FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Martin Kopáček zkušenosti

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 2. 2021 22:32 Odeslat příspěvek
Taky mě zajímají vaše zkušenosti. Ale sorry, nechcí se nikoho dotknout, ale jak může někdo deklarovat, že vydělává xy miliónů, když má vymlácené zuby a web a FB plný hrubek.

A pak mě zajímá nějaký seriózní tip na vzdělání se v této oblasti. Díky
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
27. 2. 2021 10:54 Odeslat příspěvek
Pan.Stepan píše
mám pocit, že pánové spíše prodávají kurzy, než aby bylo jejich hlavním byznysem vydělávání na burze. Stačí si položit otázku, jestli úspěšný trader/obchodník bude trávit čas nějakým kurzem? Ne, že by se nechtěl podělit o znalosti - tady bych i věřil tomu, že v tak velkém objemu to není konkurenční byznys - ale spíše o to, že když budu vydělávat peníze na burze, budu si vážit svého času a nebudu mít potřebu dělat nějaký kurzy, který mě stojí čas (to raději budu jezdit na motorce nebo se válet u moře). Samozřejmě, pokud "dělání kurzů" není můj hlavní zdroj obživy :D


Nevim co a jak kdo dela, ale kdyz

...bude delat live room pri tom co obchoduje, tak mu to skoro zadny kurz navic nesebere, jen to komentuje.

A Turek taky uz dela live kurzy, stoji to pres 30.000 Kc. Ted 1. brezna jeden zacina. Kovarik co s tim spamuje, ted od 1.3. ma za 2500 (taky neco na cely brezen). Cimz tedy odpovidam na predchozi otazku, pokud uz nekdo chce travit cas takovou “kravinou”, jako je trading (neboli realny obirani jinych lidi o prachy:) a chce se to roky ucit ...

Neboli, to se proste v rozumny dobe sam nenaucis na dostatecny level. Takze 100 hodin samostudia, pak 2-4 kurzy a pak muzes zacit vydelavat hrachy ;-)

Ps: ten turek dava(l) free na FB jakesi predikce, limity, a tak jste “vydelavali”. Na ulozto je k to u video jak se to ma pouzivat a kdesi v tom faceboku take. Jsou to data z AI kdesi z USA od jeho kamarada pry.

Pss: taky bych chtel videt DaP techto vsech lidi, kolik maji z kurzu vs z tradingu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2022 11:24 Odeslat příspěvek
Moje zkušenosti s těmito tradery Martin Kopáček, Dominik Kovařík, David Ševčík
Dominik udělá v investičním roomu zhodnocení 30% za rok a 70% za rok na malém účtu možná ani to ne což ani nepřekoná akcie NVDA 157,76% , GOOGL nebo indexy atd. Negativní komentáře na youtube okamžitě maže. Líp na tom budete když nakoupíte a budete držet
třeba 5 let ušetříte si spoustu času u monitoru a v grafech, poplatky za nakup, prodej, datafeed,
darkpool atd. Taky láka na TradeStreet (sledování aktivity velkých hráčů) nevím odkud bere data a
jestli je třeba nestreamuje do své platformy protože třeba takovej Cheddar flow je levnější!
Dokonce byl v akci za $45/měsíc. Nováčci se krásně nachytají jak mouchy na lep.
Velká ostuda že Dominik lákal lidi na Backtesty je čistá pravda video zde čas ve videu 43:23 : https://www.tradesmart.cz/spreadmaster-trenink/
https://www.youtube.com/watch?v=25EfxHz_Tlg
Zhodnocení 2082% je iluze optický klam není to z celkového portfolia ale jen z investované částky! Takže pokud bych měl 500 tis. a investovaná částka byla 100$ tak za dva roky bych měl zhodnocení 9,6% což už nevypadá tak bombasticky že?
Příjde mně že se Dominik učil u Davida Ševčíka, Ludvíka Turka hodně čerpáno z Fxstreet a Lynx atd.

Martin Kopáček to snad není ani trader. To je něco jako Forexrebel
-tento pán bohužel za celý rok zhodnocení -5%
-rebel začátečník za 99 € je zbytečný kurz prý tradingu se věnuje v těch dražších kurzech
-projekt: rebel solution 1 jsem sledoval od začátku až do konce na purple trading a mohu potvrdit že foto kdy to tam celé zabalil při mínus 11,48% je pravdivé
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 166&type=3

David Ševčík je scalper většinou učí breakout strategie nic víc nic míň. Ševčík sice udělá 300% za
rok ale! kolik hodin prosedíte u komplu v grafu $1000 dáte za rok jen za nákup, prodej a reálná
data. Délka trvání obchodu od 1 do 30 sekund kdy prodleva 5 sekund může být $100 plus nebo taky
mínus. Hodně špatně se to dá kopírovat a 80% jeho studentů to nedokáže okopírovat a končí v mínusu. Finakademie též maže negativní komentáře!
-webináře úterý a ve čtvrtek kde rozebre poslední obchod pak ukáže frejeřinky svou equity a následně odpovídá na dotazy zodpoví 98% dotazů což je super velké plus
-časově náročné obchodování scalping přes telegram pondělí až čtvrtek většinu obchodů udělá hned po otevření burzy 15:30 pokud je debet tak přijdou signály i kolem 19:00-22:00 to nestíhám musel bych být v ten moment u PC.
-Kurz na půl roku 9 990 Kč + (shark trading 5 990 Kč nedoporučuji je to jen používaní Cheddar Flow jsou to vyhozené peníze) Samozřejmě se
tam něco naučíte za těžký prachy ale bude z vás trader NE nebude to až léta praxe z vás udělají
tradera a musíte mít jistý cit pro trhy a 80% z vás to vzdá protože ne každý z vás se může stát
zubařem, policistou, pekařem atd. ani nevíte jestli vás to bude bavit? Dá to hodně práce a času a
pro mnoho z vás to budou vyhozené peníze s velice zajímavou zkušeností. Vše co učí tito pánové je na Fxstreet a všude na webech zdarma.

Ten kdo si umí vydělat tradingem dělá trading ten kdo si víc umí vydělat předraženýma kurzama dělá kurzy tak bych to asi shrnul.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 3. 2022 11:03 Odeslat příspěvek
Dovolil jsem si komentovat aktuální Kopáčkovo video, kde machruje, jak staví barák za cash a nepotřebuje hypotéku, a že prý by mu hypotéka strašně ubrala investiční cash a dokáže to zhodnotit daleko víc....

Totální trumpeta no.... Sranda je, že můj koment smazal, ale svou reakci na to tam nechal.... :-D

Už to má skoro hotové, kdyby bral hypo loni, tak jí má pod 2% a jestli je takový guru, tak ty zbylé prachy by dokázal otočit hodněkrát, jinými slovy levné peníze za 2%, které přece takový mistr zhodnotí třeba o 10 a víc % ročně. Realita je ale spíš taková, že je OSVČ nebo podnikatel a nejspíš by mu hypo nikdo ani nedal... Tam bude asi zakopaný pes...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2022 17:52 Odeslat příspěvek
Kopáček to je katastrofa sama o sobě všude říká že absolvoval kurzy za 300 000 Kč ale asi mu nedokázali vydělat tak ty rozumy teď prodává za 6000 Kč na netu :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 19:55 Odeslat příspěvek
Je to lhář a vše výše uvedené k němu naprosto sedí.

Na Facebooku na mě vyskočila reklama na jeho kurz, kde sliboval metodu, jak z pouhé dvacetikoruny dojít k 5 milionům. V komentáři jsem mu napsal, že takové zhodnocení je naprostá blbost, načež mi odepsal, že nemám ekonomické vzdělání a vůbec nevím o čem mluvím, ať se přihlásím na bezplatný kurz a sám se budu divit, že to skutečně lze, a že se těší na můj komentář po zhlédnutí videa.

No tak jsem se přihlásil, zajímalo mě čím si to ten idiot obhájí. No a ve videu vysvětlil, že je potřeba po celý život každý den dvacetikurona. Takže žádné "z dvacetikoruny", ale skoro 20 tisíc dvacetikorun, které je potřeba 50 let investovat s ročním zhodnocením přes 10 procent. No, takže vlastně všechno jinak.

Když jsem mu šel teda napsat na stránku ten komentář, na který se tak těšil, a napsal jsem mu že lhal a že z dvacky udělá prd, že ve výpočtu má stovky tisíc korun, tak se ani nezdráhal odpovědět, rovnou můj komentář smazal a zablokoval mě.

Takže pravdivé komentáře vesele maže a trvale blokuje autory, a když jsem projížděl ty pozitivní komentáře tak se většinou jednalo o mrtvé profily, takže zřejmě nějaké jeho fake účty, kterými chce získat důvěryhodnost pro své lži.

A informace z této stránky mě dost zaskočily, je větší lhář než jsem myslel:
https://finakademie-martin-kopacek-recenze.webnode.cz/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 20:57 Odeslat příspěvek
Ahoj,
nebudu tu komentovat zadne "prodejce" kurzu. Nicmene mohu ti rict jako nekdo kdo ma vice nez 15 lete zkusenosti a zkusil snad vse, ze jedine co je dulezite je money management a hlidani risku (ale tim nerikam, ze stop lossy je spravna strategie - proc? protoze velky hraci vidi order flow a casto vas vystrili)

Daytrading ci swing je proste tvrde remeslo jako kazde jine, je jedno jestli jedes akcie, opce, futures - edge dneska jako retail neudelas. Nicmene cist z grafu nejaky smysl ma, ale je tam vzdy nejaka prvdepodonost selhani (tam casto nejde o fundamenty) - trhy jsou news/event driven.

Ziskej praxi proste tim ze do toho skocis, lepsi skola neni. Paper trading je dobry tak na to pochopit jak ta platforma funguje, ale psychologie/emoce/strach/greed je neco co vetsinu traderu rozbije.

Jestli muzu dat jedinou radu zdarma (a tim nemyslim, ze cokoliv prodavam :) ) tak:
- male zisky, ale s velkou pravdepodonosti
- vzdy hlidat risk
- cil je dlouhodoby profit ne jednorazove vitezstvi (a to je ukrutne tezke - konzistence)

Tak Kopackum a jinym zdar :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 3. 2023 21:56 Odeslat příspěvek
Tak rád bych se podělil o zkušenosti s člověkem David "Švéd" Ševčík a alerty.cz. Když se přihlásíte do free kurzu, dostanete nějakých 10 lekcí opčního obchodování zdarma, kde je velice zjednodušeně vysvětleno co a jak, každopádně ve většině videí se více pan Ševčík chlubí kolik procent s kolegy vydělal.
Týden slibuje, že dostanete přístup zdarma do skupiyn discord, nakonec stejně zjistíte, že si musíte zaplatit celý kurz za nějakých 9000 +/-. Nechci rozporovat tomu, jestli tento člověk vůbec umí nebo neumí obchodovat nebo vydělává jen tímhle způsobem na získávání lidí do kurzu.
Každopádně jeho jednání je minimálně k zamyšlení, když mu na jeho facebook skupinu napíšete slučně Váš názor.. příjde blokace. Takové jednání prostě nemůžu nechat bez odezvy a silně doporučuju k zamyšlení s tímto člověkem nějak spolupracovat. Působí seriozně ale nakonec je to velké zklamání.

Něco jiného by bylo kdyby to předem nesliboval a dal mi možnost si zdarma měsíc vyzkoušet obchodování.. to je fér. Zkrátka je to zavádějící informace od začátku do konce. Doporučuju raději dohledat serioznější kurzy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 8. 2023 07:17 Odeslat příspěvek
Po zaznamení reklamy jsem sledoval free kurz Martina Kopáčka, samozřejmě jako nováček, který si kdysi jen tak pohrál s forexem. Během těch několika videí, která mají namlsat, jsem tak nějak pochopil, že něco úplně nehraje. Zkrátka proč by tak zkušený trader, který vydělá za měsíc i několik set tisíc, měl zapotřebí někomu nabízet kurzy za peníze? Logicky mě napadá jen ten důvod, že si těmi kurzy vydělá víc než tradingem... Tak jsem šel googlit, co je to zač až jsem dogooglil sem a pochopil jsem, že je to přesně tak, jak jsem si myslel. Díky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies