Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrholecR 25. 1. 2023 20:40

RepkaLuk píše:
Baví mne "Jsme Nejlepší a Klientsky nejpřívětivější banka roku 2022". Asi ne u mne....


Většina těchto anket a soutěží je minimálně zavádějící, ovlivněná některou společností nebo vyloženě zkorumpovaná. Jediná soutěž, které se dá věřit je Zlatá Koruna
https://www.zlatakoruna.info/soutez/2022

A tam samozřejmě RB nikde není, kromě 3. místa u podnikatelského účtu.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 1. 2023 20:47

dalich píše:
MirekM. píše:Ty nedodržuješ sankce?

Jak chceš mít info z Ruska, když tam nebudeš mít vazby, he? :)

:-) :-) :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2023 12:59

Mám dotaz, kde jde v aplikaci změnit PIN ke kartě?
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MildaX 27. 1. 2023 13:06

Pokud se nic nezměnilo, tak to v aplikaci změnit nejde, jen zobrazit. Změnit leda v bankomatu Raifky nebo v internet bankingu (to si ale nejsem jistý)...
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 27. 1. 2023 13:12

Ano, změna PIN je možná pouze v bankomatu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2023 13:48

Díky
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 29. 1. 2023 11:37

Když jsem dnes doporučil dva nové klienty, ti dnes založili účet online, odměny za doporučení bych měl dostat do 15.2.2023? Oni dostanou 300 Kč hned nebo také až 15.2.2023? Dostal jste už někdo odměnu od RB za doporučení?
A jim stačí provést 1 platbu měsíčně kartou až od února, aby dostávali odměnu 500 Kč měsíčně po dobu 6 měsíců?
eetg
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 1. 2023 12:38

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 29. 1. 2023 13:12

Píší tam právě, že klient si bude moct účet rovnou vyzkoušet, neboť mu tam přistane odměna. Tak bych očekával, že to bude hned a ne až příští měsíc.

Kdy a jak Odměnu vyplatíme?
Jakmile Váš známý bude mít aktivní účet a při zakládání uvede identifikační kód, tak se pustíme do připisování Odměny. Podle identifikačního kódu víme, kam připíšeme Vaši Odměnu a Váš známý bude mít možnost si účet rovnou vyzkoušet, protože Odměnu připíšeme na nově založený účet.
Připsání Odměny proběhne nejpozději do 15. dne měsíce, který následuje po měsíci, ve kterém byly Podmínky splněny.


-- 29. 1. 2023 13:15 --

No mě zajímají spíš osobní zkušenosti uživatelů, protože je v podmínkách psána lhůta do ..., což je dost široký pojem. Jak dlouho jim to trvá ve skutečnosti?
Naposledy upravil eetg dne 29. 1. 2023 13:13, celkově upraveno 1
eetg
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod DejvN 29. 1. 2023 19:51

Změna PINu je možná jen v bankomatu proto, že PIN je fyzicky uložen na dané kartě a tak je nutné ho na té kartě i aktualizovat, což pochopitelně přes IB nejde.
DejvN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 29. 1. 2023 19:56

jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audiobullys 29. 1. 2023 20:37

Já bych jen dodal k pobočce Raifky na Pankráci i následující zkušenost, byl jsem si tam založit firemní účet a bankéř ho neuměl založit, musel jsem zakládat jinde.
ale jinde je to ještě horší, v Rb jsem ho na druhej pokus jinde založil, to taková Moneta tamto nešlo ani na potřetí a čekám už 5 měsíců než to ty mamlasové z IT oddělení budou moci otevřít, to je panečku skvadra azurra,
a o úvěrech přes banku bych tady radši nevyprávěl, to nemá cenu vůbec vo tom debatovat.
na pobočce raifky nedaj a po telefonu jo ? tam dělaj slušný netáhla.

vono i jinde - - mám byt koupenej za drobný - 12 procent tržní ceny, chci si vytáhnout z něj co nejvíc peněz a v bance např. Moneta mi řeknou přineste si danovko a pak vám možná 70 procent dáme.
tak jsem jim řekl že si vezmu 90ku LTV jinde a bez nahližení do danovka, z kterýho stejne nic nevyčtou s 3 milionovým obratem
a ani poradce není výhra, zažíl jsem mamlase co mi rozhodil registry 4 žádostma, nikde mi nic nedali a za 2 měsíce jedna banka klidně po telefonu mi to dala. a předtím mi to zamítla. tak já nevím. bud jsem blbej já, nebo ty lidi, za kterejma chodím.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod .void 29. 1. 2023 21:30

Řešit cokoliv u poboček bývalé Equa bank je celkem loterie, hlavně když jde o něco víc komplikovanějšího než osobní nepodnikatelské účty pro fyzické osoby, které jsou občany ČR.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DejvN 30. 1. 2023 13:03

Pro ty co si zřizovali při nynější akci nový účet - za jak dlouho vám přišla platební karta?
Prý karta chodí cca 7-10 dní poté co příjde informační SMS.

A do doby dokud karta nedorazí, jak můžu platit, když žádná virtuální vytvořit nejde a kdybych si dal do mobilu tu co mi ještě nepřišla, tak bych ji musel v IB aktivovat, jenže přece nemůžu aktivovat kartu, když ji ještě fyzicky nemám u sebe - to by bylo velké bezpečnostní riziko.
DejvN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RepkaLuk 30. 1. 2023 13:27

Mě přišla asi za 2-3 dny. Pokus zřídit online účet přes BankID 13.1. nevyšel. 19.1. tedy podepsáno přes kurýra. Účet byl aktivován v pondělí 23.1. odpoledne, karta byla ve schránce 25.1.

Bohužel díky problému s aktivací účtu (chybějící klientské číslo) jsem musel navštívit 2x pobočku a účet byl aktivován a plně jej mohu používat až od pátku 27.1.
RepkaLuk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků