PLUTUS - náhrada crypto.com?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod George_76 27. 1. 2023 10:59

Jediny co me ted uz jen s... je limit prevodu CZK na Eur bez poplatku na Revolutu 25tis mesicne... vetsinou to pretahnu ale ne zas tak o moc aby se mi kvuli tomu vyplatilo si asi platit placenou verzi... a tak nejak jsem zatim neprisel na lepsi variantu protoze kurz u Monety je vetsinou skoro stejny i s tim poplatkem u Revolutu nebo jen o chlup lepsi, coz se mi za to slozitejsi preposilani nevyplati... na slovensku v tomhle smeru mate vyhodu pac to nemusite resit :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petkoj 27. 1. 2023 12:05

ard3ne píše:Je to VUB, ale tento produkt sa už zakúpiť nedá. To asi tak cca 7+ rokov naspäť vydávali kreditné karty American Express,


Jaaaj hej to evidujem, ja som ju tiez chcel ale uz sa nedala len zlata mastercard world. Tam tiez bolo aj cestovné poistenie a predĺžená záruka.

Naspäť k teme ta platba na kartu mi jedna prišla a druha ešte vždy nie. Tak dufam ze ešte príde. A predaval som PLU a taktiež zase čakačka...

-- 27. 1. 2023 13:52 --

a ešte som si spomenul ze aj ta mastercard world mala cashback (vracali mi aj 20-30€ mesačne)
petkoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 27. 1. 2023 15:29

Hmm dneska mi po tydnu prisla odpoved ohledne tech mych Pending transakci za obdobi 5-15.12. od 16.12. uz vsechno funguje... kazdopadne ocividne uz to rucne asi neopravuji a pripravuji hromadnou opravu.. tak uvidime za jak dlouho to bude :D

"Sorry to hear you've been having issues with some of your transactions being stuck in Pending and showing as Visa per Pay.
To give you some context, we had a Server Overload a few weeks ago that caused some of these transactions to not show correctly and stay in Pending, as a result, rewards for these were not being generated at the time. The good news is that our Development team has found the root cause for this and will be deploying a fix for this soon!
Once the fix is in effect you will see the rewards generated for the eligible transactions showing up in your transaction history, but I'll ask you for some patience while this gets completely processed! "
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 27. 1. 2023 17:52

Zaujímavé, mne napríklad vždy ak boli pending transakcie veľmi dlho tak poslali mi manuálne tie PLU a boli aspoň hneď k vyplateniu. Ale bohužiaľ tie transakcie ostali pending.

A ešte spravili chybu a poslali mi aj navyše :D riešil som len za pár dní a oni mi poslali aj za tie ostatné čo som už dávnejšie tie PLU manuálne dostal :D síce to nebolo veľa navyše, ale potešilo aj tak :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ard3ne 27. 1. 2023 23:47

to nebolo navyše, to bolo ospravedlnenie :-).
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 28. 1. 2023 01:29

Přesně tak, to jsem dostal taky :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rupizhnjaak 30. 1. 2023 12:00

Konečně na rovinu přiznali, že tam opravdu měli chybu :tleskani
Já jsem po 14 dnech čekání na odpověď supportu ztratil nervy a všechny pending transakce jsem začal GBiTovat na Hi.com kartu (když ještě fungovala). Dokonce jsem napsal na Plutus podporu, ať už tu moji chybu neřeší, že všechny pending transakce přesouvám, přesto mi za dva dny napsali, že jim je líto a blablabla a PLU mi připsali, přesto, že už ty transkace byly pryč :-D
Bohužel, z Hi.com karty jsem si nestihl všechny odměny vybrat, měli tam nějaký průser, všechny karty a výběr odměn zablokovali a moc nevypadá, že to ještě někdy spustí. Takže stejně jsem pár desítek Eur v mínusu :-(

Nicméně, od 16.12. to opravdu nefunguje, poslední pending transakce jsem měl 2-4.1., byly tam víc jak 14 dní, než jsem je přesunul. Až od 5.1. je zatím vše v pořádku.
Rupizhnjaak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 30. 1. 2023 12:24

Skôr si myslím, že zarobíš 2x, raz na manuálnom pripísaní odmien v PLU a druhý krát cez HI. Ja by som to tak čierne nevidel s tým, že HI nespustia, práve naopak.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rupizhnjaak 30. 1. 2023 14:47

Jestli to spustí, tak ano, já už jsem se ale v duchu rozloučil s těmi 260 staknutými dolary :-D
Rupizhnjaak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 30. 1. 2023 17:30

Na telegrame je dokument, že presun HI z burzy je povolený, takže si môžeš presúvať svoje odmeny
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SamerLP 30. 1. 2023 20:43

Inak už aj na Plutus sa rozhýbali akosi top-upy. Dnes o 9:18 som dobil kartu za tuším 27€ a bolo to instantné konečne :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 30. 1. 2023 21:26

Rupizhnjaak píše:Konečně na rovinu přiznali, že tam opravdu měli chybu :tleskani
Já jsem po 14 dnech čekání na odpověď supportu ztratil nervy a všechny pending transakce jsem začal GBiTovat na Hi.com kartu (když ještě fungovala). Dokonce jsem napsal na Plutus podporu, ať už tu moji chybu neřeší, že všechny pending transakce přesouvám, přesto mi za dva dny napsali, že jim je líto a blablabla a PLU mi připsali, přesto, že už ty transkace byly pryč :-D
Bohužel, z Hi.com karty jsem si nestihl všechny odměny vybrat, měli tam nějaký průser, všechny karty a výběr odměn zablokovali a moc nevypadá, že to ještě někdy spustí. Takže stejně jsem pár desítek Eur v mínusu :-(

Nicméně, od 16.12. to opravdu nefunguje, poslední pending transakce jsem měl 2-4.1., byly tam víc jak 14 dní, než jsem je přesunul. Až od 5.1. je zatím vše v pořádku.


Sorry ted koukam s temi datumy jsem se prepsal o mesic :D myslel jsem tim od 5-15.1. mam pending transakce a od 16.1. uz jsou vsechny v poradku :D
Jediny co mi zustava od soboty pending jsou zvlastni transakce jizdy uberu. Ve ctvrtek jsem jeste platil starou kartou Curve naprimo a to se zauctovalo hned jako Uber, od soboty jsem si zmenil novou Curve kartu a platil misto primou kartou tak pres Google pay a od ty doby vsechny transakce jsou v Curve oznaceny jako Ubr*Pending.uber.com a v Plutus jsou pending. Takze to tedy vubec netusim proc :D

-- 30. 1. 2023 21:29 --

Rupizhnjaak píše:Jestli to spustí, tak ano, já už jsem se ale v duchu rozloučil s těmi 260 staknutými dolary :-D


Proč? :D Ja stale uvažuju, že stalku tech 250 PLU nejpozdeji v cervnu nez zmeni ty pravidla :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rupizhnjaak 30. 1. 2023 22:35

George_76 píše:Proč? :D Ja stale uvažuju, že stalku tech 250 PLU nejpozdeji v cervnu nez zmeni ty pravidla :D

Myslel jsem 260 $ (10000 HI) staknutých v Hi.com. Plutus mi momentálně přes všechny pending trable a mizerné dobíjení připadá jako spolehlivější investice :-)

ard3ne píše:Na telegrame je dokument, že presun HI z burzy je povolený, takže si môžeš presúvať svoje odmeny


No, asi jak pro koho :-( Mně už od středy visí výběr 1300 HI ve stavu (jak jinak) PENDING :grr: Takže zase psát na podporu, zase 14 dní čekat...
Ale tady se řeší Plutus, Hi.com by si možná zasloužilo vlastní vlákno.
Rupizhnjaak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 30. 1. 2023 23:02

Však Hi.com má vlastní vlákno zde viewtopic.php?f=316&t=1328026
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Rupizhnjaak 31. 1. 2023 10:49

To jsem nějak přehlédl, díky :-[ To vyhledávání tady nějak nefunguje dobře, Plutus najde, ale Hi.com ne, asi vadí tečka nebo co...
Rupizhnjaak
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků