Nejčastější otázky a odpovědi na ně (FAQ)

Přečtěte si užitečné tipy a pravidla pro použití nového fóra

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod FinExpert.cz 4. 5. 2008 13:15

Z nejčastějších otázek, které se objeví ke způsobu fungování tohoto fóra, budu postupně vytvářet tento FAQ.

Mohu psát do diskusí, když nejsem registrovaný?

Nemůžete, registrace je podmínkou. Kromě možnosti angažovat se na fóru registrací zjískáte také možnost odesílat a příjmat soukromé zprávy, řadit témata do oblíbených, editovat vámi již odeslané zprávy a další.

Proč nemohu hlasovat v anketách?

Možnost hlasovat v anketách mají pouze registrovaní uživatelé.

Nemohu najít svůj příspěvek, kam se ztratil?

V případě, že váš příspěvek byl v daném tématu off topic, byl s největší pravděpodobností odstraněn moderátory fóra.

Co je to off topic?

Off topic, značíme také OT, je příspěvek, který vybočuje od tématu diskuze a může tak zcela změnit její průběh. Toto je samozřejmě nežádoucí. Nyní zmíním příklad offtopic: Běží diskuze o fotbalu a offtopic, který bych do ní mohl vložit bude například příspěvek s textem "Tenis je také dobrý". Tímto naruším původní diskuzi, tato se v lepším případě rozdělí na dvě diskuze (diskuzi o fotbalu a o tenisu), v horším případě původní diskuze (o fotbalu) zaniká a pokrčuje pouze diskuze o tenisu.

Proč nemohu vytvářet duležitá témata a oznamení?

Tuto možnost mají pouze administrátoři a moderátoři fóra. Pokud jste přesvědčen, že nějaké téma si tento status zaslouží, pošlete moderátorovi prosím soukromou zprávu.

Proč zde není samostatná diskuse na téma XYZ?

Snažili jsme se vytvořit takovou strukturu, aby všechna témata byla dostatečně navštěvovaná. Pokud se časem uvidí, že má smysl vytvořit další sekci, nebudeme se bránit. Ale opravdu až v budoucnu, kdy bude z příspěvků uživatelů jasné, že se tato sekce „uživí“. Podobně se vůbec nebudeme bránit nějakou nenavštěvovanou sekci zrušit.

Chtěl bych být moderátor. Co pro to mám udělat?

Napište některému z moderátorů soukromou zprávu a popište svůj záměr: Proč byste chtěl dělat moderátora, kolik času byste chtěl této práci věnovat, jaké máte zkušenosti s touto problematikou, apod. Nemá velký smysl, aby se o funkci moderátora ucházeli úplní nováčci.
FinExpert.cz
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků