FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Akcie na stálo pro dividendy = důchod = 2. pilíř

Offline - Diskutér Profil 
19. 10. 2020 15:06 Odeslat příspěvek
Jednou, až budou danit 12,8%, se přidám. Ale dobrovolně se žabožrouty holit nenechám.

Koukám, že v plánu máte dezertovat ze SAN (2017-2020 ROI -75%) sice nechápu přechod ze SAN do BNP=místo jedné evr. banky jinou :-[ ale exit ze SAN jo.....když jsem vás přesvědčoval na vašem starém foru 2018, než ho hackli, že u SAN něco sm.dí, když dlouhodobě vyplácí divi výhradně vlastními akciemi, tak jste mi vyčet, že tomu nerozumím :mrgreen:
A co že nedokupujete vámi do nebes vychvalovanou WFC (někde publikovali počtem/ne objemem/ defraudů nejpodvodnější banku na světě) nebo "prvotřídní kvalitu" ATaT oba na 10letym minimu :hm...nebo jste ještě nad vaší prům. nákupkou?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2020 06:31 Odeslat příspěvek
takže nadvážený bankovní sektor bude v tvém portfoliu ještě "nadváženější"? A koupená na dluh s úrokem 10%+ p.a.?


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 08:20 Odeslat příspěvek
Podváděly, podvádějí a budou podvádět hlavně jiné banky:
Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Danske Bank, Saxo Bank, Sberbank, Deutsche Bank, Wirecard, Barclays.
Ale banka Wells Fargo založila jednou v životě konta lidem nevědícím o tom a nic víc.
Zatímco banka Goldman Sachs podvádí každý den v jejím životě.
Co vyvedla banka Banco Santander: během posledních 10 let zvýšila počet akcií 2x, čímž se logicky dosáhl poloviční kurz akcie. A letos klesla akcie zas, protože si banka nechala zakázat od vlády a od EU komise vyplatit letos dividendu.
Já dosud mám akcie Banco Santander a Banco Bilbao, mají silný potenciál růstu 2021, kurz se pak snadno může zdvojnásobit. Protože banky nejsou letos ve větší krizi než roku 2008. Spíš klesly akcie letos níž jak 2009 jen díky spekulacím od rychlých obchodních automatů, které byly nastaveny na prodej jen kvůli vynechání dividendy letošní rok.
Během dalších 1-8 let prodám snad beze ztráty akcie 3 bank: Bilbao, Santander, NatWest. A koupím 1 banku: BNP Paribas. Já nespekuluju už 12 let na prodej akcií s výdělkem. Já sbírám akcie jen kvůli dividendám.


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 09:06 Odeslat příspěvek
Donutil jste mě to už podruhé vyhledat: WFC je v US počtem podvodů 2., objemem pokut 4.
Zde detail (evidentně to nejsou jen účty černých duší):
https://violationtracker.goodjobsfirst. ... ells-fargo
Zde žebříček (sledováno od r.2000):
https://violationtracker.goodjobsfirst. ... 20services


Naposledy upravil tom brava dne 22. 10. 2020 09:21, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
Zřejmě nějaká zfalšovaná statistika od Goldman Sachse nebo Moodys nebo Donalda Trumpa
nebo od ruského ministra zahraničí: Lavrova.
Kdysi byl Lavrov největší světoznámý lhář, pak ztratil první místo na Trumpa.
Jestli americká komise SEC nebo kdokoliv určuje, která banka bude platit pokutu a Goldman Sachs není na 1. místě v placení pokut, pak má GS svoje lidi v komisi. Tak jak FED a ECB pracují pod vedením GS.
A nikdy nezapomínej: 50% údajů v internetu je lež!


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 10:41 Odeslat příspěvek
Takže i každý druhý tvůj příspěvek je lež? :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2020 14:49 Odeslat příspěvek
Láďův přístup k informacím je zajímavý. Akceptuje pouze to, co podporuje jeho teze a světonázor, a to, co se mu nehodí do krámu označí za fake news nebo lež.


Offline - Diskutér Profil 
22. 10. 2020 18:37 Odeslat příspěvek
Tak nevím kde žiješ, ale já mám pocit, že je to převažující přístup celosvětově.


Offline - Diskutér Profil 
1. 11. 2020 11:09 Odeslat příspěvek
Zfalšovaná statistika ukazuje, že za vlády demokratického prezidenta rostly akcie v USA a také asi hospodářství většinou více než za vlády republikánského prezidenta.
Já myslím že je to jen tím, že ten růst akcií a hospodářství zapříčinil ten republikánský prezident, ale ukáže se to se zpožděním pár let, když už vládne demokratický prezident.
Ten demokratický prezident způsobí, že akcie a hospodářství slábnou, ale začne se to ukazovat se zpožděním pár let, když už vládne republikánský prezident.
Nejvíce ale asi ovlivní akcie a hospodářství zločinná manipulace s mírou úroku od americké centrální banky FED.

Přílohy

Performance-USA-Rep-Dem.jpg
Performance-USA-Rep-Dem.jpg
[ 74.61 | Zobrazeno 66 krát ]




Offline - Poslední varování Profil 
1. 11. 2020 16:40 Odeslat příspěvek
Zlocinna manipulace? Od dob zruseni zlateho standardu to jinak nejde :-)


Offline - Návštěvník Profil 
1. 11. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
Ladislav 1. píše
Já myslím že je to jen tím, že ten růst akcií a hospodářství zapříčinil ten republikánský prezident, ale ukáže se to se zpožděním pár let, když už vládne demokratický prezident.
Ten demokratický prezident způsobí, že akcie a hospodářství slábnou, ale začne se to ukazovat se zpožděním pár let, když už vládne republikánský prezident.


https://youtu.be/HYHu9PMY_C4?t=264


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2020 20:54 Odeslat příspěvek
Ladis, dokupuj RTX, máš to super ceně............jestli padne k 50 tento týden, tak taky zobnu.........
https://finance.yahoo.com/news/3-strong ... wBq1VV8e33


Offline - Poslední varování Profil 
3. 11. 2020 12:49 Odeslat příspěvek
Co je to za graf? Nejaka chyba dat?

Přílohy

3D7E1DF2-FD1B-4FE7-BB69-9DC2633AD345.jpeg
3D7E1DF2-FD1B-4FE7-BB69-9DC2633AD345.jpeg
[ 412.4 | Zobrazeno 52 krát ]




Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2020 13:02 Odeslat příspěvek
Nejprve chci přikoupit za 1.400 € akcie BNP Paribas, to je druhá největší banka v západní Evropě po HSBC.
Konto už mám přetaženo do dluhu 2.000 € a v černý pátek 27.11. chci koupit nový computer za méně než 300 €.
Peníze bych mohl uvolnit ze španělských bank Bilbao a Santander, jenže když zaplatí počátkem roku 2021 dividendy,
asi budou kurzy akcií výš než dnes.
A pak chci přikoupit akcie Raytheon a Walgreens. Ty firmy asi budou 2021 silně zvyšovat zisky a akcie porostou,
ať už bude vládnout ''Bidet'' nebo ''Tramp'' :)
Takže ode dnes poprvé koupím akcie asi až v březnu. BNP Paribas.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 11. 2020 13:32 Odeslat příspěvek
gotesák píše
Ladis, dokupuj RTX, máš to super ceně............jestli padne k 50 tento týden, tak taky zobnu.........
https://finance.yahoo.com/news/3-strong ... wBq1VV8e33


Já už nakupoval za 53 rovných. Jestli to rychle vyleze na 65, asi část pozice vysypu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 170  Další stránka
Stránka 131 z 170 [ Příspěvků: 2537 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies