Akce platební kartou + slevy v obchodech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 1. 2023 23:19

Milos píše:
yndezit píše:Stačí přiložit k tomu skeneru na penny kartu, ne?

Ano, je to tak. Na konci nákupu se řekne pokladní, že budete platit dárkovou kartou a tu pak stačí přiložit ke skeneru zákaznických karet. A funguje to i s dárkovou kartou uloženou v mobilu.

Jinak v rámci osobních zkušeností z posledních dnů, dárkové karty uložené v mobilu lze použít v Albertu, Bille, Kauflandu, Penny. V Lidlu se musí použít originální plastová dárková karta, jelikož obsahuje delší čárový kód, než který se uloží při jejím naskenování do mobilu. Uložit ji jako fotku a tu pak použít, jsem nezkoušel.


Ja mam vyzkouseno nasledujici:

darkova karta Albert - v mobilni aplikaci Stocard funguje u pokladny v obchode OK (rucni skener pokladni)

darkova karta LIDL - v mobilni aplikaci Stocard se nacetl CELY kod a i vizualne ten carovy kod v mobilni aplikaci vypada zcela stejne jako na plastove karte, v obchode LIDL jsem s ni jeste nebyl, ale predpokladam, ze to bude take OK
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 3. 1. 2023 23:47

Jseš si jistý, že ten čárový kód z LIDL dárkové karty máš v appce Stocard celý? Také používám tuto appku, pohledově mi přijde ten naskenovaný čárový kód uložený v appce Stocard kratší (vypadá stejně krátký, jako čárový kód uložený v Google Peněžence) než ten originální na plastové kartě, a na pokladně mi jeho naskenování z appky Stocard nefungovalo. Až ho vyzkoušíš na pokladně, tak dej vědět.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 4. 1. 2023 14:21

To tu fakt jako resite carove kody z darkovych poukazek do mobilu?
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 4. 1. 2023 14:43

A tebe baví s sebou zbytečně tahat různé plastové karty? :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 4. 1. 2023 15:24

Ja mam vsechny vernostni karty v mobilu, ale pokud chci pouzit darkovou poukazku, tak by me opravdu nenapadlo ji skenovat do mobilu. Uz jen z toho duvodu, abych se nemusel dohadovat s prodavackou cim to chci zaplatit. Ale tak jestli to nekoho bavi...
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 1. 2023 17:19

Hlavně ty dárkové karty jsou na pár použití, u mě je to na 2 - 3 nákupy a to dělám v Lidlu jen menší doplňkové nákupy.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 4. 1. 2023 19:10

U mě je to tak, že na jeden větší nákup klidně vyčerpám 3 dárkové karty á1000Kč, takže v peněžence pak s sebou musím mít 3 plastové karty, i když by na to jinde krásně stačil mobil.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 14. 1. 2023 13:47

nemá náhodou někde slevový kód do datartu? Nákup cca 24000kč. Díky.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 1. 2023 20:02

Zedna1 píše:
Milos píše:
yndezit píše:Stačí přiložit k tomu skeneru na penny kartu, ne?

Ano, je to tak. Na konci nákupu se řekne pokladní, že budete platit dárkovou kartou a tu pak stačí přiložit ke skeneru zákaznických karet. A funguje to i s dárkovou kartou uloženou v mobilu.

Jinak v rámci osobních zkušeností z posledních dnů, dárkové karty uložené v mobilu lze použít v Albertu, Bille, Kauflandu, Penny. V Lidlu se musí použít originální plastová dárková karta, jelikož obsahuje delší čárový kód, než který se uloží při jejím naskenování do mobilu. Uložit ji jako fotku a tu pak použít, jsem nezkoušel.


Ja mam vyzkouseno nasledujici:

darkova karta Albert - v mobilni aplikaci Stocard funguje u pokladny v obchode OK (rucni skener pokladni)

darkova karta LIDL - v mobilni aplikaci Stocard se nacetl CELY kod a i vizualne ten carovy kod v mobilni aplikaci vypada zcela stejne jako na plastove karte, v obchode LIDL jsem s ni jeste nebyl, ale predpokladam, ze to bude take OK


Tak dnes uspesne zaplaceno darkovou kartou LIDL nactenou v mobilni aplikaci Stocard.

Ale muselo se to nacist v tom skeneru urcenem pro nacteni (QR kodu) mobilni aplikace LIDL Plus (zakaznikem), tim skenerem, kterym pokladni nacita zbozi, to neslo.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik74 10. 2. 2023 17:18

Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 20. 3. 2023 19:25

Zaplaťte kartou a dostanete cashback. Jak fungují odměny v mobilních aplikacích bank?
https://www.mesec.cz/clanky/zaplatte-ka ... cich-bank/
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2023 22:02

Také jsem dnes četl, je tam hezky popsaná činnost té firmy Dateio, kterou většina z nás zná nepřímo z appek ČS George (plugin Moneyback), Air Bank (Odměny) a UCB (U:šetřete) a mnozí ani nevědí, že tyto tři pluginy do mobilních appek jsou produktem právě Dateio a ne tolik nabídka dané banky, a že proto jsou u těchto tří bank ty odměny tak podobné.
Naposledy upravil minarjo dne 20. 3. 2023 22:09, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 27. 3. 2023 12:33

Dostávají noví klienti v Moneyback nějaké lepší nabídky na první měsíc? Zřídil jsem si standard účet bez karty, tak přemýšlím, jestli virtuální zřídit teď, nebo počkat na 1. dubna?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 27. 3. 2023 12:49

Co vím, tak lepší nabídky pro nové klienty nejsou.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 3. 2023 12:49

Možná jo. Alespoň ze své zkušenosti můžu říct, že po 6 měsících už nemám co využít, a to opakovaně na různých kartách/bankách.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků