Sleva na ubytování od Booking

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ludwar 30. 4. 2023 18:52

Myslím si, že toto už je pasé. Pokud máte nějaký počet provedených rezervací přes booking, tak vám systém automaticky dá až "20%" slevu, avšak reálně taková sleva není, pokud by jste si ubytko rezervovali napřímo - mimo booking, tak vás vyjde i levněji - před rezervací tak doporučuji kontaktovat a zjistit, jaká je reálně cena před tím, než li ulpět na tom, že "ušetříte" :-D .
Ludwar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 1. 5. 2023 15:40

No tak mi už se minimálně 2x stalo, že cena přes Booking byla nižší než na přímo (v Praze hodně výrazně) - takže většinou neztrácím čas kontaktováním.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 5. 2023 18:16

Rad bych se bookingu vyhnul, ale zatim nikdy jsem nenarazil na lepsi podminky jinde. Vcetne poslednich dvou letistnich transferu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod 0ndra21 4. 6. 2023 09:21

Ba naopak cena napřímo je mnohdy dražší. Nemyslím si, že má cenu ztrácet čas kontaktováním hotelů. V centru Prahy jsem dostal cenu ubytování mimu Booking více než dvojnásobnou. Booking má navíc různé akce jako program Genius nebo zkrze své partnery, kdy při prokliku získáte slevu více než 15% na většinu pobytů automaticky. To je možné získat třeba zde - https://promocodes.vip/coupons/more-tha ... oking-com/
0ndra21
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků