FinExpert.cz

Přihlásit se




Stavebko v 2021

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Nevěděl by někdo co by to mohlo být? Mám stavebko u Modrý Pyramidy, nedávno mi volala nějaká ta ženská, že se k ní musím zastavit (jasně, 200km tam pojedu, ještě, když má jen do 15h nebo do kolika), že je potřeba něco podepsat. Jen teda jsem ji nerozuměl co. Nemáte někdo nápad co by to mohlo být?
A pak teda jsem zkoušel volat na tu infolinku jejich, ale je to paráda v roce 2021, jednak tam člověk nemůže se přihlásit na žádný portál, pak taky když volám na infolinku tak se dozvím, že mi můžou maximálně dát kontakt na tu ženskou. Nejsou nějaký lepší alternativy než tady u nich, něco novějšího?
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
1. 7. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
Asi ti chtěla vnutit jejich online portál, který není možné založit jinak než osobně.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 7. 2021 11:46 Odeslat příspěvek
jj, taky mám dojem, že to bude něco ve smyslu jak píše Rop. Začátkem roku 2019, kdy jsem si "vzpomněl" že mám stavební spoření (u jiné společnosti), které 4 roky jen tak leželo, tak jsem se musel zastavit na pobočce a zřídit si uživatelský účet. Ne že by to bylo nutné, ale bez toho se o stavebním spoření těžko udržuje přehled a vymýšlí co a jak dál.

Na druhou stranu jsme o dva roky dál, tak by už snad měli být schopní zařídit přístup i vzdáleně, přes ověření osobních údajů.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 7. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
2 mesice zpatky jsem to na ne zkousel, ze jako nikam lozit nehodlam a ze jestli to muzeme zalozit po telefonu/online (dokonce jsem si to i nainstaloval do mobilu) - tak to ze jako ne, ze me musi videt, tak jsem pani popral hezky den a zase si pockam na papirovy vypis...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2021 17:58 Odeslat příspěvek
Ahoj, co jsem teď koukal na srovnání stavebního spoření https://www.nasetreno.cz/stavebni-sporeni/ tak nejlepší úrok v současné chvíli nabízí Oberbank a to konkrétně 4,29%. Co se ročních poplatků týče, tak je to srovnatelné u všech spořitelen, okolo 3 stovek ročně.


Offline - Přeborník Profil 
19. 8. 2021 21:09 Odeslat příspěvek
Partnerem Oberbank je MONETA Stavební Spořitelna, a.s.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 8. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Ten odkaz na "našetřeno" není šťastný. Uvádějí tam neexistující stavební spořitelny (Oberbank, Poštovní spořitelna, KB), ale horší je, že je tam špatná úroková sazba. Žádná ze stavebních spořitelen dnes nemá vyšší úrokovou sazbu než 1%. Výsledné zhodnocení vkladů se sice pohybuje kolem 3,5 %, ale to je díky státní podpoře.

Také není pravda to, co píšou v odstavci "Nejvýhodnější stavební spoření". Tam najdeme, že "Nejvýhodnější spoření vychází v těchto dnech stavebko od Modré pyramidy."

Viz skutečné srovnání s podrobnostni: https://www.stavebky.cz/stavebni-sporen ... ci-tarify/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies