Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 6. 2023 10:39

Oni už přestali připisovat odměny po zaplacení vyúčtování? Nebo jen porucha na "mém přístroji"?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 6. 2023 11:54

Pokud se jedná o poruchu připisování bodů za zaplacení vyučtování, tak ji mám na svém přístroji taky.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 6. 2023 12:38

jj, body mám na mysli, špatně jsem se vyjádřil. No, to jsem rád, že nejsem sám, počkám, třeba to sami upraví časem.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 6. 2023 12:46

Ja vzdy cekam na vystaveni vyuctovani (dnes po 12hod.) a nemam s pripsanim bodu problem.
Ale omezili jejich vysi na pouhych 200 bodu za vyuctovani (a nehraje roli jeho vyse - stejna odmena za vyuctovani 50tis a 5tis.)
Na strankach jsem o teto zmene nic nenasel...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 6. 2023 13:11

@ bodyczech: To byla ironie, já tvůj příspěvěk samozřejmě pochopil, taky mě překvapilo, že už nemám připsán 1 bod za každých splacených 50Kč.
@ milanBrno: Nějaký zdroj? Stav bodového účtu před splacením vyúčtování si nepamatuji, žádnou zprávu o připsaných bodech jsem nepostřehl a v historii bodů zatím nic nemám.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 1. 6. 2023 13:18

Ja tedy dostal jen 196 bodu, zadnych 200, vyse vyuctovani 34800 Kc.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 6. 2023 13:35

Protoze jsi nezaplatil celou castku vyuctovani (tu mas 35tis.), ale vyuzil jsi slevy 2x100kc, coz jsou -4 body...
Matika zakladni skoly...

-- 1. 6. 2023 14:51 --

Tak zahada vyresena.
Od 21. dubna prestali pripisovat body za prevody penez (a vybery z bankomatu). Nove jsou body jen za platby kartou.
viz. Pravidla vernostniho programu Skip Pay Odmeny

Takze bodyczech a Pavel zadne platby kartou nemaji a tedy ani zadne body...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 6. 2023 15:13

Ajejda, přesně tak, dík za objasnění -:) Za převod v první polovině dubna jsem body ještě dostal. No nic, fair enough...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod passé 1. 6. 2023 18:09

Nojo, ale kolo stesti ty body docela zere, asi prestanu tocit. Lepsi pouzit 400 bodu na 100 Kc za transakce nez 1200 bodu za 100 Kc z kola stesti.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod adeeeee 1. 6. 2023 20:34

Zdravím, nemáte někdo kód na první vyúčtování? Co jsem dostal, tak nefunguje. Dík moc :-)
adeeeee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2023 21:40

bodyczech píše:Ajejda, přesně tak, dík za objasnění -:) Za převod v první polovině dubna jsem body ještě dostal. No nic, fair enough...

Aby dalším krokem nebylo vyjmutí převodů a výběrů z bankomatů z bezúročného období. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 2. 6. 2023 04:19

No pak by asi následovalo vyjmutí Skip Pay z používání. ;)
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 6. 2023 06:24

To by jeste slo, k prostredkum se dostanes pres Revolut, posledni hrebik by bylo spoplatneni/uroceni za nabiti Revolutu. Ale to nepredpokladam, SPay je sestrenka CSOB kreditky, kde to funguje bez problemu dlohodobe.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod passé 2. 6. 2023 06:35

No jeste jim tu radte.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod polda 2. 6. 2023 07:49

adeeeee píše:Zdravím, nemáte někdo kód na první vyúčtování? Co jsem dostal, tak nefunguje. Dík moc :-)


Napiš jim mail.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků