) se nezobrazuje v mobilní ani ve web aplikaci Max Banky denní úrok. Víte někdo bližší info, proč tomu tak je ? Děkuju
Jirka
Jirka1277
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 3. 4. 2023 10:26

cermakjn píše:Nejsi v tom sám. Trvalák k 1., transakční e-mail o odchozí platbě dnes po půlnoci a v KB stále nic.

Nebojte, dneska po 12:00 přijdou...
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .void 3. 4. 2023 10:48

Jirka1277 píše:Ahoj,
zaznamenal jsem, že od 01.04. (že by Apríl egg ?) se nezobrazuje v mobilní ani ve web aplikaci Max Banky denní úrok. Víte někdo bližší info, proč tomu tak je ? Děkuju
Jirka

Předpokládám, že úroky za víkend se započetly do březnového úroku.
Naposledy upravil .void dne 3. 4. 2023 10:54, celkově upraveno 1
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 3. 4. 2023 10:51

To určitě ne. Do březnového úroku se započetly úroky naposledy za 31.3.
Úroky za 1.4. a 2.4. zatím nejsou vidět. Patrně se to srovná až přes půlnoc pracovního dne (z dneška na zítřek).
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 3. 4. 2023 12:06

S maxbankou se teprve učím pracovat - kde ve webovém bankovnictví najdu denní úrok?
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 4. 2023 12:19

Denní úrok nikde není, v detailu účtu je roční sazba a nepřipsané nezdaněné úroky za daný měsíc.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ladik1983 3. 4. 2023 13:04

Ještě doplním že pod kolonkou Blokace

A též nemám úroky za 1. a 2. dubna
ladik1983
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků