FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Fairity Life

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2017 13:20 Odeslat příspěvek
V krátkosti o projektu:

- projekt mě zaujal protože je ověřen přímo osobně mým sponzorem a opravdu to vypadá velmi zajímavě co se týče výdělků nejen pro lídry, ale i pro lidi kteří nevědí nebo nechtějí tvořit strukturu
- projekt se spustí naplno v červnu 2017, ještě se doplňují nějaké věci na stránce a 23.6. bude oficiální otevření a setkání s majitelem v Kuala Lumpur na jachtě při západu slunce
- projekt je schopen vydělávat mezi 0,5-6% každý den od pondělí do pátku, o víkendu se neobchoduje
- minimální vklad je 20 $ (pouze v Bitcoin)
- je možnost vybrat si v čem chceme vydělávat, zda v Bitcoin (pozitivní pro lidi, kteří věří, že Bitcoin poroste), nebo v dolarech (pozitivní pro lidi. kteří se obávají, jak se bude Bitcoin vyvíjet)
- investice se zhodnocuje do doby, dokud nedosáhne zhodnocení 160%
- možnost výběrů provizí každý den, možnost výběrů zisků z investice každý pátek
- VIP balíčky začínají od 15, 50, 100 a 200 tisíc -> díky kterým je možné získávat 0,05%, 0,1%, 0,15% a 0,2% navíc denně
- od začátku máte první pozici a 5% z vkladů ve vaší 1. linií
- druhá pozice: 10 členů s minimálním vkladem 20 $, díky čemuž získáte 5% - 3% - 2% z vkladů (reinestícií) v jednotlivých liniích Vaší struktury a 2% z výnosů členů ve vaší 1. linií
- třetí pozice: 10 členů v 2. linií a obrat skupiny alespoň 100.000 $, díky čemuž získáte 10% - 5% - 3% - 1% z vkladů (reinvestic) členy v jednotlivých liniích Vaší struktury az výnosů členy ve Vašich třech liniích získáte 3 % -2% -1%
- nejlepší pozice mohou pracovat přímo s managementem firmy
- globální bonus je 0,5% - 2% z obratu celé skupiny
- shrnutí z rozhovoru s jedním z vedoucích manažerů z 24.3.2017:
- společnost má více než 10 leté zkušenosti s provozem offline a nyní cestuje mezi Macau, Hongkongu a Šanghají
- má více než 25 obchodníků, kteří se zaměřují výhradně na obchodování a nic jiného
- Obchoduje se na Forexu, s komoditami a akciemi již více než 10 let, s kryptoměna asi 3 roky - obchoduje se přímo s bankami kvůli jejich vysokému objemu obchodů a pro kryptoměna
- obchoduje se na několika výměníků (Exchanger) jako BitFinex, Kraken a BTC-e
- zaměřené na růst krok za krokem a na dosažení spoustu skvělých plánů do budoucna
- důkazy budou sdíleny pouze vybranými lídry
- po 4-6 týdnech výsledků vybraných lídrů budou moci také ukázat důkazy, ale ne se všemi, protože by mohly být jejich konkurenti
- budou prováděny také zkoušky s těmito vybranými lídry, takže budou schopni reprezentovat společnost na nejvyšší úrovni -> poté, co udělají zkoušky dostanou extra bonus
- každý týden zde je velká šance pro 20 členy, aby se stali vítězi (po několika dnech se výhry zdvojnásobí) ... společnost na to bude držet pouze 10%
- vše je pouze v Bitcoin, protože společnost věří, že v bitcoine je budoucnost a v jeho vysokou úroveň zabezpečení. Společnost nechce komplikovat zákazníkům vícenásobné platební brány.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
- netřeba mít žádné starosti o bezpečnost, protože samozřejmě FAIRITY bude mít DDoS ochranu
- k tomu, abyste se dostali k Vašemu registračnímu odkazu je třeba přejít na stránce do MANAGEMENT a TEAM MEMBERS
- je třeba se ověřit dokladem ještě před vkladem
- ujistěte se, že budete investovat dříve, než Vaši partneři ... jinak nedostanete provizi
- a co je super informace - nebudou sdíleny žádná data s žádnou vládou

Upozornění: do každého podnikání jděte s rozvahou, investujte peníze, které si určíte na podnikání a ne na živobytí. Doporučuji rozložit si riziko do více projektů.

Na FB je vytvořená skupina tak kdo bude mít zájem přidám ho tam.

Jinak samozřejmě kdo vstoupí přes můj link, tak se dělím o vstupní bonus 50/50.

http://member.fairity.life (odstraněn referral kód)

Upozornění: do každého podnikání jděte s rozvahou, investujte peníze, které si určíte na podnikání a ne na živobytí. Doporučuji rozložit si riziko do více projektů.


Naposledy upravil mirgi dne 19. 6. 2017 14:13, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2017 13:32 Odeslat příspěvek
Na takovou blbost někdo naletí? Vždyť jsou to strašný bláboly :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2017 14:09 Odeslat příspěvek
Jojo lidé taky psali o blábolech když vznikal Bitcoin :-D


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2017 14:10 Odeslat příspěvek
Však on ti to admin smázne, buď v klidu :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2017 16:18 Odeslat příspěvek
- vše je pouze v Bitcoin, protože...Bitcoin je nejjednodušší anonymně beze stopy shrábnout a zmizet ;-)
jinak klasické letadlo, že na to po těch letech ještě někdo skočí...


Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2017 18:56 Odeslat příspěvek
Takze jeden z milionu dalsich HYIP? A co na nem ma byt tak vyznamneho, ze nas ma zajimat?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2017 19:06 Odeslat příspěvek
Ti první možná něco dostanou zpátky . Ten zbytek nic.
Jinak pozor Bitcoin je možná anonymní .
Ale samotný "běžné pc" už ne .
Pokud pc není chránění nějakým typem ochrany jako VPN nebo jiným zabezpečením ,dá se vyhledat . Je to jen otázka peněz , času , "schopností " a vybavení "zúčastněné osoby" .


Offline - Administrátor Profil 
20. 6. 2017 06:30 Odeslat příspěvek
Dr.D píše
Však on ti to admin smázne, buď v klidu :-)

A to já jsem pro to nechat. Za půl roku, rok může diskuse pokračovat ve stylu "jak mám získat své peníze zpět", stejně jako u APL :).
Jen jsem odstranil ten "zlý" referral kód :D


Offline - Nadšenec Profil 
20. 6. 2017 06:40 Odeslat příspěvek
No nevím, přijde mi, že by se nemělo podporovat okrádání lidí, byť v tomto případě značně slaboduchých. Oni za to nemůžou, že se tak narodili...


Offline - Administrátor Profil 
20. 6. 2017 06:41 Odeslat příspěvek
No právě a proto je dobré, že zde tato diskuse je, protože až dá někdo vyhledat "Fairity Life" je šance, že se dostane i na tuto stránku a snad ho to varuje před tím, aby do takového nesmyslu šel.


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2017 00:32 Odeslat příspěvek
Tak to je mazec Forex bitcoiny a s bankami. Vstupní poplatky 10,15 až nejakejch 100 tisíc dolarů. Kam se hrabe letadylko Lyoness s pár desítkami tisíc Kč.
To už je jak Jirka cmouda Vokáč a jeho bitcoinova revoluce.i


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2017 08:54 Odeslat příspěvek
Hmmm zajímavé názory, hlavně ten o Lyoness a letadlo :-D:-D.-D Kde nato chodíte pánové, někde něco se dočtete a potom vše házíte do jednoho koše. S tímhle už jsem se setkal když jsem si v roce 2011 chtěl nakoupit bitcoiny (kravina, letadlo, to nemá šanci a blablabla) kuk a co je dnes :-D


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2017 09:18 Odeslat příspěvek
projekt je schopen vydělávat mezi 0,5-6% každý den od pondělí do pátku - docetl jsem to jen sem :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2017 09:28 Odeslat příspěvek
No momentálně se to pohybuje "pouze" kolem 0.75 až 2 %. Ale nemá cenu diskusi dál rozvíjet, referral kod byl odstraněn tak zbytečná snaha :-D Zdar a ať se daří!


Offline - Diskutér Profil 
21. 6. 2017 09:52 Odeslat příspěvek
Takze kdyz do toho vrazim milion (pri uroku cca 1,5%/den) , tak mam do roka 45 milionu a do dvou let 2 miliardy? Neni to trochu malo?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies