FinExpert.cz

Přihlásit se




Je to podvod. OVB.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2016 15:24 Odeslat příspěvek
OVB je podvod. To ví docela dost lidí. Kdo má vysloveně zlé zkušenosti? Kdo platil nemalé storno poplatky nebo penále při odstoupení od smlouvy?
Já do té společnosti nevstoupila, mám rozum. Stačilo mi slyšet ty neskutečný kecy o pohádkovém životě od páprdu, který jezdí autem na leasing a jen se tváří, že má. Poté, co jsem si přečetla smlouvu byla jsem v údivu - penalizace za to a za to.. Chtěl, abych to podepsala na místě, to může udělat ale jen blázen. Jeden takový byla moje kamarádka, která je chuděrka moc naivní a neumí si dát pět k pěti, naštěstí jsem ji pomohla prozřít a vypadnout od té společnosti.

Tak co, jaké máte zkušenosti?
(počítám, že se ozve pár finačňáčků z té skupiny - tak jen do mě 8-D )
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
26. 7. 2016 16:23 Odeslat příspěvek
Ne jen OVB. Je to princip tohoto podnikání. Vnutit klientovi vysokoprovizní produkt a snažit se ho u něj po dobu ručení za provizi (obvykle dva roky, někdy tři) udržet, pak mu vnutit zase jiný produkt.
A své prodejce si zase držet pomocí pokut, zákazu konkurence a úhrad různých "školení".

A je úplně fuk, jestli jde o OVB, Partners (kteří vznikli oddělením třetiny OVB), AWD (která vznikla v 70. letech v Německu opět oddělením od OVB), ZFP nebo jakoukoliv jinou společnost zabývající se prodejem finančních produktů.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2016 21:46 Odeslat příspěvek
Podvod nepodvod. I oběť je někdy spoluviník. Někdy mám o pochybnosti o plné svéprávnosti těch, co takové smlouvy uzavřou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 3. 2017 15:12 Odeslat příspěvek
Jeden cas jsem k OVB "nakouknul" ale hned jsem utekl kdyz sem zjistil jak to tam funguje.


Offline - Inventář Profil 
2. 3. 2017 17:29 Odeslat příspěvek
Je vcelku jedno, pod jakou značkou podvodník vystupuje. Jak vysloví kouzelnou formulku "finanční poradce" (což je naprostý nesmysl, protože se o žádného poradce nejedná), tak by ho měli ve slušné společnosti pověsit na nejbližší větvi.

Vím, o čem mluvím, jeden můj příbuzný se tím úspěšně živí.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 3. 2017 16:36 Odeslat příspěvek
Njn, ale nežijeme ve slušné společnosti.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2017 09:53 Odeslat příspěvek
Ja mam zkusenost s pusobenim v jedne pojistovne, porad nam rvali do hlavy, ze jsme financni poradci, ale nakonec po nas stejne chteli jenom co nejvic uzavrenych smluv. Takze kecy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies