Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 29. 9. 2022 19:21

Nedivím se. Hodně klientů vyprázdnilo SÚ ke konkurenci. Zase zaspali.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 9. 2022 19:30

no ale docela dobrý..5,5%
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 29. 9. 2022 20:37

Jsem zvědavý, jak na to zareaguje Expobank apod.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 29. 9. 2022 21:10

No myslím že Creditas nařídí Expobank neragovat. Ostatně je to vidět už teď jakou mají sazbu a kde jsou ostatní. Předtím bývaly v první trojce a teď jsou někde vespod.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 29. 9. 2022 22:00

No nevím jestli tohle RB pomůže, zítra rychle někde třikrát zaplatit, stihne se to zauctovat nebo taky ne…. Moc lidi tam prachy z tohoto důvodu nepresune zejména když v Moneta bez podmínek, bez limitu je totéž, Uni má do milionu totéž rovněž bez podmínek.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 29. 9. 2022 23:05

@drummond
Unicredit 5.5% je akce jen do 30.9. (moznost zalozeni)
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 30. 9. 2022 06:26

Právě jsem se v těch spořících účtech RB ztratil. Můžu mít SÚ TOP ex-ING a založit si k tomu HIT PLUS a dostat na obou úrokový bonus ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 30. 9. 2022 06:28

Mně to u manželky šlo, má TOP ex ING a včera jsem založil HIT PLUS, akorát už nestihnu dneska zaúčtovat platby, tak to tam hodím až později...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 30. 9. 2022 07:19

HNF-01 : K jednomu BÚ můžeš mít max. dva spořící účty.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 9. 2022 07:39

Je to tak, mám TOP a XL, XL jsem předělal na HIT PLUS v IB ( změna typu účtu)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod obbr 30. 9. 2022 08:02

RB to zase zpackala ty podmínky pro HIT Plus. To je děsný.
1.
Bonusové úročení na spořicím účtu získáte na účet, který jste si zvolili pro výplatu základní sazby, a to za každý den kalendářního měsíce, ve kterém: Tuhle větu mám chápat jak? Kde si mohu nastavit účet pro výplatu základní sazby?
2. grafika. Mají tam špatné datum, místo 30.4. má být 31.5.
Achjo - je to úmysl nebo jen neschopnost to napsat pořádně?
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 9. 2022 08:17

Nastavit to jse v tom sporicim účtu HIT, kam se mají připisovat úroky.
Já tomtaké tak nastavil
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2022 09:52

kokoti v RB dnes vydali novou aplikaci pro iOS, stará se nezapne resp. přesměruje rovnou do AppStoru, kde to ovšem oznámí, že je nutné mít nainstalovaný alespoň iOS 15 a takhle se to cyklí stále dokola. Již jsem to hlásil na infolinku a evidentně je to záměr. Info o tom, že vydají novou appku jsem sice dostal, ale nikde nebylo řečeno o nějakých minimálních požadavcích a už vůbec ne, že dosavadní aplikace 30.9. přestane fungovat. Slabou útěchou je pouze, že od října jsou SMS pro přihlášení opět bezplatné a do té doby je budou kdyžtak refundovat. Ale, že by někdo takhle zaříz aplikaci se mi ještě nestalo, navíc bankovní a tuším že se to bude týkat tisíců lidí s iP6. Neskutečný amatérismus!
Naposledy upravil retron dne 30. 9. 2022 10:00, celkově upraveno 1
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 9. 2022 09:58

Amaterismus je pouzivat 8 let stary pristroj, ktery zamrznul nekde u IOS 12.5.6 a jeste se divit, ze tato prehistoricka vec nesplnuje soudobe standardy a bezpecnost. Je snad logicke, ze 4 hlavni verze operacniho systemu budou umoznovat X nasobne vic moznosti v API, bezpecnosti, apod. a tim padem i vyvojove nastroje toto reflektuji. Takze, ac RB nemusim, tak s temi k0k0ty prosim opatrne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2022 10:04

používám nový přístroj, ale uživatelů iP6 budou stovky, ne-li tisíce a 14.8 je dva roky starý iOS, žádná prehistorie. Ovšem nemohu bez varování někoho ze dne na den odříznout!
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků