FinExpert.cz

Přihlásit se




MLM Osvč v osobním bankrotu- odlužení.

Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 1. 2019 16:42 Odeslat příspěvek
Mám kamaráda, který se upracoval k tzv. vyhoření a nakonec nasekal ještě dluhy- řetězovými půjčkami, protože felčaři nedokázali nalézt příčinu jeho psych. problémů v poruše štítné žlázy. Nyní mu běží 5-ti letý tzv. osobní bankrot-odlužení. Ted se však ozvala jeho master firma, co ho "pásla" na MJM, a chce vrátit další provize za po čase klienty zrušené smlouvy. Nějak se mi to nezdá, že by cca po třech letech od ukončení spolupráce s master firmou měla tato firma na něco nárok...???
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
14. 1. 2019 18:26 Odeslat příspěvek
No, dříve se za provize ručilo 2-3 roky, nyní by to mělo být 5 let. K tomu, předpokládám, 3 letá promlčecí lhůta, takže teoreticky se můžou požadavky na vrácení provizí objevovat až 8 let od ukončení spolupráce (ke konci tohoto období bych očekával už žaloby, aby nedošlo k promlčení)


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2019 07:48 Odeslat příspěvek
Jestli to je MLM typu OVB tak tam jsem jako laik zrušil někomu smlouvu od počátku a musel taky vracet provize a smlouva byla dýl jak 3 roky stará
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies