FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Martin Kopáček zkušenosti

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2019 09:52 Odeslat příspěvek
Zdravím na fóru,

delší dobu sleduji opčního tradera Martina Kopáčka a jeho prezentované výsledky se mi zdají podezřele růžové. Jeho FB profil je až podezřele vychloubačný a nikde nemůžu najít ani důkazy, že je to 100% pravda, ale ani žádnou "špínu"... Má s ním vůbec někdo zkušenosti? Není to jen takový ten "trader", který vydělává jen prodeji školení?

Finakademie - https://finakademie.cz/author/martinkopacek/
Facebook "Martin Kopáček Opce" - https://www.facebook.com/martin.kopacek.opce

Díky na názor,
Jonáš
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
6. 6. 2019 10:23 Odeslat příspěvek
Ahoj,

neabsolvoval jsem kurz, tak nemohu úplně posoudit. Prý maže negativní zprávy. Zkus si najít hvězdy burzy nebo forex radilci na facebooku, tam je něco k němu.

Kvinto


Offline - Návštěvník Profil 
7. 6. 2019 20:37 Odeslat příspěvek
Jasny hochstapler


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2019 21:26 Odeslat příspěvek
Rozhodne nedoporucuji, velmi spatna zkusenost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 6. 2019 10:35 Odeslat příspěvek
Jeho sdílené výsledky nemůžu posoudit, jako asi nikdo, nevidíme do jeho účtu.
Můžu jen posoudit nabízené kurzy. Jakožto absolvent skoro všech jeho kurzů můžu říct, že je to super základ pro vstup na burzu s vlastním kapitálem.
Neřekne vám sice svatej grál, ale ani vám ho neslibuje. V lekcích naučí a vysvětlí základy, abyste věděli co děláte a měli nějakej základní rozhled. Osobně jsem začal komoditama pana Pecha, přes komoditní spready pana Horkého, akcie Waltera (ty mi osobně přijdou jako nejslabší) a teď dělám opce od Kopáčka.
Jasně, marketing z pláže je dost na hraně, ale nikde vám neslibuje miliony za první měsíc, jako v zahraničí. Jen nabízí základy k nějaké vaší budoucí cestě


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 6. 2019 10:52 Odeslat příspěvek
rozhodně nedoporučuju


Offline - Návštěvník Profil 
8. 6. 2019 11:50 Odeslat příspěvek
unihoxis píše
Můžu jen posoudit nabízené kurzy. Jakožto absolvent skoro všech jeho kurzů můžu říct, že je to super základ pro vstup na burzu s vlastním kapitálem. Neřekne vám sice svatej grál, ale ani vám ho neslibuje. V lekcích naučí a vysvětlí základy, abyste věděli co děláte a měli nějakej základní rozhled.

Pod tohle se můžu podepsat. Pokud chcete získat základní přehled (opce, komodity,spready), tak je možný zkouknout ty kurzy zdarma a uděláte si obrázek... pro někoho, kdo má problémy s angličtinou, to může být cesta načerpání základních znalostí. Samozřejmě je to marketing, aby se pár duší chytlo na placenou variantu kurzu.

Do těch placených kurzů bych nešel, protože mám pocit, že pánové spíše prodávají kurzy, než aby bylo jejich hlavním byznysem vydělávání na burze. Stačí si položit otázku, jestli úspěšný trader/obchodník bude trávit čas nějakým kurzem? Ne, že by se nechtěl podělit o znalosti - tady bych i věřil tomu, že v tak velkém objemu to není konkurenční byznys - ale spíše o to, že když budu vydělávat peníze na burze, budu si vážit svého času a nebudu mít potřebu dělat nějaký kurzy, který mě stojí čas (to raději budu jezdit na motorce nebo se válet u moře). Samozřejmě, pokud "dělání kurzů" není můj hlavní zdroj obživy :D


Offline - Inventář Profil 
8. 6. 2019 14:36 Odeslat příspěvek
Kdo umí - umí, kdo neumí - ten učí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 6. 2019 15:51 Odeslat příspěvek
A nejspis tim vydela vic, nez ten co umi, protoze na hlupacich se vydelava nejvic. To je jak banky, take vedi, ze se vydela vic na investorech nez na investicich.


Offline - Diskutér Profil 
8. 6. 2019 19:50 Odeslat příspěvek
A co vlastně očekáváš za odpověd?
Jaké máš investiční zkušenosti a trading?
Kolik už jsi koupil a přečetl knížek o investování či obchodování?

V kursu dostaneš kvalitní info a praktické zkušenosti náhled pod ruce obchodníků. Můžu doporučit. Kurs je v češtině a cena je podle mě ok. Dají se pořídit podstatně dražší s méně info. Zvýšíš své skills a příležitost přeje připraveným.
Ale je to jako např. v kursu angličtiny, je dost na tobě jak rychle a co se naučíš a jak to nakonec použiješ. Pokud očekáváš, jak pečená holoubátka sama padají do otevřené pusy, tak to asi budeš na špatné adrese (stejně jako všude).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 6. 2019 19:54 Odeslat příspěvek
Ahoj kluci, nedalo mi to a trošku jsem se podíval na obchody MK. On nemá potřebu ani obchodovat. Jeho pěkně zpracované marketingové kurzy jsou výborné. V podstatě ta samá omáčka dokola a pokud za to máte pěkný balík, tak ok. WHY NOT?

Btw: Sleduji toho lucifera již pěkně dlouho a jednou přijde doufám moment, kdy se mi to podaří všechno dále sepsat a zviditelnit. Ten marketing je super že jo? Milinové prázdniny, milionový důchod, milion za rok ani nemrkneš, milion na smrt..k popukání :D :D

Omáčka tu dokážu pochopit, tu prodává kde kdo, ale tvl.. nepotkal jsem nikoho kdo by jeho systém obchodoval v zisku a to se pohybuji v hodně úzkém prostředí traderů a opčních obchodníku! Jeho obchody jsou nakreslené ve Photoshopu a neobjevují se ani na v trhu o čemž vypovídá celá moje stránka.. důkazů, že jsou to fake obchody je tam opravdu dost.

Mrkněte na stránku, kdo je schopný si dokáže obchody sám vyhledat a pochopit. Jsou tam i další recenze.. jo a kontakt na mě tam taky máte, pro ty línější :D jakajepravda@email.cz

https://finakademie-martin-kopacek-recenze.webnode.cz/

JakáJePravda :))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2019 21:56 Odeslat příspěvek
No pokud se jedná o fake obchody, které si musí školitel vymyslet, aby svůj kurz vůbec prodal, pak je to nejen podvod, ale hlavně to vypovídá o jeho traderských schopnostech a dovednostech. Vypovídá to, že není dobrý trader a někomu takovému chcete platit za kurz? To dokonce devalvuje hodnotu těch obecných zdarma kurzů. :-)
Podobných "odborníků" je internet plný. Slibují jak tě naučí vydělávat peníze, protože mají svůj vydřený geniální systém, ale v lepším případě jen prodají kurz, v horším případě tě oberou o peníze víc.
Pamatuje si někdo Borise Gordona Vostrého, nebo WSM robot Jiřího Kubíčka? To byli podvodníci.
Martin Kopáček ale vypadá jen jako další z dlouhé řady infopodnikatelů, který sice neprodává úžasné "emoční rovnice", nebo návod na štěstí, neobjeví ve vás vaše pravé mužství, ale prodává návod jak zbohadnout tradingem. :-(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 7. 2019 07:10 Odeslat příspěvek
Mě by zajímalo, jestli je tady v českém rybníčku nějaký seriozní trader, který má výsledky, a dělá kurzy? Sám za sebe kdybych byl úspěšným traderem na plný úvazek, tak bych se nechtěl zabývat děláním nějakých kurzů a mít s tím jen starosti, kdy by mě ostatní otravovali s tím že se jim nedaří odchody nebo potřebují nějaký typ atd. Radši bych se věnoval svému řemeslu.

Tihle obchodníci neobchodují na burze, ale prodávají kurzy, takže jim stačí jednou za pár měsíců udělat školení, na který se přihlásí dost lidí, shrábnout prachy, odjet na dovolenou k moři, udělat si tam pár selfíček a udělat si tak reklamu na vlastní úspěch, i když mi tu dovolenou nezaplatilo vlastní obchodování. Jeden čas mi YouTube neustále vyskakovala reklama na nějakého Kovaříka, bylo to strašně otravné, řekl bych, že to bude podobný případ.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2019 16:45 Odeslat příspěvek
Zkus Jakub Kovařík (ne Dominik) - opcezive.cz
Jsem členem jeho skupiny pár let. Musím uznat, že dělá vše transparentně - analýzi ziskových i ztrátových obchodů, real výpisy brokera, atd. Snaží se i o online pomoc (chat, skype), párkrát jsem s ním něco diskutoval, ze začátku dobrý, teď nevím. Otázka jak to při takovém počtu studentů dává. Komentuje aktuální tržní nastavení, občas napíše i alert (nebo minimálně zahlásí vstup s odstupem několika hodin).
Dle mého to je akutálně jedno z nějpších co tu aktuálně je ;)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2019 20:16 Odeslat příspěvek
9990 za "mentoring". To je skoro zadarmo. No, myslím, že tuhle možnost na pohádkovou budoucnost tentokrát nechám projít okolo. Nejsem dost bohatý na to, abych si kupoval "levné" věci.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies