Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 31. 1. 2023 09:33

X musí být platné číslo, stejně tak Y, jak jsem psal. V uvedeném případě není 1, 3 ani 9 platné číslo ve smyslu, že nesplňuje "modulo 11". Nejmenší takové číslo je 19 a tady už to funguje: 19019, 190019, 1900019, atd.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 09:58

Myslel jsem, že máš jen 4-místné číslo bankovního účtu ve tvaru x00y. Jinak čísla 1003 i 3009 jsou platná čísla bankovních účtů splňující modulo 11 v rámci bankovního algoritmu, který je detailně popsán třeba zde https://www.penize.cz/osobni-ucty/42417 ... anky-je-11
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 31. 1. 2023 10:16

Nechtělo se mi to rozepisovat na xxx00yyy. Jinak všude popisují to modulo moc složitě. Stačí mnohem jednoduší postup. Vezmu 1. číslo, vynásobím dvěma, přičtu druhé, celek vynásobím dvěma, přičtu třetí, celek vynásobím dvěma, atd. Pak celkový součet zkouším na dělitelnost 11. Není potřeba si pamatovat nějaké váhy. Na druhou stranu není problém ty váhy vypočítat. ;-)
Naposledy upravil regin dne 31. 1. 2023 10:25, celkově upraveno 1
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 31. 1. 2023 10:24

Mě u ČSOB Premium zvolit vlastní číslo šlo, ale musel jsem k tomu bankéře trochu dokopat a pak vybírat z toho co zbylo stylem pokus-omyl
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 31. 1. 2023 13:29

PULPANM píše:To nevím, u ČSOB prémium jsem chtěl vlastní číslo bú a nešlo to

Přestali to nabízet, ale šlo to. Jsem toho důkazem :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2023 15:59

Pročetl jsem několik stran zpět a jako staronový klient mám také problém se založením účtu přes BI, tak čekám na kurýra. Kdo využil stejnou nabídku jako já (viz obrázek níže), nebyl pak problém s tou tisícovkou za převedení? Pochybuju totiž, že k tomu dojde, pokud se proces změnil na kurýra.

https://ctrlv.link/shots/2023/01/31/h5b5.png
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 16:19

Pokud k převedení účtu dojde, tak by snad nemělo hrát roli, že to bylo řešeno přes kurýra a nikoliv online? Máš k té nabídce nějaká podrobnější pravidla v PDF?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod .void 31. 1. 2023 16:22

Tohle je standardní odměna se založením stavebního spoření u Raiffeisenbank: https://www.rsts.cz/stavebni-sporeni/#m ... tail-bonus
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 16:31

Dohledal jsem tedy podrobná pravidla týkající se té odměny 1000Kč za převedení účtu https://www.rsts.cz/data/files/pravidla ... d-uctu.pdf a způsob založení účtu v tom nehraje žádnou roli.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2023 16:36

Stavebko mám už třetím rokem, ale ta pravidla co odkazuje .void jsou stejná.
No, spíš vůbec netuším, jak se k té mobilitě přihlásím. Čekal bych, že to bude už součástí smluvní dokumentace, ale v náhledu co banka poslala není o této akci v návrhu smluv ani zmínka.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 16:51

Mobilita funguje tak, že při žádosti o nový RB účet uvedeš zároveň svůj stávající účet, který chceš k RB převést. To jsi neudělal? Podrobnosti o mobilitě RB majdeš kdyžtak zde https://www.rb.cz/osobni/ucty/prejdete-k-nam

Přihlašet se nějak k té odměně 1000Kč asi není nutné, mělo by to být automatické, banka uvádí:
Při sjednání stavebního spoření a CHYTRÉHO účtu od Raiffeisenbank se můžete těšit na 1 000 Kč poté, co požádáte o převod běžného účtu do Raiffeisenbank. Navíc pokud zaplatíte každý měsíc alespoň 3krát platební kartou, může získat každý měsíc 500 Kč po dobu půl roku.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2023 17:13

No v rámci toho procesu založení online jsem jen zadal jméno, email, ověřil tel. číslo, poté údaje přes BI a spadlo to na kurýra, na kterého čekám. Nikde právě nebyl prostor pro vložení účtu v rámci mobility. Proto mám právě obavu, že se pak banka nebude k ničemu znát a budu to ještě na-x-krát reklamovat.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .void 31. 1. 2023 17:15

Zažádat o převod účtu lze taky po založení účtu v mobilní aplikaci.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 17:30

@wit.cz: Přesně tak, pokud jsi o mobilitu ještě nežádal, tak o ni požádáš jednoduše z appky, až budeš mít nový RB účet.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 31. 1. 2023 17:50

Stavebko mám u RSTS bez státní podpory, to by podmínky asi splňovalo, ale jde u RB založit druhý BÚ, když už jeden mám?
jjrr
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků