FinExpert.cz

Přihlásit se




Y-music

Offline - Poslední varování Profil 
24. 11. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
aaischa píše
v mobili přes Ymusic

To je neco pro androidy? :-)

Na ios jde Youtube video jen na webove strance hodit do pozadi pres PiP funkci iOS. Mozna premiovy ucet youtube. Ale ta aplikace youtube je priserna.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
24. 11. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Ymusic, ano pro android, youtube na pozadi, nebo stahnout jako mp3
jen u youtube videa das sdilet - aplikace ymusic :-)


Offline - Poslední varování Profil 
27. 11. 2021 01:29 Odeslat příspěvek
android nevedu, nerad jsem obchodni komoditou, prodejnim artiklem googlu :-)

Ten je asi dost neschopny, pokud ve storu trpi takovouto aplikaci, kdyz z appstoru se to googlu paradoxne podarilo pres dobuceni apple vykopat takovehle parazitujici (pritom placene) aplikace, autorum byly hazeny klacky pod nohy.

Takze to jde jen pres webove rozhrani jako PiP https://youtu.be/j53pspPG9Sc a to je lehce opruz.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2021 08:44 Odeslat příspěvek
Ymusic neni na google play, ale stačí stáhnout .apk soubor na webu vývojáře a bud vyuzivat tak jak je, nebo lze přispět na kávu atd vývojáři :-) prostě zdarma ale lze poslat i nejaky kc nebo koupit premium :-)


Offline - Návštěvník Profil 
27. 11. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
Jestli jde jen o to poslouchat YouTube bez zaplé obrazovky na Androidu, tak to já si pustím YouTube normálně v prohlížeči Google.
Jen je potřeba zapnout stranky pro PC, aby se nespouštěla aplikace YouTube, která to neumožňuje.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Jj to jde taky, ale na tom pozadí to casto spadne kdyz dam pauzu třeba 20min nebo tak, ale taky to je možnost..

Ymusic umi tez stáhnout to do mp3/m4a a poslouchat později


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
Ta vaše debata je už dobře mimo téma a stáčí se k informačním technologiím. Kdybych o tom uvažoval, tak by mě spíš zajímalo zda ta aplikace umí stahovat jen audio, abych netahal video na které ani nechci koukat. To video také spotřebuje nesrovnatelně větší množství dat. Ale to bych asi jako uživatel chtěl příliš. :-)


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Ano umí jen audio buď mp3 nebo m4a...
Ymusic.io

Stahni koukni..
Bud na odkaz na youtube nebo přímo na youtube das sdílet a nabidne ti... Přehrát (jen audio na pozadí a na liště v notifikacich) nebo stáhnout m4a, nebo mp3..

Pardon za OT dystak smažte


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
O tom nepochybuju, jen mám za to, že k tomu aby bylo mp3 nebo AAC je třeba nejprve to stáhnout celé (včetně video složky) a až pak se z celku extrahuje audio.

Edit: Asi musím vzít zpět. :-D

YMusic play only audio of YouTube video in background, save up to 90% consumed data. You will no longer worry about playing YouTube music with slow network connection, and spending a lot of data transfer cost every month.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 11. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Není to podezřelé, když to není přes google play?
"Normálně v prohlížeči" mi YouTube na pozadí nehraje, ani když dám Stránky pro počítač.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 11. 2021 13:17 Odeslat příspěvek
Co to tu sakra hulíte za off :D 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies