FinExpert.cz

Přihlásit se

Sraz FinExpert 2021

- Administrátor Profil 
20. 6. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Po několika letech by bylo vhodné udělat opět sraz účastníků tohoto diskuzního fóra.

Máte nějaké návrhy na místa a časy? Já bych předpokládal, že sraz bude v Praze a bude buď v pátek nebo v sobotu. Může být samozřejmě spojen s nějakými vtipnými akcemi, třeba exkurze do ČNB :-)
Poslední příspěvek

- Diskutér Profil 
21. 6. 2021 00:32 Odeslat příspěvek
Bohuzel spatne nacasovani :-(

V soucasne dobe plati zakaz vstupu do restauraci (i dalsich kulturnich/sportovnich zarizeni) bez ockovani nebo testu.

I kdyz nejsem z Prahy, na takovouto akci bych rad prijel, ovsem ne za techto (vladnich) podminek.

- Diskutér Profil 
21. 6. 2021 05:23 Odeslat příspěvek
@Zedna1, to je chabá výmluva spojená s nemalou dávkou tvé naivity, která mě až trochu zaskočila. Nutnost očkování či testu do podobných zařízení kde se lidé shromažďují, jako gastro, kultura atd. bude platit (i dle jiných evropských představitelů) možná i "trvale", prozatím určitě měsíce až roky, protože tento virus tu s námi už bude (i když méně četně, případně sezónně jako chřipka) dle odborníků stále a jiný způsob prevence lze těžko vynalézt (obzvlášť u gastro, kde při konzumaci nelze mít ochranu dýchacích cest). Na to si zvyklej (což platí i pro ostatní vzpurné jedince i mimo fórum :) ), že život minimálně v tomto ohledu už hned tak nebude jako dřív, stejně jako v hromadné dopravě, ať už vlak, bus nebo letadlo.
Sám za sebe bych se srazu klidně zúčastnil, ze současných opatření by ale bylo vhodné, aby to té doby zmizelo aspoň to o max. 4 cizích lidech (co nejsou ze stejné domácnosti) u jednoho stolu.

- Inventář Profil 
21. 6. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
Já bych navrhoval neřešit covid (myšleno konfrontačně) na tomto fóru, stejně tak jako politiku. Je to podobně ožehavé téma. (Podotýkám, že jsem očkován a prakticky jsem neváhal ani chvilku. Ovšem neexistuje něco jako patent na pravdu, a rozumně odůvodněný (tedy např. ne "čipováním") nesouhlas s očkováním je akceptovatelný, zvláště u mladší generace.)

- Diskutér Profil 
22. 6. 2021 23:04 Odeslat příspěvek
Na zákaz vstupu do restaurace bez očkování nebo testu jim (stejně jako na všechny další nesmyslné nařízení jako roušky, respirátory, atd.) už delší čas NAPROSTO SERU.

- Inventář Profil 
23. 6. 2021 04:53 Odeslat příspěvek
Tak k tomu nelze říct nic jiného, než že jsi dobrej!!! Nemůžeme se na to vys...?

- Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 09:44 Odeslat příspěvek
Já jsem pro! Praha je super a pokud to padne na den, kdy budu moct, tak se rád zúčastním.

- VIP uživatel Profil 
10. 7. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
Co pozvánka na východní hranice civilizace, tedy do Ostravy? ;-) Provedl bych zákoutím místních bankomatů, udělal komentovanou prohlídku poboček bank a zajistil zdarma odvoz z a na vlak. :mrgreen:

- Mírně pokročilý Profil 
19. 7. 2021 17:05 Odeslat příspěvek
@Lafayette - co kdyby ses na to podíval z druhé strany - nedělám to jen pro sebe, dělám to i kvůli ostatním? (teda nemyslím "jim", "jim" mi taky pěkně vadí).

- Diskutér Profil 
27. 7. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
@losalamos - Ne, nedělám to kvůli ostatním, dělám to kvůli sobě (a své rodině) a tak by to mělo být.

- Návštěvník Profil 
10. 9. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
Bohužel se obávám, že po těch letech tady už nikoho neznám :-D .

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies