Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 4. 2023 09:02

ne
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod esquire 4. 4. 2023 12:37

Jde poslat cast platby vyuctovani prevodem a zbytek kartou?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 4. 4. 2023 12:45

Ano, jde.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanndys 4. 4. 2023 22:21

Jde použít karta skip pay k půjčení auta v zahraničí? Děkuji
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ffff 5. 4. 2023 01:36

esquire píše:Jde poslat cast platby vyuctovani prevodem a zbytek kartou?

To je dost nebezpečné ne? Neaktivuje se tím automaticky funkce odložení splátky na další měsíc? To by mohlo vyjít draze.

https://skippay.cz/odlozeni-splatnosti
ffff
osobne

Odeslat příspěvekod polda 5. 4. 2023 08:21

Proč? Do termínu splatnosti je to všechno jednou.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 4. 2023 09:41

Už se to tu několikrát řešilo, tak mě @regin odpověď taky překvapila. Pokud si vzpomínám, nechce se mi to hledat, tak během aktuálního měsíce se dá dorovnávat v různé výši převodem a vyúčtování doplatit kartou. Pokud už na konci měsíce přijde vyúčtování lze zaplatit už jen jednorázově buď převodem nebo kartou, pokud splatíš jen část, padáš do půjčky... tak to nejspíš myslel také osobně... Jestli @regin vyzkoušel jiný způsob, je to možné, ale já se od začátku řídím výše uvedeným postupem zde z fóra a dál jsem to ani neměl chuť zkoumat...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 5. 4. 2023 10:33

Já normálně splácím (navyšuji zůstatek) průběžně po malých částkách. Prostě posílám zvolenou částku na daný účet s konkrétním variabilním symbolem. Nevím jestli se něco nezměnilo, ale fungovalo mi to i po skončení měsíce. Takže třeba když bych měl za březen zaplatit 20.000 Kč, mohu poslat 15.000 Kč převodem a až se započítají, tak doplatit 5.000 Kč kartou.

Ten VS mám už uložený (v šabloně), takže platbu zadávám přímo z IB banky. Při první platbě, když jsem VS neznal, jsem si vybral, že chci zaplatit CELÉ vyúčtování převodem a až se zobrazily údaje, prostě jsem je použil, jen jsem zadal jinou (nižší) částku.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 4. 2023 10:39

Po vystaveni vyuctovani, lze zaplatit jakykoliv pocet krat prevodem a jednou jinou kartou.

Pri platbe prevodem si urcujete sami jakou castku chcete splatit, kartou lze zaplatit jenom vsechno resp. zbytek/kdyz jste poslali penize jiz prevodem).

Pisu o pripade, kdy neuplatnite odlozenou platbu.
Naposledy upravil slavo963 dne 5. 4. 2023 10:42, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod faun1 5. 4. 2023 10:41

Splácím těsně před splatností (tedy po vyúčtování) převodem + zbytek kartou. Podstatné je nedat odklad (tlačítko "teď zaplatit část").
faun1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 4. 2023 10:42

@regin: bezva, zajímavé info, to jsem netušil a může se to hodit. Ovšem stále platí, že přes appku nebo jejich web tohle nejde, respektive je na výběr tlačítko pro zaplacení celého dluhu nebo jen části a zbytek spadne do odložené splátky, že?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 4. 2023 10:44

Tak tak, protoze kdo chce zaplatit cast prevodem to "svadi" nastavit "zaplatit cast". To pote neni cesta zpet a hned se uplatni uroky a kdyby clovek hned splatil zbytek, uroky uz musi zaplatit za cely mesic, tak na to bacha.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod regin 5. 4. 2023 10:46

Nejspíš ano, ale jak píšu. Když chci platit převodem, zadám na webu, že chci platit vše a až mám platební údaje, tak prostě snížím částku.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Spatty 5. 4. 2023 21:25

Ahoj, teď na mě na eshopu vyskočil pro mě neznámý skip pay a rovnou mi nabízí slevu 1000 kč. Není potřeba se nějak vázat např. dalšími platby, nějaký zůstatek na kartě atd.. aby sleva platila? Chci jen využít tu slevu a nejspíš už nikdy nepoužiji. Díky
Spatty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikko 5. 4. 2023 22:20

Skip Pay (bývalý Mall Pay) je kreditní karta k účtu Plus, patří pod ČSOB.

Podmínky: https://promo.skippay.cz/nakup-zdarma/clkn/https/tc.skippay.cz/Skip_Pay_Podminky_pro_uplatneni_slevy_na_nakupy.pdf
Info - odstavce Co je dobré vědět a Často se ptáte na této stránce uprostřed: https://promo.skippay.cz/nakup-zdarma/
nikko
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků