FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

ING konto - off topic

Offline - Přeborník Profil 
6. 12. 2016 23:57 Odeslat příspěvek
Bible svatá, Přísloví 13,10.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 12. 2016 00:22 Odeslat příspěvek
Což takhle založit na ty kódy zvláštní vlákno ?


Offline - Inventář Profil 
7. 12. 2016 06:08 Odeslat příspěvek
Jo, tak bych to taky viděl.


Offline - Přeborník Profil 
7. 12. 2016 07:45 Odeslat příspěvek
Tak proc si ho rovnou nezalozite? Ale at to neni jen na ING.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 12. 2016 09:40 Odeslat příspěvek
Tvrdá pravidla vládnou zde na fóru, můj příspěvek byl smazán bez oznámení, i když neporušoval žádná pravidla SuperFóra. Zajímavé, co se stane, když někdo musí moralizovat a příspěvek, který by jinak hned zapadl, rozpoutal offtopik diskusi :)


Offline - Inventář Profil 
7. 12. 2016 10:36 Odeslat příspěvek
NO, tak teď jsem zvědavej. :)


Offline - Poslední varování Profil 
7. 12. 2016 10:53 Odeslat příspěvek
jjohny:
Já bych to nazval spíše jako podivné nikde nepsané pravidla. Ty psané je dovolené porušovat ve velkém a přímo se dává najevo, že jejích porušování je žádoucí. Máme tu administrátora který si ty pravidla vytváří podle toho jak mu to zrovna vyhovuje. Když dají moc neslušnému člověku, tak je téměř jisté, že se ji bude snažit co nejvíce zneužít dokud to jde. Bohužel nejsi jeho miláčkem a tak se nediv, že ti to dává najevo tím, že ti nedovolí to co některým jiným.


Offline - Návštěvník Profil 
7. 12. 2016 11:18 Odeslat příspěvek
Charman, ty jsi nejaky nadclovek, ze urazis, nekoho, kdo ma jiny nazor nez ty? Nebylo to tady uz pred nejakou dobou, ze byla jen jedna absolutni pravda? Ze ty s necim nesouhlasis, neznamena, ze s tim nesouhlasi vsichni. To, ze tady nekdo uverejni kod, nevidim jako problem hodny trestu smrti. To ti asi dela problem potocit o trosku vice koleckem na mysi a prispevek preskocit.. Evidentne asi ano ..

Premyslim, jaky clovek v realnem zivote budes ...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 12. 2016 11:41 Odeslat příspěvek
jjohny píše
Tvrdá pravidla vládnou zde na fóru, můj příspěvek byl smazán bez oznámení, i když neporušoval žádná pravidla SuperFóra. Zajímavé, co se stane, když někdo musí moralizovat a příspěvek, který by jinak hned zapadl, rozpoutal offtopik diskusi :)


On by nezapadl. On by přinášel penízky bez zásluhy viz. co vysvětluji dole. Kdo by na ně měl mít nárok.


j.ree píše
Charman, ty jsi nejaky nadclovek, ze urazis, nekoho, kdo ma jiny nazor nez ty? Nebylo to tady uz pred nejakou dobou, ze byla jen jedna absolutni pravda? Ze ty s necim nesouhlasis, neznamena, ze s tim nesouhlasi vsichni. To, ze tady nekdo uverejni kod, nevidim jako problem hodny trestu smrti. To ti asi dela problem potocit o trosku vice koleckem na mysi a prispevek preskocit.. Evidentne asi ano ..

Premyslim, jaky clovek v realnem zivote budes ...


No vychcánek jako ty fakt nejsem. Jsem férový člověk a Vaše vyčůranost se mi břídí.

Že vždy "řvou" o porušování jejich práv na fóru ti noví jejich smyslem bylo k diskuzi přispět jen svými ING kódy. Chlapci pokud zde míníte psát příspěvky ve stylu uveřejním svůj ING kód a ničím jiným do diskuze nepřispěji, tak to fakt nikomu chybět nebudete.

A pokud budete mít pro toto fórum přínos větší nez Patrik či Fremantle jsem pro to, aby Váš kód byl stále na nejviditelnějším místě fóra. Jenže to se těžko stane že. Vy nemáte zájem radit ostatním jako zmínění dva, ale pouze vyrýžovat odměnu.

Ono sbírání informací a správcování fóra totiž také stojí určitý čas, který tomu ti dva musí věnovat a toto je tak určitá satisfakce za toto. Ovšem to někteří i staří diskutující jako Vlazy a další nikdy nepochopí.

ČAS JSOU TOTIŽ PENÍZE. Někdo to stále ani v roce 2016 nechápe. Asi tak.

Patriku prosím smaž tuto diskuzi ať to fórum není zapleveleno několika stránkami diskuze s nechápavci. Dík


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 5. 2017 23:13 Odeslat příspěvek
Ahoj, pokud někdo chcete teď využít akce 500 Kč za založení ING Konta a rovnou k tomu dostat i 300 Kč na fondy za doporučení, tak můj kód je: CENSORED
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 25 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies