365.bank (SK)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Alone89 30. 3. 2023 13:19

Jelikoz pro tuto banku zde neni vlakno, oteviram jedno ted.
Slovenska banka - nabizi 30Eur za registraci (https://365.bank/chcem/ucet-zadarmo !POZOR pozaduje SK mobilni cislo!) + dava 30Eur pokud udelate 10 nakupu nad 20 eur jejich kartou - Ne, nabijet revolut jsem nezkousel, takze nevim, jestli by to proslo :D
Alone89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .void 30. 3. 2023 13:32

Berou i české občanky?
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 3. 2023 14:53

To je slabota, Slovenská spořitelna nabízela už i 60 €...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Alone89 30. 3. 2023 18:32

Abych to upresnil je to 30eur za otevreni + dalsich 30eur za ty platby tzn celkem 60eur...
Alone89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SamerLP 30. 3. 2023 18:56

Nie som si úprimne istý, či stačí slovenské číslo a netreba predsalen aj SK občiansky.

Ale k samotnej banke... mám ju ešte odkedy bola v začiatkoch ešte keď bola na pozvánku. Síce fajn, že väčšina je bez poplatku, ale časom to ide dole vodou...
Napríklad:
- doteraz bola plastová karta k účtu zdarma, teraz ak ju chceš musíš zaplatiť 12€, a to aj pri prevydaní po expirácii. Síce je možnosť využívať virtuálnu kartu, ktorou sa dá aj prípadne s bankomatu vyberať. Ale ak to zoberieme z hľadiska staršieho človeka či niekoho kto nemá smartphone tak je nútený zaplatiť im 12€ za vydanie plastovej karty.
- ďalšia vec, že doteraz si neúčtovali žiadny poplatok za platbu v inej menej ako EUR, odteraz si účtujú za každú takúto platbu 2% zo sumy.

Zároveň napriek tomu, že tu na Slovensku sa zaviedli od minulého roka instantné SEPA platby, tak 365bank stále sa do tohto systému nezapojila čo je smutné.

Inak ako také používanie ich aplikácie je celkom dobré, kedysi aplikácia bola dosť pomalá, no teraz už je to omnho lepšie. Zároveň dá sa úplne všetko vybaviť cez aplikáciu, kedysi aj hovorili, že nebudú mať kamenné pobočky, no nakoniec aj to aktuálne majú, ktoré prebrali od sesterskej banky (Poštová banka).

Majú aj cashback program, kde sú všelijaké zľavy do e-shopov atď., no úprimne osobne som za pár rokov z toho dostal len okolo 20€ späť, keďže nič moc ma tam nezaujalo a skôr som využíval najviac len cashback na Aliexpresse kde vracajú 4% z platieb.
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 3. 2023 19:29

Alone89 píše:Jelikoz pro tuto banku zde neni vlakno, oteviram jedno ted.
Vlákno tu už ale přece je: viewtopic.php?f=316&t=1291452
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod trinchin 30. 3. 2023 22:36

Alone89 píše:Jelikoz pro tuto banku zde neni vlakno, oteviram jedno ted.
Slovenska banka - nabizi 30Eur za registraci (https://365.bank/chcem/ucet-zadarmo !POZOR pozaduje SK mobilni cislo!) + dava 30Eur pokud udelate 10 nakupu nad 20 eur jejich kartou - Ne, nabijet revolut jsem nezkousel, takze nevim, jestli by to proslo :D


Prosel jsem si tu nabidku z odkazu a nikde tam neni zminka o tom ze by banka davala dalsich 30 eur za 10 nakupu nad 20 eur. Ono by to ani nevadilo, protoze je to celkem slozite splnitelna podminka (pokud je mysleno, kazdy nakup v hodnote nad 20 eur). Je tam pouze, ze daji 30 eur, pokud si zalozis ucet pres aplikaci a pouzijes kod som365 a do mesice jednou zaplatis virtualni kartou.

Kazdopadne diky za tip, asi do toho pujdu, 30 eur za nic se hodi :-)

Btw zitra je deadline - Termín realizácie Kampane
13.1.2023 – 31.3.2023
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 3. 2023 05:15

Neni podminka trvaly nebo prechodny pobyt na SK?

-- 31. 3. 2023 06:31 --

Kampane sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 16 rokov, ktorá sa môže stať v zmysle Obchodných podmienok pre osobné účty Banky klientom Banky a nie je vylúčená z Kampane podľa tohto Štatútu (ďalej len „Účastník Kampane“).

https://365.bank/media/4cahc2s2/statut_ ... 012023.pdf

V Obchodnich podminkach:
Klient – fyzická osoba, ktorá nekoná v rámci predmetu svojej obchodnej činnosti alebo inej podnikateľskej činnosti a ktorá požiadala o uzatvorenie a/alebo uzatvorila s Bankou Obchod podľa týchto OP. Klientom sa môže stať a) občan SR, ktorý dovŕši 15 rokov, s trvalým pobytom na území v SR; b) osoba, ktorá nie je štátnym príslušníkom SR, dovŕši 15 rokov, s povolením na prechodný alebo trvalý pobyt na území Slovenskej republiky

https://365.bank/media/ulseha2a/365-pre ... 012023.pdf

takze asi nic no
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Alone89 31. 3. 2023 06:48

Tady link k tem 30eurum za platby kartou nad 20eur:
https://365.bank/chcem/30zanakupy

Ty obchodni podminky jsem necetl popravde, ale predpokladal jsem, ze si muze otevrit kterykoliv obcan eu ucet u nich jako skoro v kazde bance v eu...
Alone89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trinchin 31. 3. 2023 12:56

Ty obchodni podminky jsem necetl popravde, ale predpokladal jsem, ze si muze otevrit kterykoliv obcan eu ucet u nich jako skoro v kazde bance v eu...


To je prave velky omyl, temer nikde v EU, co mam zkusenosti nejde otevrit ucet pro cizince bez toho aby mel k te zemi nejaky vztah, minimalne pracovni smlouva, vlastnictvi nemovitosti, pripadne prechodny, trvaly pobyt. Najit mimo CR banku, kde ti otevrou ucet na CZ obcanku bez dalsich dokladu je opravdu problem.

Tady link k tem 30eurum za platby kartou nad 20eur:
https://365.bank/chcem/30zanakupy


Dekuji, mam zalozeno, sice to trochu komplikovalo overeni, nepovedlo se mi overit pres aplikaci, musel jsem absolvovat videohovor s operatorem, ted uz jen poslat penize a udelat jednu platbu a 30 e by melo byt doma. Ziskani tech dalsich 30 bude asi pouze pri nakupu u tech vybranych obchodniku v Peniaze s5, a ne u vsech plateb nad 20 Eur, tak to asi neklapne.
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alone89 31. 3. 2023 15:43

Hele tak to mam docela opacne zkusenosti s tema EU bankama :) Nicmene tech dalsich 30eur lze ziskat skrze jakekoliv transakce - ja tim ted platil ve spanelsku a spadalo mi to do te akce "s5"
Alone89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 13:17

Platnost té kampaně založení účtu s odměnou 30EUR prodloužili do 30.6.2023 https://365.bank/media/o0kpb4hi/dodatok ... dmenou.pdf

Ohledně té druhé odměny 30EUR za platby kartou uvádějí:
Ak si si v apke alebo internet bankingu aktivoval/a Peniaze s5, potom stačí platiť 365 kartou a za každý nákup v minimálnej hodnote 20 € získaš 3 € na svoj účet.

Takže či už platíš v obľúbenom e-shope, v potravinách, v drogérii, na čerpacej stanici alebo v inom obchode, s 365 kartou vieš za každý nákup počas kampane získať peniaze späť.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 4. 2023 15:58

Bohuzel, podminka je trvaly resp. prechodny pobyt na Slovensku a SK tel. cislo(to by problem nebyl)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 16:24

trinchin píše:Dekuji, mam zalozeno, sice to trochu komplikovalo overeni, nepovedlo se mi overit pres aplikaci, musel jsem absolvovat videohovor s operatorem, ted uz jen poslat penize a udelat jednu platbu a 30 e by melo byt doma.

Ty máš trvalý/přechodný pobyt na Slovensku a slovenské telefonní číslo? Nebo to v reálu není podmínkou?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 4. 2023 16:57

je to podminka, psal jsem na support
slavo963
Přeborník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků