Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod arkadin 3. 6. 2023 06:11

Výběr z bankomatu je sice zdarma, ale není od momentu výběru úročen? Ve VOP jsem odpověď nenašel.
arkadin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Busci 3. 6. 2023 06:49

V sobotu me jde vybrat cela castka a okamzite presunuta na sporici ucet, celych 50 000 dokonala sluzba :))))
Busci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod passé 3. 6. 2023 06:57

Tak ten email nedostali vsichni ne? Ja vim, ze jeden muj pribuzny ho dostal, druhy ne.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod vlaju 3. 6. 2023 07:08

arkadin píše:Výběr z bankomatu je sice zdarma, ale není od momentu výběru úročen? Ve VOP jsem odpověď nenašel.

Zdarma pouze ČSOB, jinak 29 Kč. Úročen není, nevím kde přesně to píšou, možná právě když to nepíšou, že úročí, tak je to stejné jako jiné čerpání.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 3. 6. 2023 07:14

To nebude dlouho trvat a zmeni to, kdyz je tu na to upozornujete.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod vlaju 3. 6. 2023 07:35

Statistiky chování desetitisíců klientů se zjišťují jinak než na fóru.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 3. 6. 2023 08:51

No ale stejne za nej nedostanes body za zaplaceni. Ty jsou uz jen za platby kartou nebo odlozene platby.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icemat 3. 6. 2023 11:04

Divím se že mají tu drzost takhle okatě lhát lidem v tom emailu.
icemat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 6. 2023 11:54

Dejte sem nekdo prosim CELY obsah toho emailu, mne take nedosel.
Dik

Mozna to posilaji jen tem, kteri vybirali naplno nebo jen tem s vyssimi limity KK ...
Naposledy upravil Zedna1 dne 3. 6. 2023 11:57, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wenaf 3. 6. 2023 11:57

Mně mail nepřišel, ale píšou mi to v notifikacích, když se přihlásím do účtu.
Véna
wenaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filas81 3. 6. 2023 13:20

jsme moc rádi, že využíváte Skip Pay naplno, a proto nás každá komplikace opravdu mrzí. Bohužel jsme ale z technických důvodů museli dočasně snížit limit pro platby převodem.

Od 1. 6. platí limit 30 000 Kč. Proto si prosím upravte své trvalé příkazy, aby všechny platby v pořádku odešly. Limit se bude postupně každý měsíc snižovat o 5 000 Kč a jeho aktuální výši najdete vždy v Zákaznické zóně. Pokud by některá z vašich plateb vinou snížení limitu neodešla, samozřejmě vás hned upozorníme zprávou na mobilní telefon.

ℹ️ Omezení se nevztahuje na nákupy na e-shopech ani na platby Skip Pay kartou. V těchto případech máte stále k dispozici celý váš limit.
Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že bude limit pro platby převodem zase brzy plně k dispozici. Jakmile se vše vrátí do starých kolejí, dáme vám hned vědět.

Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové dny.

Tým Skip Pay
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod passé 3. 6. 2023 15:24

icemat píše:Divím se že mají tu drzost takhle okatě lhát lidem v tom emailu.

Co tam je lziveho?
passé
osobne

Odeslat příspěvekod icemat 3. 6. 2023 15:32

1) je to dočasné
2) je to z důvodu technických problémů
3) mrzí je to
4) věří že limit bude brzy k dispozici


TO jsou všechno lži. Už jen tím, že napsali že každej měsíc se limit sníží o 5 tisíc defakto přiznali že to nemá s technickým probléma nic společného.
icemat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 3. 6. 2023 15:40

Jak víš, že 1) to není dočasné, 3) že je to nemrzí, 4) že nevěří? :)

Technický problém je hodně pružný pojem a každý si pod tím představí něco jiného, nemusí to být "právě teď nám něco nefunguje, ale za den to opravíme". Také to může prostě znamenat, že se jim nechce dlouze rozepisovat důvody.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod icemat 6. 6. 2023 19:22

Dá se ještě vytočit 100Kč na kole štěstí? Mám takovej pocit, že teď už je je to nastavený, že to prostě nepadne nikdy.
icemat
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků