FinExpert.cz

Přihlásit se




Dedra

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2015 13:30 Odeslat příspěvek
Máte tu někdo zkušenosti s Dedrou? Mělo by jít o MLM něco jako amway nebo avon, ale mělo by se jednat o českou firmu a měli by prodávat takřka všechno. Je to solidní firma, nebo prodávají nekvalitní výrobky? Jak je to s Cenou?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
13. 11. 2015 16:23 Odeslat příspěvek
cena nic moc, produkty běžný kvality... nic spšl...


Offline - Přeborník Profil 
13. 11. 2015 20:11 Odeslat příspěvek
Jednou jsem od Dedry něco objednal, chtěl jsem vyzkoušet české výrobky a měl jsem obrovské nutkání jim to vrátit. Kvalita otřesná, jde o podřadné výrobky a cena naprosto neodpovídá. Nechápu, že ještě nezkrachovali a kdo to kupuje. Podobně je na tom Tescoma. Naprostá ostuda a je mi líto, že české firmy jsou schopny vyprodukovat něco tak mizerného a nestydět se to prodávat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 8. 2016 10:15 Odeslat příspěvek
S Tescomou bych nesouhlasil. Sice vyssi cena, ale kvalita naprosto odpovidajici. Navic reklamace resi vymenou za novy kus.


Offline - Přeborník Profil 
13. 8. 2016 12:40 Odeslat příspěvek
Tescoma jsou levné cetky dovážené z Vietnamu, jen si na to nalepí svoje logo. Nakoupil jsem od nich před 2 roky v jejich prodejně sadu "prvotřídních nerezavých" nožů, příborů, sítka, pánve, hrnce. Skleničky příšerné kvality. Do týdne nože a příbory zrezly, ucha pánví vydržela bez rzi měsíc, ucha hrnců se utrhla. Nože jsem jim po týdnu vrátil, dostal nové, které do týdne opět zrezly... Zajímavé je, že nůž od Tescomy, který jsem koupil asi před 8 lety je stále jako nový. Čili mezitím museli snížit nároky na suroviny. Nádobí jsem vyházel a postupně nakoupil po eshopech z Německa a skleničky v prodejně s českým sklem, firmu si nepamatuji.


Offline - Návštěvník Profil 
13. 8. 2016 13:17 Odeslat příspěvek
To ja zase proti Tescome nemuzu rict ani slovo. Noze mam asi 3 roky, ze by mohly reznout by me ani nenapadlo, navic se nemusi casto brousit. Plus par hrncu z nejake te vyssi rady a zena si je pochvaluje, jediny co me zklamalo byly lahve pro deti, obe po dvou mesicich zacaly tect. S tim Vietnamem si me prekvapil, ja si naivne myslel, ze to tam nekde na te Morave fakt vyrabeji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 8. 2016 19:23 Odeslat příspěvek
No tak hrnce a panve mam mnoho let a nemuzu si stezovat. A co se tyka ruznych kuchynskych pomucek, tak u me vede rada President.


Offline - Administrátor Profil 
14. 8. 2016 08:09 Odeslat příspěvek
Když jsem si já kupoval nádobí, tak jsem si vybral řadu Tulip. Za cca desetinu ceny, co se zde v tu dobu prodával Zepter a podobné to považuji za dobrý nákup. Na nerezu ale pouze vařím, smažím na teflonu (nebo podobném).
Ale už tedy Tescoma měla těch řad víc a na první pohled mezi nimi byl rozdíl, ten nejmarkantnější byl v hmotnosti, některé řady byly skutečně z tenoučkého plechu.
Také nemůžu vyloučit, že od té doby nedošlo k "vykrádání" i těch vyšších řad, setkal jsem se s tím u jiných značek a jiných výrobků, kdy původní kvalitní značka či produktová řada je najednou strašný šunt.

Co se Dedry týče, kamarádova příbuzná si tam koupila nějakého robota a říkal, že strašný šunt, reklamace neúspěšná.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 8. 2016 09:59 Odeslat příspěvek
Já u dedry nakupuju jenom aviváž a maximální spokojenost. Příjemné vůně, které dlouho vydrží.


Offline - Přeborník Profil 
18. 8. 2016 22:26 Odeslat příspěvek
Tortugas: v ČR mají jen "vývojové" centrum. Většinu vyrábějí ve Vietnamu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies