FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

sraz finexpert - diskuse poté

Offline - Administrátor Profil 
27. 4. 2009 10:36 Odeslat příspěvek
Tak jsme s jedním kolegou uvažovali o nějakém srazu diskusního fóra Finexpert - jaký byste na to měli názor? Kdo by chtěl přijít, kde by se to mělo konat (přiznám se, že jako typický Pražák preferuji někde v rámci civilizace (=v dosahu metra)), popř. máte někdo nějaké soukromé místečko co byste byli ochotni poskytnout (taková grilovačka na zahradě domu / firmy by byla ideální).
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 4. 2009 10:58 Odeslat příspěvek
Jako Ostravák preferuji také civilizaci, třeba na Hrčavě je krásně :mrgreen: Mě je to fuk, dostanu se (skoro) všude. Strategicky však bude efektivnější větší město, napadá mě Brno, Praha... Máte někdo tip na sponzora?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 4. 2009 11:27 Odeslat příspěvek
To by byla velmi komorní akce... spíš bych to viděl na vyhrazený FinExpert stůl na další akci mBank (jestli ještě nějaká bude) :)


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 4. 2009 11:55 Odeslat příspěvek
Vidíš to černě. Prostě se sejdeme, dáme pivo, zanadáváme na bankovní poplatky a půjdem :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 4. 2009 12:06 Odeslat příspěvek
Bankovní poplatky? A my nějaké platíme? :D


Offline - Administrátor Profil 
27. 4. 2009 12:12 Odeslat příspěvek
Pokud ti stačí spočítat počet produktů na prstech tak nikoliv, ovšem Dalich musí mít všechno co je na trhu :D


Offline - Inventář Profil 
27. 4. 2009 12:38 Odeslat příspěvek
Jako skoro ostravák bych taky hlasoval spíš pro hrčavu, než Prahu...


Offline - Diskutér Profil 
27. 4. 2009 13:13 Odeslat příspěvek
20 km za Prahou začíná Dálný Východ :-) Hlasuji proto pro středopupek světa.


Offline - Diskutér Profil 
27. 4. 2009 13:25 Odeslat příspěvek
Jako místo setkání navrhuji jakoukoliv obec v ČR s počtem obyvatel větším než 1mio. ;-)


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 4. 2009 13:34 Odeslat příspěvek
OK, tak zkusme něco vymyslet. Co třeba sraz v restauraci Mona Lisa? Je mezi hlavním nádražím v Praze a Václavákem, dobré ceny a dal by se rezervovovat koutek. A berou karty :mrgreen:

http://www.monalisa.cz/


Offline - Inventář Profil 
27. 5. 2009 20:43 Odeslat příspěvek
jak to dopadlo s tím srazem? byl? bude?


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 5. 2009 23:47 Odeslat příspěvek
mikicz píše
jak to dopadlo s tím srazem? byl? bude?

Patrik si zatím vegetí v Dominikánské republice, ale někdy v červnu by sraz mohl být ;)


Offline - Diskutér Profil 
28. 5. 2009 05:13 Odeslat příspěvek
Tak už někdo nahoďte nějaké termíny a možná místa, ať je o čem se dohadovat... v červenci jedu na dovču zase já a myslím, že nejen já :-)


Offline - Administrátor Profil 
8. 6. 2009 01:15 Odeslat příspěvek
Patrik už je zpátky :D

Když bude sraz někde v Praze rád přijdu (ale nejsem zrovna organizátor, tak kdo se toho ujme). Byl bych velmi vděčen za restauraci s nezlodějskými cenami za nealkoholické nápoje, neb pivo nepiju a pak za pití zaplatím víc než za jídlo, což mě jako kolenovrta celkem štve :(, ale přizpůsobím se.
Celkem se mi líbí http://www.hudebniklub.cz/, kdy po zaplacení vstupného 150 až 250 Kč (je to včetně hudební produkce) jsou jídla jen za 80 Kč a pití za 20 Kč, ale zatím jsem tam nebyl tak nemůžu hodnotit. A chápu, že country asi není to, co by zrovna každému vyhovovalo (mě osobně je to ale docela sympatická hudba).
Ale kolik lidí by vlastně vůbec mělo zájem přijít, abychom nakonec nezjistili, že se můžeme sejít u mě doma v garsonce :D


Offline - Inventář Profil 
8. 6. 2009 06:24 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: spravne, vlitnes do Kauflandu nakoupil dvoulitrovky koly po 1,90 Kc a potom se z toho aspartamu v tom obsazenym doslova sjedem :mrgreen:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další stránka
Stránka 1 z 16 [ Příspěvků: 232 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies