FinExpert.cz

Přihlásit se




Onlineprijem.cz - Česká regionální energetika

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 1. 2020 22:29 Odeslat příspěvek
Narazil jsem na tuto formu výdělku, přes který lze formou online MLM nabízet elektřinu a plyn od České regionální energetiky.
Nevypadá to jako klasické nabízení energií obchodními zástupci ale spíš jako forma tipu, kdy doporučujete nové odběratele a máte z toho podíl. Výpočty cen energií a komunikaci s klienty pak obstarává ČRE sama. Na mě to působí jako zajímavá příležitost dodatečného příjmu s malou časovou náročností a bez vstupní investice. Více informací lze ale získat až po doporučení od někoho kdo už je u nich - veřejně dostupných informací moc není.
Prezentují se jako férová společnost, bez skrytých poplatků.
ČRE ale neznám, tak nedokážu posoudit zda je pravda to, jak se prezentují a co nabízejí.

Zajímají mně vaše zkušenosti a názory nejen na tuto společnost jako dodavatele energií ale i na formu MLM.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 1. 2020 10:19 Odeslat příspěvek
Můj názor ?
Kdybys mně osobně, např. jako známý, dal výše uvedený "tip", tak bych tě poslala tam, kam slunce nesvítí a to velmi rázně.
Díky tvému "tipu" bych za plyn u ČRE bych zaplatila téměř o 40% více než u dodavatele, kterého jsem si vybrala sama, přičemž výběr byl pro mě otázkou možná 10minut, déle jsem se s tím nezdržovala. A neměnila jsem ho poprvně, ale poněkolikáté.
Elektřinu jsem nezkoumala, máme poměrně malý odběr, ale tam to bude podobně "výhodné".
Ale možná mezi svými známými najdeš dost lidí, kteří neumí nebo nechtějí si vzít do ruky poslední fakturu za el.energii a plyn, naházet vstupní data do ověřeného kalkulátoru: https://kalkulator.tzb-info.cz/
a vybrat si podle toho.
PS: rovněž mě zaujaly smluvní poplatky a sankce u ČRE....
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies