FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

ZFP Akademie

-
23. 6. 2005 19:55 Odeslat příspěvek
Jak funguje program daňových výhod propagovaných poradci ZFP?
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
11. 8. 2005 10:23 Odeslat příspěvek
Úplně stejně, jako když si to sestavíte sám.
ZFP je MLM-společnost, která funguje, jen když sežene další ovečky. Nalákají Vás na hezké řečičky a pozvou na školení, kde se prý dozvíte víc. Tam Vám sdělí parametry prvního produktu, tuším životního pojištění a stavebního spoření, vyzvou Vás k jeho založení, pozvou Vás na další školení, tam Vám sdělí další a zase si to máte založit a tak dokolečka. Mezitím z nich vypadne, že za uzavření oněch produktů dostanete provizi. Tu Vám ale vyplatí pouze při určitém objemu uzavřených smluv měsíčně, takže pokud se nechcete živit sjednáváním životních pojistek v MLM-systému a hledáním dalších oveček, nedostanete nic. A aby byla informace úplná, tak přesné podmínky jejich programu daňových úlev se dozvíte na posledním školení. Ten je ale jen pro ty, co v předchozím půl roce vykonali pro firmu určitý objem práce a dovedli X dalších oveček. Abyste vypadal věrohodně, dostanete jakýsi diplom ze ZFP-akademie. Jo, ta má vlastní školící středisko, to patří majiteli firmy. Proč by měl za školení svých lidí platit někomu za ubytování a stravu, když na tom může profitovat sám? Školení je ale jinak zdarma. Taky měli tuším rekreační středisko pro své lidi, hádejte komu patřilo? Zato jste tam mohli jet téměř za náklady. proč ne, když si to na Vás majitel vzal jinde?

Jo, není nad podnikavost a nad informace...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 8. 2005 19:51 Odeslat příspěvek
hihi, prakticky všechno co jsi tu řekla je pravda, ale nějak ses nepodívala trochu dál ... jsem taky u zfp, ale dost pasivně, využiju je jen když potřebuju něco já nebo rodina.
Opravdu sis myslela že když ti agent řekl že když pudeš na první seminář, tak se dozvíš jednoduchý návod to jak vytřískat peníze zpět? No, v podstatě ti ho řekli, jen sis neuvědomila že jsou to blbé provize za uzavření smluv. To, že provizi ti vyplatí jen když uděláš oněch xx bodů je pravda, ale až na vyšším levelu. Mě ty prachy na účet fakt přišly a můžu říct že zhruba tolik peněz, kolik jsem do toho vrazil. Navíc jsem pyšný že mám stavebko s cílovkou na pul mega a můžu mít úvěr na 250k. Taky jsem přihlásil bráchu a kámoše. Udělali to samý.... Trošku mě mrzí že jsem v tom přestal i když vím že se můžu opět vrátit. Při produktivitě, kterou jsem nastolil já, bych opravdu do roka byl s penězma za vodou a do těch pěti let opravdu milionář, ale otázkou je - opravdu potřebuju tolik peněz ? A co se jedná o MLM, tak je to nejlepší způsob podnikání co znám.


-
12. 8. 2005 10:37 Odeslat příspěvek
Kdybyste se zeptal "Jak funguje program daňových výhod pro <konkrétní produkt>?", mohli by se zde vyjádřit rozumní lidé a vcelku konstruktivně Vám poradit.

Vaše otázka je tak nešťastně položena. Tuto otázku raději položte ZFP. Mně osobně ZFP nestojí za pozornost. :-) V roce 2003 jsem ostře ZFP kritizoval za nefunčnost jejich produktu čtyřkombinace a nebyli schopni se k mé stížnosti vyjádřit.

Pokud byste se mě zeptal "Jak funguje program daňových výhod propagovaných poradci ZFP?", odpovím takto: "Program daňových výhod propagovaných poradci ZFP z mého úhlu pohledu přirozeně nefunguje".
Nemám rád společnosti, které na neznalostech parazitují! => nemám rád ZFP.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 8. 2005 09:06 Odeslat příspěvek
Johnyz píše
Jsem taky u zfp, ale dost pasivně, využiju je jen když potřebuju něco já nebo rodina. Navíc jsem pyšný že mám stavebko s cílovkou na pul mega a můžu mít úvěr na 250k. Taky jsem přihlásil bráchu a kámoše. Udělali to samý.... Trošku mě mrzí že jsem v tom přestal i když vím že se můžu opět vrátit. Při produktivitě, kterou jsem nastolil já, bych opravdu do roka byl s penězma za vodou a do těch pěti let opravdu milionář, ale otázkou je - opravdu potřebuju tolik peněz ? A co se jedná o MLM, tak je to nejlepší způsob podnikání co znám.L/quote]

Stačí mi, co píše ZFP-akademie na svých webových stránkách: "Akademie rodinného finančního poradce je tvořena jednodenním základním seminářem a sedmi půldenními produktovými proškoleními." Za 4,5 dne je z Vás vyškolený specialista, který rozumí rodinným financím tak, že v tomto oboru může radit. Cha, cha, chááá, tak to už to fakt může dělat i stará Blažková!
Nenechte se vysmát. ZFP je MLM-firma s dosti omezeným výběrem produktů. To, co propaguje, zná prakticky každý, kdo se o finance zajímá. Jejich "Program využití daňových výhod" je založen na využití určitých mezer v zákoně, ale bohužel to funguje pouze do doby, než se změní zákony, dlouhodobě se to použít nedá, stejně jako v případě, že máte plat vyšší než průměrný.
Fakt ale je, že jejich propaganda je zpracovaná docela šikovně.


-
8. 9. 2005 10:17 Odeslat příspěvek
Jarmilo ktere mezery v zakone mate na mysli ?


-
8. 9. 2005 21:17 Odeslat příspěvek
Finanční poradce vám může dát jen tak chytré rady jak jste chytří (finančně) i vy! Protože hodně lidí se peněz a jejich ztráty ,,bojí"a na nic se tak nedovede zeptat, dostáva tedy jen odpovídající rady.
Řešíme tuto situaci už na základních školách novým projektem finančního vzdělávání. Je šance,že tato generace pak bude vyžadovat vyšší stupeň finančních rad než jejich rodiče a poradenské firmy pak budou muset mít skutečné PORADCE.
Navštivte nás v Praze na finanční hru CASHFLOW.Pak si srovnáte finanční záležitosti trochu jinak a hlavně smysluplněji...
Semináře jsou na :Praha 2, Máchova 15, každý čtvrtek 16.30-19h, vstupné 50Kč.
Dojíždějí i mimopražští, různého vzdělání a profesí a hlavně rádi...


-
15. 9. 2005 21:48 Odeslat příspěvek
jarmilka se asi ve financich moc nevyzna.... danovou ulevu umoznuje zakon o dani z prijmu kdy si v postate odectete ze zakladu dane penize vlozene do kapitaloveho ziv. programu pricemz tento program musi splnovat zakonem dane podminky....takze zadna dira v zakone... to vam rekne kazdy ucetni. neznalost techto veci me prekvcapuje u lidi financne vzdelanych za ktere se asi povazujete kdyz tady vedete tuto diskuzi


-
16. 9. 2005 08:36 Odeslat příspěvek
já se ve financích ceklem vyznám, ale Vy na rozdíl ode mne neznáte ZFP. Oni totiž ve svém programu doporučují založení penzijního připojištění s tím, že ho po 2 létech zrušíte a vyberete a znovu otočíte. Po dvou létech proto, abyste nepřišel o provizi, kterou dostanete až po 2 letech trvání. Sice přijdete o státní příspěvek, ale příspěvek si odečtete od základu daně a nemusíte nic zpětně dodaňovat. A právě to je ta mezera v zákoně. Proto jimi praktikovaný způsob dańové optimalizace může být platný v době, kdy si finanční produkty založíte, ale bohužel už nemusí být platný v době, kdy budete chtít jejich doporučení využít.
Některé z jejich doporučení už neplatí, protože byla v zákonech novelizována. Pokud to využijete, musíte zároveň sledovat zákony. A o tom to je.


-
16. 9. 2005 09:56 Odeslat příspěvek
no moment vy se bavite o danovem odectu penzijniho pripojisteni, je celkem nelogicke po 2 letech rusit program ktery si zridim kvuli st. prispevkum a zhodnoceni a dobrovolne o ne prijit, take neznam moc lidi co si do penzijniho vkladaji takove castky aby si je mohly odecist a bylo to efektni.Nejde zde o neporozumeni? Dale pak neni mozne aby byla provize vyplacena az po 2 letech trvani...


Offline - Návštěvník Profil 
29. 9. 2005 14:52 Odeslat příspěvek
jazz píše
Dale pak neni mozne aby byla provize vyplacena az po 2 letech trvani...

Jak to že ne? To dělají všechny penzijní fondy. Za klienta Vám zaplatí cca 20 % provize, zbytek po dvou letech.


Offline - Návštěvník Profil 
29. 9. 2005 14:55 Odeslat příspěvek
jazz píše
Vy se bavite o danovem odectu penzijniho pripojisteni, je celkem nelogicke po 2 letech rusit program ktery si zridim kvuli st. prispevkum a zhodnoceni a dobrovolne o ne prijit.

Možná je to nelogické, ale na tom je postaven program ZFP! Řeknu to jinak: při sjednávání produktů se něco dozvíte. když budete chtít svůj plán realizovat, dozvíte se že všechno je jinak. Nebo se to ani nedozvíte a spláčete ned výdělkem. Spíš to druhé.


-
20. 10. 2005 14:44 Odeslat příspěvek
Jarmilo_P tenhle nesmysl jsem u ZFP ještě neslyšel, o vybíraní penzijního po dvou letech..... ?????
Mám obavu že nevíte vůbec nic a prezentujete něco co vám jedna paní povídala


Offline - Návštěvník Profil 
21. 10. 2005 09:02 Odeslat příspěvek
Wewerka píše
Jarmilo_P tenhle nesmysl jsem u ZFP ještě neslyšel, o vybírání penzijního po dvou letech?l/quote]

Je to založené na zpětném nedodaňování daňového odpočtu a podmínkou je, že to PP musíte mít jen jedno. Pokud vložíte 2x18.000,- Kč, je Vaším ziskem zhodnocení fondu + daňový odpočet. Mám někde doma přímo přesný výpočet, to zhodnocení bylo docela zajímavé. Jenže jako všechno se státním příspěvkem: má to zajímavé zhodnocení pro nemší částky.


-
23. 10. 2005 20:40 Odeslat příspěvek
Finanční poradce vám může dát jen tak chytré rady jak jste chytří (finančně) i vy! Protože hodně lidí se peněz a jejich ztráty ,,bojí"a na nic se tak nedovede zeptat, dostáva tedy jen odpovídající rady. Řešíme tuto situaci už na základních školách novým projektem finančního vzdělávání. Je šance,že tato generace pak bude vyžadovat vyšší stupeň finančních rad než jejich rodiče a poradenské firmy pak budou muset mít skutečné PORADCE. Navštivte nás v Praze na finanční hru CASHFLOW.Pak si srovnáte finanční záležitosti trochu jinak a hlavně smysluplněji... Semináře jsou na :Praha 2, Máchova 15, každý čtvrtek 16.30-19h, vstupné 50Kč. Dojíždějí i mimopražští, různého vzdělání a profesí a hlavně rádi...
Už i někteří žáci základní škol pro sebe v této oblasti něco dělají a neztrácejí čas tlacháním o věcech,které znají jen z doslechu...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Další stránka
Stránka 1 z 39 [ Příspěvků: 572 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies