FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Komerční Banka Societe Generale

Offline - Nadšenec Profil 
8. 1. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Vypadá, že na 700 a výše doleze, ale já prodal před chvílí za 686,-. Nechal jsem jen takový malý zbytek, s tím počkám na 1000,-(když vyhlásí dvojnásobnou dividendu v létě). Ale 20% za čtvrt roku, tomu nejde odolat, moc hezký výnos a hlavně realizovaný.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 1. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
No je to v perdeli pane kníže. Něco jsem sice na tom taky vydělal, ale jak se říká není nikdy dost. A teď když se banky vymkli fundamentu už je zase riziko pádu podstatně větší.


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
Podle mě mají lidi tolik peněz a tolik se bojí inflace, že je vidina velmi slušných dividend až moc lákavá. Navíc, CZ akcie byly dost pod reálnou cenou. Nevěřil jsem, že by se nedostavila korekce a z větší části jsem přestoupil na úrovni 620 Kč na ČEZ. Tak uvidíme.


Offline - Diskutér Profil 
8. 1. 2021 16:18 Odeslat příspěvek
Ich bin very happy pri nakupce 500, -. Zakladni tabor 700 Kc pokoren v relativne rychlem case. Dam tomu tedy nejaky cas na vyskrabani do 2. vyskoveho tabora na 750, -. Tam bude cas na prvni ohlednuti za dosavadnim vyslapem. Jestli to bude relativne rychle, asi necham vyskrabat az na vrchol 900-1000,-. Pak dle moznosti dividend vytrhnu verlybe stolicku a prodam nebo trvale necham jako dividendovy titul


Offline - Nadšenec Profil 
22. 1. 2021 10:05 Odeslat příspěvek
To je vichřice, ještě nedávno se o ni fondy praly a teď to vyhazujou lopatama, nejspíš mají důvod, divi asi nebude tak tučná, jak jsme si namlouvali a oni už to ví, neodolal jsem a dokoupil trochu KB, abych doplnil stav po prodejích, pokud bude klesat dál, tím líp.

-------------
Prodáno v 12:05, 4500,- za 2 hodiny mi přijde jako dobrá odměna 8-)
Na české burze se příležitost uplatnit techniku zvanou scalping často nevyskytuje............


Offline - Nadšenec Profil 
28. 1. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
Tak beru, když jsou ty slevy, tak jsem zase nabral za 648,-, tentokrát méně než minulý týden, abych měl trochu rezervu, kdyby to zítra pustili ještě níž........


Offline - Diskutér Profil 
28. 1. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
taky pooomaličku začínám mlsně koukat


Offline - Inventář Profil 
28. 1. 2021 15:30 Odeslat příspěvek
Taky po troškách při poklesu přikuju, ale spíš různé tituly. Kdo ví, kam se který střednědobě vydá.


Offline - Diskutér Profil 
28. 1. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
já dnes nakoupil polský CD projekt, měl jsem jej v merku od Mikuláše, ale čekal jsem na přístup na polskou burzu a pak zaspal. Prošvihl jsem tedy tu príma cenu. Ale i tak dnes hned stihl +12%. Se zájmem jsem dnes sledoval GME - to byla veliká taškařice


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2021 09:29 Odeslat příspěvek
gotesák píše
28.1.2021 - tak jsem zase nabral za 648,-, tentokrát méně než minulý týden, abych měl trochu rezervu, kdyby to zítra pustili ještě níž........

Prodáno za 815,-. cca 26% zisk za půl roku je hezký - jsem spokojen ^^ . Jak je to jednoduché a s YINN to bude podobné za půl roku (podrobnosti píšu ve vlákně ETF na rok 2021)


Offline - Diskutér Profil 
2. 8. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
No ja bych ji veril i vic. Zatim drzim. Stejne moc nevidim, kam jinam.


Offline - Diskutér Profil 
2. 8. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
Taky držím. Teď už přemýšlím nad potenciálem v případě zvedání úrokových sazeb. Možná by mohli přijít i nějací větší investoři kvůli měně(?) A taky vlastně nemám přímou náhradu, kam s těmi penězi.


Offline - Diskutér Profil 
2. 8. 2021 22:56 Odeslat příspěvek
Uz jenom zadrzena dividenda je vysoka. Upustim pravdepodobne az kolem 850, uvidim.

Cekal jsem korekci, nakoupil ve sleve Erste a rychle otocil...


Offline - Diskutér Profil 
14. 12. 2021 18:44 Odeslat příspěvek
takže JPM zvýšili cílovku na 1245,- Kdyby to bylo tak jednoduché... :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2022 21:51 Odeslat příspěvek
Ako vidíte cenu akcií Komerčnej Banky? Dnes sa to prepadlo na 700 korún za akciu. Pritom vyzerá že banka nemá veľkú expozíciu v Rusku (narozdiel od materskej spoločnosti). Súčasná situácia by taktiež nemala ovplyniť budúce dividendy, či?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 62 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies