FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Stavební spoření - AKCE (před koncem roku)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 11. 2020 04:00 Odeslat příspěvek
dr._lukas upozorňoval na to, že ve tvém nastavení se může stát, že přesáhneš cílovou částku. Tím jsi limitovaný, to je celé.
Některé konkurenční SS mají nabídky, které se ČMSS plně vyrovnají a cílová částka je vyšší.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
3. 12. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
Porovnání stavebního spoření. Kdo teď dá nejvíc ? https://www.penize.cz/stavebni-sporeni/ ... -da-nejvic

U Oberbank si lze sjednat StSp (via Moneta StSp) https://www.oberbank.cz/sporeni

Offline - Návštěvník Profil 
5. 12. 2020 14:20 Odeslat příspěvek
Dotaz, když budu zakládat spořko u Monety přes telefon a zadám třeba měsíční platbu 500 korun na dvanáct let, je tam cílová částka 80 tisíc. To si tam ale pak člověk nemůže poslat nic navíc po sjednání. Lze sjednat třeba smlouvu na měsíční platbu ve výši 800 korun a pak tam posílat pravidelně jen 500 s tím, že po sjednání tam stejně převedu nějaké peníze ze spořáku?

5. 12. 2020 14:59 Odeslat příspěvek
Zákon to určitě nezakazuje, já uzavřel někdy před 7 lety SS u Rajfky na cílovou částku 200 000 Kč, měsíční výše splátky byla sjednána myslím kolem 1600 Kč, poslal jsem tam jednu splátku cca 20 000 Kč, druhou cca 150 000 Kč a od té doby nic, státní podporu připisují každý rok 2000 Kč, úrok tam mám 2 % p.a.

Rozhodně to sjednej na co nejvyšší cílovou částku, co dají ještě bez poplatku, to že jí během spoření nedosáhneš, není nijak sankciováno, to že bys jí přesáhnul, bývá sankciováno poplatkem za navýšení cílové částky.

15. 12. 2020 00:29 Odeslat příspěvek
MMB má v prospektu uvedené zhodnocení 4,29% ročně. Jinak pro info zítra, no pro čtenáře v postatě již dnes, je 15.12. den, kdy někde končí akční nabídky.

16. 12. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
peliculiar píše
dr._lukas upozorňoval na to, že ve tvém nastavení se může stát, že přesáhneš cílovou částku. Tím jsi limitovaný, to je celé.
Některé konkurenční SS mají nabídky, které se ČMSS plně vyrovnají a cílová částka je vyšší.

Jaké to má praktické důsledky? Že po překročení cílové částky mi nepřipíšou státní podporu?

16. 12. 2020 11:49 Odeslat příspěvek
Zaslanou částku vrátí a smlouvu vypoví.

16. 12. 2020 11:56 Odeslat příspěvek
CZ4R: https://www.stavebky.cz/presporeni/
Na tomto webu se dozvíš IMHO fakt vše, co bys měl znát, pokud máš stavebko. Máš tam vyhledávání i poradnu, info je aktualizované, za všechny stavebky, jen musíš věnovat svůj čas.

17. 12. 2020 23:41 Odeslat příspěvek
Získejte až 4 000 korun a další výhody založením běžného účtu se stavebním spořením (u RB)
https://www.novinky.cz/komercni-clanky/ ... m-40345350

31. 12. 2020 19:48 Odeslat příspěvek
Tak dnes jsme chtěli udělat SS na poslední chvíli u Monety, ale přes web i přes jejich aplikaci (máme tam účet) to hází technickou chybu... to už je podruhé, kdy se při založení produktu online stalo tohle...

2. 1. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Za měsíc prosinec jsem to zkoušel asi 5x. Pokaždé technická chyba nebo to prošlo a po chvíli zpráva, že se něco pokazilo. Kontaktoval jsem je telefonicky, že nejde o chybu v mém zařízení, co s tím mají. Dodnes se mi ani neozvali zpět, kde je problém. Asi to pro ně není prioritou, nebo nebylo, aby to zavedli bez poplatku za sjednání, jiné vysvětlení nemám.

2. 1. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
Asi naznačují, že stsp (min. morálně, dle st. příspěvku, zhodnocení a vztahu k cenám realit) je "po smrti"...
Možná tak na malou rekostrukci jo. Ale stavět? Leda tak garáž.

2. 1. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
Neznám nikoho, kdo by to kdy použil na financování stavby, všichni jen na spoření.

3. 1. 2021 00:58 Odeslat příspěvek
Moneta mela problemy, prilis mnoho zajemcu. Online to neslo a na pobocce jsem byl 2x, nicmene jestli se to nakonec povedlo tedy zatim netusim.

7. 2. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Kdo má nejlepší nabídku na trhu, bez podrazů? Připadá mi, že nabídka Monety nemá konkurenci.

Jaktože je státní podpora za 6 let 14 000 Kč, při měsíčním vkladu 2 000 Kč.

Příloha
statni podpora.png
statni podpora.png
[ 65.73 | Zobrazeno 39 krát ]

Díky

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další stránka
Stránka 13 z 14 [ Příspěvků: 208 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies