Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 3. 2023 22:13

Vám co na zobrazení historie kreditky appka teď nepadá, schválně se zkuste v historii posunout až někam níž, na starší data a třeba i na nějaký vklad (splátku kreditky). Já po dnešních dvou transakcích zjistil, že když dám teď zobrazit historii, tak je to ještě ok, vidím ty dvě dnešní platby (blokace) kartou. Ale jakmile posunu jen trochu níže, kde by mělo být vidět poslední dobití (převod z Air Bank z neděle), tak v tu chvíli to spadne. A to vždy, opakovaně, a jak vidím nejsem sám, mají tam evidentně nějaký bug (a zda to je tím, že jde o vklad na účet kreditky, nebo jen tím nedělním datem operace v historii, to samosebou nevím).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 28. 3. 2023 08:00

Já se v historii kreditky posunul až na úplný konec (31.3.2022), i jsem se zkusil podívat na detaily některých transakcí a appka mi nepadá. Jinak mám Android 11 a verzi appky 230224134-5.2.4
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 3. 2023 08:13

U mě problem s padanim nastal až včera po provedeni platby v obchodě knk Albert do te doby problem nebyl.
Teď jsem volal na infolinku a už automat hlasil, že o teto chybě vědi a na napravě intenzivně pracuji.
Jinak na druhem učtu od raifky, kde včera neproběhla žadna transakce take neni žaden problem s padanim aplikace.
Když už jsem volal na infolinku tak jsem se zeptal na spořici učet HIT PLUS s urokem 5,5% do kdy je tento urok garantovany s tim, že jsem byvali klient Equa Bank. A bylo mi řečeno, že žadna časova garance neni a zatim nejsou žadne zpravy do kdy bude tento urok platit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2023 09:00

Pak tedy fakt nejspíš půjde o pád při načítání transakcí z neděle, resp.pondělí dopoledne (v neděli pozdě večer jsem převodem zaslal splátku, která se nejspíš zaúčtovala brzy v pondělí, a ta to u mě dělá). Pondělí odpoledne mi to zobrazuje už ok, po posunu na tuto inkriminovanou hranici následuje okamžitý pád. Snad to brzy opraví.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 28. 3. 2023 09:22

Zkusil jsem rozkliknout, i provádět s historií všelijaké psí kusy, ale fachá bez komplikací. Před chvílí se mě vetřela nějaká aktualizace, tak třeba opravili ... je pravda, že jsem naposledy použil před 14 dny a nepoužívám pravidelně, bo mám jiné karetní favority, tak historie není tolik zahlcená ... 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 28. 3. 2023 09:44

aktualizace přináší možnost zobrazení všech údajů jak DK tak KK
zkoušel jsem skrolovat historií a bez problémů (iOS)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 3. 2023 12:09

Dnešni aktualizace aplikace u mě problem vyřešil.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2023 18:17

Ano opraveno.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 4. 2023 10:34

Po úspěšném splacení hypotéky a následném ukončení KB jsem dnes přidal RB..třeba do budoucna nabídne něco, proč se vrátit :-) Doteď jsem jako bývalý klient ING neměl v nabídce ani kreditku, natož bonusy, které loni proběhly za vyřízení debetky..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 4. 2023 11:32

„Dám jim ještě měsíc.“ Český byznysmen tlačí na banku, aby odešla z Ruska
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... ska-228897

-> zajimavost v souvislosti zmineneho v clanku:
... krome RB zustala v Rusku aktivni i UCB ...
-> mozna ze ty rekordni pobidky pro nove klienty (RB 3 000 a UCB 10 000) by s timto mohly mit souvislost ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 6. 4. 2023 11:47

Že by mu nešly obchody a tak se potřebuje zviditelnit? Dá ještě měsíc a pak co? Zruší účet u RB? A všimnou si toho vůbec? :-D
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 4. 2023 12:16

Za prve ma miliardovy obrat a za druhe toto pak muze spustit lavinu a potencialne i run na banku ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 6. 4. 2023 12:20

A to má ty milé jardy všechny (nebo aspoň jednoho) u RB? To by ten běh na banku pro něj asi nedopadl moc dobře...
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 4. 2023 13:51

Takove firmy tam mivaji krome velke hotovosti i provozni uvery.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 6. 4. 2023 14:03

Jde mi o to, jestli pan businessman očekává, že se z jeho vyhrožování RB posadí na zadek a udělá, co si jen přeje.
regin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků