FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Ukrajina a vše kolem

Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 14:12 Odeslat příspěvek
Tak jasné, že novináři vše podávají proukrajinsky, já o tom nepochybuji. Ale už to, že se ruské tanky prohánějí po Ukrajiné, je samo o sobě špatně. Přičemž by mi nevadilo, kdyby se proháněli po Krymu, Dombasu, kde to místní obyvatelé většinově opravdu chtějí, nechtějí tam patřit Ukrajině.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
13. 3. 2022 14:57 Odeslat příspěvek
vpe píše
Pokud je neohrožuje civil (jako v předchozím videu kdy dav mašíruje na Rusy), nebudou na něj asi plýtvat munici, co myslíš?.

Já si myslím, že seš proputinovskej sráč.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 15:03 Odeslat příspěvek
Ale to co napsal, svoji logiku má.


Offline - Nadšenec Profil 
13. 3. 2022 15:17 Odeslat příspěvek
Má, nemá, to nejde nijak ověřit, proto to píše.
Jeho nezajímá pravda, nepravda, on si vybere cokoli z té záplavy co se děje, aby to nějak zpochybnil. Cílem je, aby si lidi začli myslet, že je jejich vláda podvádí (víc než normálně). Podrýt morálku, pochybovat, rozmělnit.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 15:36 Odeslat příspěvek
Ani tvoje tvrzení ale nejde nijak ověřit.


Offline - Nadšenec Profil 
13. 3. 2022 16:07 Odeslat příspěvek
To nejde. Ale dal jsem tu fotku sem vpodstatě jen proto, abych ty jeho kecy tady trochu vyvážil.
Od té doby co je válka, tak už propaganda postupně vyplní všechen informační prostor, a i to co zbude pravdivého, nepůjde od ní rozpoznat.
Ani o to nejde. Teď si každý bude muset vybrat tábor, se kterým to bude péct.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 16:28 Odeslat příspěvek
Všude je cenzura, jak v rusku, tak u nás. Vyvážené informace nemá nikdo. Možná tajné služby.


Offline - Poslední varování Profil 
14. 3. 2022 10:56 Odeslat příspěvek
yndezit píše
vpe píše
Pokud je neohrožuje civil (jako v předchozím videu kdy dav mašíruje na Rusy), nebudou na něj asi plýtvat munici, co myslíš?.

Já si myslím, že seš proputinovskej sráč.


A zvladnes odpovedet na otazku?

Chytry clovek napadne spatny nazor, hlupak jeho autora. Bohuzel vymletych lidi (na vsech stranach) pribyva, kazdy si mysli, jak je nejchytrejsi. Neschvaluji invazi. A srac jsi leda tak ty, kdyz nemas koule odpovedet, tak neurazej.

Je to k placi, lide jsou vygumovani, a to na obou stranach.

Tady antirusky Turek prezentuje rusky pohled:

-- 14. 3. 2022 11:14 --

mimochodem, ve videu popisuje, jak propaganda pusobi na bezny Rusy a ze udajne popularita Putina (pry) stoupa

yndezit píše
Jeho nezajímá pravda, nepravda, on si vybere cokoli z té záplavy co se děje, aby to nějak zpochybnil. Cílem je, aby si lidi začli myslet, že je jejich vláda podvádí (víc než normálně). Podrýt morálku, pochybovat, rozmělnit.


me zajima pravda, proto jsem sem hodil video udajneho "strileni do civilistu" a pochybuji o tom, ze titulek odpovida videu, to video je urcite vice transparentni, nez tva fotka, kde nevime nic nez vterinu vybuchu, mimochodem vsimli jste si, jak videa z UA strany jsou peclive ustrihnuta? Ze nevidite zacatek a/nebo konec?


Offline - Nadšenec Profil 
14. 3. 2022 17:07 Odeslat příspěvek
Argumenty jsou zbytečné. Jseš tady Putinova pátá kolona. Konstantně v tomto vláknu od 28.2. píšeš, že jseš proti invazi, což může klidně znamenat, že bys byl raději aby se rovnou Ukrajinci vzdali bez boje.
A v zápětí pomineš veškeré to lidské utrpení, ať už na straně ukrajinských civilistů, nebo ruských odvedenců, veškeré lži od Rusáků ('válka nebude'), jejich rozdrcení posledních zbytků svobody vyjadřování u nich doma, aby jsi sem dával JEN posty zpochybňující, co se zrovna děje venku na Ukrajině, bez důkazů a argumentů.

Například:
1. Zpochybňování uprchlíků http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13146582

2. Za všechno může USA a Zelenskij, nacionalisti z Azovu, prostě Rusáci jsou lilie
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13150860

3. Zpochybňování závazků Nato vůči nám
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13151112

4. Naznačování, že novináře napadli Ukrajinci
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13153907

5. Naprosto neznámé video bez zdroje přisoudí Ukrajincům
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13153953

6. A samozřejmě, to vůbec není střílení Rusů do civilistů
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p13157927


Offline - Administrátor Profil 
14. 3. 2022 17:18 Odeslat příspěvek
Ono asi netřeba ukazovat, kdo je kdo. Jenom osobně je tak rozpolcen, že je na všech stranách, jenom je zásadně v opozici :lol:


Offline - Poslední varování Profil 
14. 3. 2022 17:36 Odeslat příspěvek
Yndezit: Dokazes odpovedet na polozenou otazku? Zjevne nikoliv :-) Ja se nemam potrebu vyjadrovat a nejsem na zadne strane, jen me desi, jak jsou lide snadno manipulovatelne ovce.


Naposledy upravil vpe dne 14. 3. 2022 17:37, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
14. 3. 2022 17:37 Odeslat příspěvek
Nesouhlasím. Je třeba to ukazovat.


Offline - Poslední varování Profil 
14. 3. 2022 17:37 Odeslat příspěvek
Tak si to ukazme:



a pak se podivej i na dalsi preklady na tom kanale. Kanal jsem objevil dnes, pote, co tady afroamerican me bude urazet do nejakych proruskych trolu a pate kolony.

Uz to zacinam chapat, yndezit afro reklama, zapad. :tleskani Tak to jsis urcite vzal sveho ukrajince do rodiny. Tak je to spravne tak to ma byt.

Mimochodem registruji zvyseny zajem po postelich, proc asi :-) Zbavil jsem se jich v ramci mene nez 24 hodin :-)) Pohovky a stoly a skrine nikdo nechce…


Offline - Nadšenec Profil 
14. 3. 2022 17:43 Odeslat příspěvek
vpe píše
...Ja se nemam potrebu vyjadrovat a nejsem na zadne strane, jen me desi...

Zase lžeš. Do tohodle vlákna píšeš spoustu příspěvků, i když se tě o to nikdo neprosil, a prý že 'nemáš potřebu se vyjadřovat'?


Offline - Poslední varování Profil 
14. 3. 2022 17:57 Odeslat příspěvek
Tak na rozdíl od vás dvou, tady dávám k tématu Ukrajina :idea:



Jakože vnímám ten váš nátlak, a příjemný to fakt není…
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 105 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies