DATART karta Premia

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 24. 4. 2016 09:44

DATART karta Premia Máte? Používáte? 8-D
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2016 10:14

Zkoušel jsem Tesco, ale rovnou mi to zamítli. Mám HC premis. Ale Patrik má kombo Tesco+ premia.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 24. 4. 2016 10:45

A zkoušel jsi v Tescu nebo přes internetový formulář a telefonicky? Mě jí v Tescu jeden den zamítli, asi že už jsem ji v minulosti měl a druhý den přes internetový formulář a telefon schválili.

Datart kartu Premia nikdo nemá?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2016 10:55

Pres webovky tesco
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 24. 4. 2016 10:59

Tam jsem byl právě úspěšný.

V eshopu datart.cz nevidím o DATART kartě Premia žádné informace, asi o ni lze zažádat jen přímo v kamenném obchodě?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2016 11:49

Jenže já mám na prémii 60 t. limit. Tak třeba to bude tím, ze mi ji zamítli.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 24. 4. 2016 13:31

By měla být v poho získatelná v podobném duchu jako Cetelemka od Alzy, když..

"Kartu plnou výhod a prémiových slev získáte snadno. Stačí koupit jakékoliv zboží na splátky u prodejce elektroniky DATART."
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nfrog 27. 4. 2016 13:45

V eshopu datart.cz se k DATART kartě Premia lze dostat přes nákup na splátky HomeCredit v objemu => 2000,- Kč.
Pokud nákup na splátky "projde", v úvěrové smlouvě se objeví i revolvingový úvěr, KK poté zašlou.
Takže jak už bylo řečeno, v podobném duchu jako Cetelemka od Alzy...
Nfrog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 4. 2016 15:27

A s jak vysokym uverovym limitem ti ji zaslali? Za jak dlouho po uzavreni uverove smlouvy?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Nfrog 28. 4. 2016 05:07

Schválený uvěrový rámec jen 15k (asi proto, že už mám od HC dvě další - Premia (60k) + ClubCard (60k) :-) ), a týden po schválení ještě nepřišla a ani ji nevidím jako neaktivovanou ve SF, někde se asi zdržela ve výrobě.
Nfrog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ffilus 28. 4. 2016 06:01

a určitě máš zažádáno o KK datart ? Stejný problém měl kolega kterému ve správci financí naskočil spotřebitelský úvěr od HC .... :-!
ffilus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nfrog 28. 4. 2016 06:14

Samozřejmě, že ano, uzavřel jsem 'smlouvu o úvěru z karty'. Ten sice nezakládá automaticky nárok na zaslání karty, ale jedná se o revolvingový úvěr s rámcem 15k, takže nevidím důvod, proč by se po dokončení formalit neměl tento minimálně ve SF objevit, bez fyzické karty bych se možná i obešel :-)
Nfrog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 4. 2016 12:39

Tak dej pak vedet, jak to s tou kartou dopadlo.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 11. 2016 19:29

Tak co? Dali tu Datart kartu i pri uveru uzavrenem pres eshop? Nebo mam jit zkusit stesti radeji do prodejny Datartu?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Surik4t4 30. 5. 2021 15:41

Rozumím tomu dobře, že tato karta nepodporuje GPay? Jde přidat aspoň do Curve a je pak vratka do odměn z plateb přes Curve?
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků