Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 1. 2023 14:29

Buď rád, že nemusíš platit alimenty.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod yndezit 5. 1. 2023 14:47

Kolega říkával, že rád platí alimenty, že vlastně na nic jiného kloudného ty peníze nepotřebuje.
Měl asi šest dětí se třemi ženami.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sull 5. 1. 2023 15:15

Modernistické Západní ideologie progresivní kruhy "liberální (lidové) demokracie", od cca 60. let horem dolem tlačily svoje bludy, až se jim podařilo rozložit vše "staré a prohnilé a neekologické", výsledky sklízíme nyní po celé Evropě v rozpadu rodiny, GD a 50ti pohlaví a dalších fanatických utopiích.
Sull
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 1. 2023 16:11

ripper6. Ten trening kamaradky si mame predtavit jak? Jako ze ji nechavas moknout v desti? Asi jsem to moc nepochopil.
PatrikChrz: Zvlastni metoda benefitu, kdyz zalezi na nalade 1 cloveka a to jeste pises kolegy a ne sefa nebo reditele ci tak neco.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 1. 2023 20:10

vpe píše:Můžeš to nějak upřesnit, to si jako koupíš ve Slevomatu nebo jdeš shánět levnou jízdenku, Mám si koupit ještě jednu jízdenku maďarskou, aby ses na to dostal levně do lázní?

Tak jsem hoť aspoň odkazy kde koupíš A, B+C

Tadys byl? https://youtu.be/oaLSa2fPw7M


—— takže každý den po práci na procházku a ještě si chtěl utahat o víkendu? :-) no to asi nejde provozovat moc dlouho, Ženská začne měnit priority.

Zkrátka když si v aplikaci nebo přes web kupuješ od Regiojetu jízdenku do Mošoně, můžeš si tam "přihodit" (stejně, jako si kupuješ třeba jídlo) vstup do lázní jen za 99 korun.

Když ona pak už odmítala třeba i po večeři jednou projít park, který máme u baráku.

-- 5. 1. 2023 20:15 --

jo, to video souhlasí. Jen na Štedrý den tam nebylo tolik lidí. Foceno ráno, odpoledne lidí trochu přibylo, ale pořád to bylo hodně málo

-- 5. 1. 2023 20:18 --

Noxik píše:PatrikChrz: Zvlastni metoda benefitu, kdyz zalezi na nalade 1 cloveka a to jeste pises kolegy a ne sefa nebo reditele ci tak neco.

Jsem tam chvíli, někdy si říkám "kdo se moc ptá, moc se dozví". Zatím jsem chtěl jednou a dostal jsem.
Přílohy
02.jpg
o1.jpg
obrazek.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 6. 1. 2023 02:31

To se musis prihlasit jinak ti to neda? :-)

Btw ty jedes flixbusem a pak si koupis nejkratsi jizdenku regio jen abys mel vstupenku do lazni? :hm
Přílohy
99F9C756-5656-4DAC-AA23-BB857DE18629.jpeg
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 1. 2023 04:54

To se musis prihlasit jinak ti to neda? :-)

Přesně 8-D

Btw ty jedes flixbusem a pak si koupis nejkratsi jizdenku regio jen abys mel vstupenku do lazni? :hm

Taky správně.
Každopádně já ji nekupoval "zbytečně". Flixbus do Mošoně nejezdí, takže stejně jsem se tam musel nějak dopravit. Navíc ubytování v Györu je levnější, protože je tam větší konkurence. A večer / o víkendu jde o živější město, Mošoň je taková vesnice, kde v sobotu v poledne vše zavře až do pondělka. A ještě jsem přijel pozdě večer, tak pro mne bylo výhodnější se ubytovat a jít spát hned po příjezdu autobusu, než ještě jet do Mošoně (doba jízdy vlaku 17 až 27 minut - rychlík/courák) a tam ještě jít kus od nádraží (nádraží je na kraji města, je odtamtud daleko kamkoliv v Mošoni, k termálům je to 3,5 km). A do třetice na tu jednu stanici je Regiojet levnější, než maďarské dráhy. Jízdenka s Regiojetem mě stála 35 korun, s maďarskými drahami 40 korun (se započtením 10 % slevy, když jsem si jízdenku koupil přes aplikaci MAV), případně o 50 % víc, kdybych jel rychlíkem. Jediná vada je, že Regiojet jede ráno až v 9, což je zhruba o hodinu později, než by mi vyhovovalo, tj. v lázních jsem byl o hodinu méně, než bych byl, kdybych jel s Maďarem.

-- 6. 1. 2023 05:16 --

Teď koukám, že už to (ani při jízdě z Prahy) tu zlevněnou vstupenku nenabízí, asi to byla akce jen do konce roku :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 9. 1. 2023 22:03

xls píše:Neber to Patriku tak pesimisticky, ženské jsou různé. Jen to prostě zatím nebyla ta pravá.

Jenže se zvyšujícím se věkem chlapa se získání pravé ženské blíží limitně k nule...
Naposledy upravil Pravý Tomáš Marný dne 9. 1. 2023 22:24, celkově upraveno 1
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 9. 1. 2023 22:12

Případně koreluje s chlapovou peněženkou a ochotou útrácet
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 10. 1. 2023 07:13

Což je u Patrika dost podstatná závada.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 1. 2023 10:59

Noxik píše:ripper6. Ten trening kamaradky si mame predtavit jak? Jako ze ji nechavas moknout v desti? Asi jsem to moc nepochopil.

Ne, ale tak ze ma zajem nekde jit. Se pochlubi, tak dam venku treba dve noci. Reknu ok. Potom prijde, ze da venku ne dve, ale ze teda ctyri noci! :shock: Jenze potom jde ven, zapomene na to ze muze taky prset. Takze kdyz skonci nekde kde neni spojeni, musi mnohdy vydrzet i tom desti. Potom bezi z toho domu, ze je uplne v haji. Priste se to opakuje, jen ze uz teda ma termo pradlo, takze urcite da vic :tleskani :D
Vzdy si ale k tomu vybere idealni dobu, treba kdyz jsou tri ledovi muzi a venku pak spadne teplota :lol:
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 1. 2023 13:53

Copak Patrik, ale nikdy jsem nevedel ze se da usetrit za 1 DEN cca 30 000czk :)

https://www.youtube.com/watch?v=pWOGzjvnvos

neni to reklama, nahodne jsem to nasel, tak me to zaujalo jako vtip :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 14:12

Takhle asi šetří těch horních deset tisíc, když dopadne krize i na ně ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 1. 2. 2023 16:16

Patrik se tu casto chlubil, ted jsem se rozhodl ze se jednou pochlubim ja... :-))
Casto lze cist vykrik, smazak v Praze 200czk! No to at si nechaj... hnus... na obedy neradi chodime, protoze je to drahe... :-\
Cesi do restauraci nechodi, je to drahe, radeji krabicku!
Cesi setri, nosi do prace krabicky... ano to se deje a pozoruji to u lidi.

Zde ale omyl.
Pokud nemusime jist smazene (to kazi zdravi a dame penize za doktory), jsou zdravejsi a levnejsi moznosti.
Mozna je vhodne rict, ze je to obed bez masa, to ale taky nevadi, protoze vynalozene penize dame opet za doktory, kdyz budeme si kazdy den dopravat kotletu, krkovicku, veprove maso a hlavne cervene druhy masa, ktery je asi nejhorsi. Pokud nekdo dokaze z toho slevit a nebo si to podle toho usporadat, usetri a nemusi se ani tolik omezit, aby musel doma jen varit, palit drahocene energie, svuj cas a jeste uklizet.

Vyhody: zelenina je casto z farmy, vari se s laskou k jidlu, ne co nejvic odrbat zakaznika, rodinny podnik kdy tam ji dcera a jindy lze videt jist primo majitele restaurace (pokud by jidlo bylo spatne, sam by si nenabral ze stejneho).
Museli bohuzel take trochu zdrazit, i presto napr pri dovozu na Home Office, to bylo nejlepsi reseni. Doprava zdarma a za cele menu jsem daval cca 135czk v dobe covidu (ano i s dopravou) a uzavreni restauraci. Pokud jsem bral treba dve menicka, nekdy bokem jsem dostal lecos navic jako podpultovku (halva nebo i cele menu navic, pokud se clovek chova s uctou a nechova se ze chce z nich kazdou korunu).

Jak na levny obed do restaurace v Praze?

Jdu do sve oblibene restaurace, ta jedna co je bliz platim 144czk vcetne menu (neomezene pridavani, takze muzete se prezrat az bude spatne), kompletniho menu (zahrnuje i polivku), napoje.

Druha restaurace, kam zajdu na stridacku, jsem platil bezne za kompletni menu vcetne caje 98czk (polivka a dzban vody je samozrejmost).

Nyni se zdrazilo...
balarama...ta levnejsi nove menu 112czk ale k tomu jsem dostal 2x kolac! Neuveritelne? Pojdme pocitat...
Jdu dnes na obed, vidim kolac, tak beru pro pritelkyni. Jeden stoji 50czk, tedy 2x 50czk.
Obedove menu: 112czk
Mam platit: 212czk, podavam tedy 500 a rikam ze staci zaokrouhlit tech 8czk na 220.
Vraci mi 380czk.
Az pozdeji mi dochazi, ze vlastne me to cele stalo jen 120czk! 8-)
Jak to vypada? Tohle jsem vse dostal...

zde pridane fotky vcetne cen (pozor na ty drazsi menu, to je tak velika porce, ze to nejde snist a lze samozrejme si pridat, ale to jsem tak videl za celou dobu jen dva lidi, malo kdo to zvladne)
https://postimg.cc/gallery/DzyyzKk

U Balarama jeste existuje zakaznicka karta, to je ze se zaplati 1100czk a lze tam chodit na obedy, klidne i ty zmensene menu a pak clovek ke konci dostane obed zadarmo :-) Ano opravdu, na konci te karticky jsem x krat za obed neplatil. Kdo byse bal, ze je nepodporim, muze zustat v klidu, nosil jsem jim tam vetsinu stravenek co jsem dostal a nosim do restauraci celej prispevek od zamestnavatele, pripadne na vanoce koupim u nich cukrovi (rucne delane, ne ty strojove blbosti a cenove je tam rozdil tak 200czk).

pozn. 70czk mi prispiva firma na obedy, takze pridavam 30czk z platu.
Obed me tak stoji 30 + 12 (puvodne nez se ted zdrazilo stal 30czk jen).
Cisnik neni, tac a veci si nosim od pultu, coz mi vyhovuje, jelikoz potom nemusim resit tolik spropitne kdyz nic nahodou nedam.

govinda.cz
balarama.cz - tato druha je ta moje levnejsi
Naposledy upravil ripper6 dne 1. 2. 2023 16:22, celkově upraveno 1
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 1. 2. 2023 16:21

To vypada jak indicky jidlo, tak jsem nepochopil kolik stoji porce, 56 korun za porci?

Milos píše:Takhle asi šetří těch horních deset tisíc, když dopadne krize i na ně ;-)


Treba novodobî pasáci kuref (pardon, prodejci tafficu na onlifanz), inkasuji impres 3 mega mesicne v peaku :-) Nedavno se tim jeden 23 lety pochlubil.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků