FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Vyžadování kopie OP při registrování na různé služby

Offline - Inventář Profil 
11. 8. 2017 19:34 Odeslat příspěvek
Jasne, neznam realitu.

Jen pro zajimavost, kolik mas bankovnich uctu a u jakych instituci? Ja jen, abych si porovnal, kdo z nas dvou nezna realitu :mrgreen:

Jak bych to resil? Treba tim, at si dotycny zavola na centralu, stiznosti, atd.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
11. 8. 2017 23:48 Odeslat příspěvek
S474N píše
Jasne, neznam realitu.
Ještě, že se k tomu dobrovolně přiznáváš. :-)
S474N píše
Jen pro zajimavost, kolik mas bankovnich uctu
9 v 5 bankách.
S474N píše
Jak bych to resil? Treba tim, at si dotycny zavola na centralu, stiznosti, atd.
A jak by jsi ho k tomu donutil pokud by to odmítnul. To by jsi vůči němu použil fyzické násilí nebo co? :-)

Vypadá to, že asi opravdu realitu neznáš když si myslíš, že kopírování OP vyžadují pouze v bankách.


Offline - Inventář Profil 
12. 8. 2017 19:37 Odeslat příspěvek
Nevyzaduji, to ze chteji neco udelat, na co nemaji zadny narok, nezaklada na tom, ze pristoupim na jejich hru.

Ty ano.

A to jeste neznamena, ze je to jedina spravna cesta a ze ti ostatni jsou mimo.

Mimochodem, mozna by ses mel seznamit se zakonem:
:arrow: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-328

Konkretne paragraf § 15a, odstavec 2.


Offline - Poslední varování Profil 
12. 8. 2017 21:54 Odeslat příspěvek
Nevím jestli mají na to nárok, ale klient také nemá žáden nárok na poskytnutí služeb. Na jejích hru samozřejmě přistoupit nemusíš, ale také pak můžeš odejít s nepořízenou bez toho co jsi po nich požadoval. Pokud ti na něčem záleží tak ti nakonec nezbude nic jiného než na tu jejích hru přistoupit pokud nebudou ochotni podlehnout tvému nátlaku.
Ten zákon a § na který odkazuješ nic zásadního ohledně této záležitosti neřeší. Bez souhlasu OP kopírovat nesmí, ale to neznamená, že by nesměli požadovat něčí souhlas s kopií OP aby si ho pak mohli okopírovat. Nedaní souhlasu s kopírováním OP znamená pouze to, že ho nesmí kopírovat, ale ne že musí danou službu poskytnout i bez té kopie OP.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies