Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 28. 11. 2023 09:34

Tak nevím, začínám si myslet, že Skip Pay (ČSOB) ignoruje okamžité platby před 8. hodinou. Poslal jsem jednu v 7 (z RB s volbou "neposílat jako obyčejnou platbu") a doteď nedošla. Pak jsem v 8:50 poslal další a ta už dorazila.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 1. 12. 2023 21:04

Dneska okolo 18:30 jsem posílal platbu do Creditas a ještě nedorazila. Poslední dobou to s těmi okamžitými platbami není žádná sláva.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ... 1. 12. 2023 21:52

Ja posilal kolem 14 hodiny dve platby ze dvou kreditek mych pribuznych do MMB a nedorazila ani jedna, pritom z kreditek odepsane jsou.
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod stepano 2. 12. 2023 08:57

Jj, taky tak, platba u SP stržena a tváří se jako odeslana. Nicméně dnes ráno SkipPay hrdě zahlásil, že platbu se nepodařilo odeslat. Takže i podle tvé zkušenosti je chyba na straně SP, nikoliv na straně příjemce.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ... 2. 12. 2023 09:30

U me byly obe platby prijaty v MMB uz vcera nejak po 22 hodine s popisem platby Okamzita uhrada. Pravdepodobne to zamestnanci SkipPay odesilaji rucne a prvni den v mesici proste nestihaji, obe platby zadane v 14 hod. odeslali az kolem 22 hod.
:D
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod d1vine 2. 12. 2023 09:41

Já platbu odesílal včera kolem 11h a také nedorazila, takže počkám do pondělí a pak kdyžtak zavolám na infolinku.:hm
d1vine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ... 2. 12. 2023 09:45

Do jake banky to posilate?
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rendy00 2. 12. 2023 15:38

Založil jsem skip pay účet plus (ověřený),abych podojil 1000 Kč slevu na první nákup.
Mám limit 5000 Kč, jak moc to snižuje bonitu?

Mám to radši zrušit nebo vliv je minimální a je lepší si to nechat založené pro případ dalších sosání bonusů a kouzla ala cool karty?
Rendy00
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 2. 12. 2023 16:03

Kreditní rámec 5000Kč ti bonitu sníží zcela minimálně.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod maaart 2. 12. 2023 18:14

Vrací za splácení Skip Pay nějaká kreditka vratku?
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 2. 12. 2023 18:52

Kreditka ČS za SkipPay vrací.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil1 19. 12. 2023 15:56

Dnes mi přišlo toto.
Má už někdo zkušenost?

Dobrý den, ,
při kontrole Vašeho vyúčtování u Skip karty jsme narazili na to, že většina Vašich transakcí je zasílána na účet REVOLUT.
Vzhledem k tomu, že musíme identifikovat a kontrolovat naše klienty postupem podle zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, vás prosíme, abyste nám doložil vlastnictví účtu REVOLUT.
Pro úplnost dodáváme, že hrazení měsíčního vyúčtování u naší společnosti by mělo být provedeno vždy z karty nebo účtu, který je veden na Vaše jméno, a to bez výjimky – viz Všeobecné obchodní podmínky viz bod 2.3. 13:11
Děkujeme za spolupráci.
Se soudružským pozdravem,
bufalobil1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka