MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marcela2 1. 2. 2023 11:20

Kreditní karta Moneta Business Card
Odměnu 1% mám jen za transakce provedené do 18.1.2023, novější transakce jsou bez odměny. Je to nějaká novinka, o které mě banka zapomněla informovat/chyba systému/banka mě vyhodnotila jako nežádoucího klienta? Transakcí mám každý měsíc kolem padesáti, od desetikorunových částek po vyšší desetitisíce, je to moje hlavní karta.
Máte odměny za celé období a stalo se to jen mě, nebo ...?
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cermakjn 1. 2. 2023 11:31

Odměny mám za celý měsíc. Co je zajímavé, tak jsem nedostal nic z Operator ICT (Pražská Lítačka - jednorázové jízdné), ale jinak to odpovídá.
cermakjn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcela2 1. 2. 2023 11:36

Z Operator ICT odměny mám, ale tak jako vše, jen do 18.1.
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 2. 2023 11:39

Při odesílání peněz ze SÚ Extra vyběhla nabídka na SÚ Extra 2 také s úrokem 5,5 %. Je mezi nimi nějaký rozdíl?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 2. 2023 11:59

Také mi někdy minulý týden SÚ Extra při zadávání příkazu nabídnul založení SÚ Extra přes to, že už jeden Extra založený dávno mám. Nepamatuji si už jestli to byl nějaký Extra 2, ale myslím, že tam byla uvedená delší garance toho úroku asi do července 2023. Tuto nabídku jsem nevyužil.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 1. 2. 2023 12:04

MirekM. píše:Při odesílání peněz ze SÚ Extra vyběhla nabídka na SÚ Extra 2 také s úrokem 5,5 %. Je mezi nimi nějaký rozdíl?

Rozdíl se zde už řešil viewtopic.php?p=13411873#p13411873
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 1. 2. 2023 17:31

Ahoj, dlouho jsem to tu nesledoval ... nyní na výpisu z podnikatelské kreditky vidím, že za platbu Skip Pay ve výši 50 000 Kč mám nulovou odměnu. Žádný dokument, který by nějakou takovou změnu (výluky) naznačoval jsme nedostali. Víte o tom něco?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 2. 2. 2023 21:23

Na výpisu z podnikatelské kreditky je vidět u každé platby odměna?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 2. 2023 14:56

ano, přímo v historii u každé jedn. položky
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 3. 2. 2023 16:43

peliculiar píše:Ahoj, dlouho jsem to tu nesledoval ... nyní na výpisu z podnikatelské kreditky vidím, že za platbu Skip Pay ve výši 50 000 Kč mám nulovou odměnu. Žádný dokument, který by nějakou takovou změnu (výluky) naznačoval jsme nedostali. Víte o tom něco?

Spíš to jenom "opravili". Pod tu výluku z bodu 2.5 podmínek bene+ to bezpochyby schovají:
"... Výše odměny je 1 % z částky Nákupu. Nárok na tuto odměnu nevzniká v případě platby finančním institucím, zejména pokud jde o dobíjení přednabitých (předplacených) karet, elektronických peněženek, virtuálních účtů apod."
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 7. 2. 2023 18:39

Přišla mi nová karta, běžně aktivuji karty v mob. aplikaci. Já jim tam ale nemám a kartu mám již doma. Stalo se to někomu?
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 2. 2023 18:52

A nemáš ji ani v IB? Jaké možné způsoby aktivace máš uvedeny v dopisu přiloženém ke kartě?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod kamil2268 7. 2. 2023 19:24

V IB taky neni, platbou vložením, aplikací online nebo na pobočce.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 7. 2. 2023 20:51

Kamil : Ano, stalo, loni na podzim. Aktivoval jsem platbou v obchodě, vložením.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 10. 2. 2023 13:57

Bratr má podnikatelskou kreditku, od 18. ledna je bez bonusů, prý za zneužívání programu BENE+ (bod 4.3 podmínek). Zajímavé je, že sdělení mu přišlo do jeho IB, ale bylo adresováno mně (mám kartu disponenta). Tak šel bratr na pobočku zjistit, co se stalo, řekli mu, že podnikatelskou kreditkou platil "nefiremní" výdaje. Jaké konkrétní položky to byly, se ale nedozvěděl, stejně tak proč v dopisu je jiný důvod výpovědi, než mu sdělili na pobočce. Dal reklamaci a trvá na to, že podmínky programu BENE+ neporušil (upřímně, jak se vlastně dají porušit, když všechny "specifické" operace jsou ve výjimkách z odměn?). Nicméně se taky dozvěděl, že banka má zpracovaný seznam klientů, kterým odměny ruší.
No a dneska jsem já dostal e-mail, že jsem byl včera na pobočce a ať je ohodnotím. Je to fakt zajímavá banka, když ani neví, kdo jim na pobočku přišel, říkám si, jestli mají v pořádku správu osobních údajů.
jujec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků