FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ZFP Akademie

Offline - Inventář Profil 
8. 11. 2010 08:02 Odeslat příspěvek
M2M: ze jsi proste sedl na lep nejakymu bouchaci pojistek. K cemu ti realne v 80ti letech bude zivotni pojisteni?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 1. 2011 12:33 Odeslat příspěvek
M2M píše
Pojištení pro prípad pobytu v nemocnici - denní dávka 500 Kc


Není to náhodou od 10 dne? Více jak 10 dní jsem byl v nemocnici jen 1x a to navíc na vojně :D

M2M píše
Po třech letech mohu vybrat nějaké peníze (viz tabulku) a po cca 24 letech mohu vybrat již více než jsem vložil. Je to sice teorie ale nějaké peníze by se mi měli vrátit.

Vybrat víc než jsem vložil :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 5. 2011 10:31 Odeslat příspěvek
Myslíte že společnosti OVB je podobná ZPF?? Tedy raději se jí vynout?


Offline - Administrátor Profil 
8. 5. 2011 12:28 Odeslat příspěvek
Zakladni princip je stejny - prodavat. V tomhle se nelisi ZFP, OVB, AWD, Partners, Renomia, Quatro Finance, Gepard Finance a spousty dalsich.
Pokud si tedy chces vydelat, musis umet prodavat - coz rozhodne neni snadne a radeji doporucuji vynechat rodinu a kamarady, jestli se nechces ocitnout v socialni izolaci. Pro kterou spolecnost budes pracovat je vicemene jedno, ii kdyz se budou lisit tim, jak velkou castku z provize jim budes odvadet.
Pokud si naopak chces pojisteni sjednat, je to podobne. Zadna spolecnost nezaruci, ze ten, co pro ni pracuje nejde jen po provizich bez ohledu na zajmy klienta. Nakonec je to zase o tom konkretnim cloveku.
Bohuzel tento obor pritahuje prevazne prave ty zlatokopy :-(


Offline - Inventář Profil 
9. 5. 2011 07:22 Odeslat příspěvek
Osobne jsem nazoru, ze OVB a Partner jsou jedni z tech "slusnejsich", nicmene obecne se doporucuji vyhnout vsem.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 5. 2011 23:09 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Zakladni princip je stejny - prodavat. V tomhle se nelisi ZFP, OVB, AWD, Partners, Renomia, Quatro Finance, Gepard Finance a spousty dalsich.
Pokud si tedy chces vydelat, musis umet prodavat - coz rozhodne neni snadne a radeji doporucuji vynechat rodinu a kamarady, jestli se nechces ocitnout v socialni izolaci. Pro kterou spolecnost budes pracovat je vicemene jedno, ii kdyz se budou lisit tim, jak velkou castku z provize jim budes odvadet.
Pokud si naopak chces pojisteni sjednat, je to podobne. Zadna spolecnost nezaruci, ze ten, co pro ni pracuje nejde jen po provizich bez ohledu na zajmy klienta. Nakonec je to zase o tom konkretnim cloveku.
Bohuzel tento obor pritahuje prevazne prave ty zlatokopy :-(



To jsou zase kecy......


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2011 23:27 Odeslat příspěvek
Mně se Patrikův názor zdá více než rozumný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 5. 2011 07:37 Odeslat příspěvek
No právě - zdá se ti to.

Renomia = na firmy zaměřený pojišťovací makléř
Quatro Finance = klasický pojišťovací makléř
Gepard Finance = hypoteční makléř (pojištění je doprovodná služba)
ZFP = obchodní model dávající uklízečkám a kuchařkám a traktoristům pocit, že
rozumí nejen pojištění
OVB, AWD = profláklý "správci" financí
Partners = finanční poradenství "jinak"


Offline - Nadšenec Profil 
12. 5. 2011 17:59 Odeslat příspěvek
zbijeczka píše
Mně se Patrikův názor zdá více než rozumný.


Házet všechny do jednoho pytle je slaboduché....
A je jedno o jaký jde obor.

Navíc je sranda, že lidi, kteří nějakému oboru nerozumí, hodnotí jednotlivé firmy z toho oboru, ve kterém se moc nevyznají....


Offline - Návštěvník Profil 
6. 8. 2011 22:34 Odeslat příspěvek
Tak můj kamarád se upsal ZFP (smlouva a vstupní poplatek), ani pořádně nevěděl jméno společnosti když jsem se ho ptal, chtěl se jen naučit něco nového (říkal, že hlavně ho zajímaly ty semináře). Smlouvu samozřejmě nečetl, neví jestli jsou v ní sankce, či rozhodce. Zatím má smluvené penzijko a stavebko.

Už do něho začali klavírovat něco o uroku 4,5% (asi IŽP s mimořádným vkladem, jak to tu čtu), kde si úrok samozřejmě cucají z prstu a nezahrnuje poplatky.

Z lidí co nečtou smlouvy se mi chce blejt :(.

Tady podepiš, TADY... A oni podepíší...

Když jsem mu řekl, ať si přečte tento thread (plus článek, co tu byl na šesté straně), tak si raději hraje s dětmi a smlouvu taky nepřečte. Podepsal to prý před dvěma týdny u něho doma, jsem mu řekl, že do 14 dnů může odstoupit od smlouvy, ať okamžitě kontaktuje právníka a čte smlouvu, že bych v jeho případě ani nespal a četl, protože může dostat desetisícové sankce. On ale na to kašle.

Rovněž jsem mu vysvětlil, jak celý systém prodejců funguje atd.

No prostě děs běs. To je tak, když někdo hledá zkratky a sedne hned někomu na lep. Kdyby aspoň četl nějaké internetové noviny o financích, by hned věděl co je IŽP za výdrb, ale to ne...

Uaaaaa proooč :(, proč mi to není jedno, budu potřebovat nějaký přepínač v hlavě aby mě blbost jiných netrápila.


Offline - Inventář Profil 
8. 8. 2011 07:54 Odeslat příspěvek
jaromir: ten prepinac je prvni druhej level. Treti level je ten, ze na te lidske blbosti zacnes sam vydelavat :mrgreen:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 8. 2011 11:59 Odeslat příspěvek
<censored> šup šup


Offline - Inventář Profil 
10. 8. 2011 14:30 Odeslat příspěvek
JenSuk: to hodlas hltit v kazdem tematu? Radeji si najmi nekoho, kdo ti to poradne namluvi, takhle to zni jako kastrat ci buzerant.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 1. 2012 13:42 Odeslat příspěvek
Janul píše
Ahoj, znáte společnost IFP. Dejte si pozor a varujte všechny známé. Byla jsem na prezentaci a myslela jsem, že se zhroutím. Kamarádka mi volala, že má něco skvělého a že mě to bude 100% zajímat. Přišla jsem do restaurace, tam plný stůl lidí. Příjemný pán začal mluvit, na začátku zajímavé, ale pak to přišlo, aby člověk mohl být členem téhle sekty , musí pravidelně vkládat 2000Kč na nějaký účet který nechtěl ani vysvětlit, pak jsem zjistila, že je to IŽP od ČPP evropská jistota, kdy navíc slibují, že za dva roky si všechny peníze můžete vybrat a úložku ponížit. Největší bordel je ten, že v případě storna, vrací provize klient a ne ten kdo Vám produk sjednal. Jak je to možné? Je to jednoduché, klient musí vložit rázově dalších 24 000Kč na konto, pozor není to konto IŽP ale dané společnosti. Když to klient zruší, přišel o 24 000Kč. Pokud to vydrží platit ve storno lhůtě, slibují že Vám peníze uloží do IŽP, jenom tehdy pokud budete řádně platit. IŽP sjednávají na 30let kvůli provizím, nezajímá je věk ani potřeby klienta. Klientovy není produkt ani trochu vysvětlen, a dokonce tvrdí, že minimální zhodnocení je 7% ročně. Říkají si poradenská společnost. Mají prej spoustu partneru, to je pravda jednoho partnera mají, ČPP.Další dva partneři Faná ( auta ) a Exim tours (zájezdy) . Tak to je ta nezávislá poradenská společnost? To je nějaký úlet. Jo a docela mě pobavilo jak nám tvrdil, že pracují od roku 1995 to je možný, jen by mě zajímalo co vlastně po celou dobu dělali.
Jen tak pro zajímavost, uvedu poplatky daného produktu.

Sjednáno na 30let.
Nákupní a prodejní cena 3%
Poplatek 1rok 49%
2rok 49%
3rok 49%
4rok 49%

Měsíční poplatek 40Kč.
Měsíční poplatek od 2roku dále 2%

Předpokládaný výnos 7% - zhruba 1,5% za správu (strana fond)
Klient vloží za deset let 240 000Kč.
Klient bude mít reálnou hodnotu 228 178Kč (10let)

Když se na to podíváte, kolik si myslíte, že si klient může vybrat za dva roky????
Totální zlodějina ve všech směrech.
Spoustu lidí bylo podvedeno, lidé vůbec nechápou co vlastně podepsali. Kamarádka mě nechce poslouchat, protože si u nich vydělala nějaké prašule. Když někoho dovedete a on si založí IŽP dostanete 12 000Kč které už nikdy nemusíte vracet, to je hezké, ale ty následky.



Referenti sice říkali, že se nemusí nic vracet, ale ve smlouvě je napsané úplně něco jiného :-(


Offline - Inventář Profil 
3. 1. 2012 16:04 Odeslat příspěvek
Neni dulezite, kdo ti co naslibuje, ale to, co je psano, to je totiz dano!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Další stránka
Stránka 38 z 39 [ Příspěvků: 572 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies