Ebury.cz

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 12. 2019 15:48

Znáte někdo tuto společnost? Pro známého sháním někoho, kdo mu bude schopen vést účty v cizích měnách a jelikož bylo jeho podnikání vyhodnoceno jako rizikové, banka mu účty vypověděla a ani u některých devizovek jsem neuspěl, bylo mi nakonec doporučeno toto. Máte o nich někdo nějaké informace?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 2. 2020 09:58

Jen doplním výsledek. Přestože "naháněčka" slibovala hory i s horákama, nakonec přestala společnost Ebury po převzetí požadovaných dokladů komunikovat.

On to nakonec vyřešil založením společnosti v UK a ta si pak založila účet u Revolutu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 5. 2022 12:41

Oslovila mě Ebury a nabízí mi kurzové zajištění. Už jsem to v minulosti řešil a vždy to ztroskotalo na tom, že zavázat se k tomu, že ke konkrétnímu datu budu schopen dát konkrétní množství Eur je o hubu (zákazník nezaplatí, projekt se zpozdí atd.). Oni mi nabízí "forward", kdy se zafixuje kurz, ale pokud by koruna oslabila, tak já ho nemusím využít. Jinými slovy nemůžu prodělat. Poněkud divné. Máte s tím někdo zkušenosti?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 20. 5. 2022 15:48

Pokud nabízí forward, tak ten musíš využít. Nemusíš využít opci.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků