FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Trading212 UK - zadarmo 1 akcii, jejíž hodnota činí max.100€

Offline - Diskutér Profil 
26. 11. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Promiňte, ale četli jste vůbec ty podmínky? Vždyť je tam jasně napsáno, že dostanete akcii v hodnotě až 100 euro. Snad jste nečekali, víc než nějakých 10 euro...
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
27. 11. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Připsali mi 10 EUR a nakoupili 1ks National Grid za 11 EUR, 5ti bába potěší.
Kde lze nalézt přehled obchodů a vkladů?


Offline - Návštěvník Profil 
29. 11. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Promiňte, ale četli jste vůbec ty podmínky? Vždyť je tam jasně napsáno, že dostanete akcii v hodnotě až 100 euro. Snad jste nečekali, víc než nějakých 10 euro...

Četl a s vědomím toho, že to není slíbeno, jsem doufal v jackpot.


Offline - Diskutér Profil 
29. 11. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
já nedoufal v jackpot, ale očekával nějakou základní serioznost brokera, resp. nějakou min. míru solidnosti u hráče ve fin. sektoru. Když nabídnu akcii v hodnotě up to 100eur za "přivedení" nového klioše, tak bych asi neměl vyplácet odměnu v hodnotě na spodní hranici 0-10% (v mém případě jsem dostal akcii v hodnotě 170Kč :pozor ). To místo budování dobrého jména akorát degraduje byznys T212....ale kdo chce kam,....každopádně to bylo poprvé a naposled co jsem se zúčastnil. 8-S


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda jde nějak obejít ten poplatek při vložení peněz z karty? Učet už mám nějakou dobu a byl bohužel založen v CZK... Nemáte nějaký fígl, jak na to? Díky


Offline - Návštěvník Profil 
8. 12. 2021 19:55 Odeslat příspěvek
Hlavní měna účtu by snad měla jít změnit někde v nastavení a pak zahraniční měnu posílat např. bankovními převody přes Revolut, na které se poplatek nevztahuje.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 12. 2021 08:37 Odeslat příspěvek
mena uctu nejde menit musi se zrusit ucet a zalozit novy


Offline - Diskutér Profil 
10. 12. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
rekvy píše
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda jde nějak obejít ten poplatek při vložení peněz z karty? Učet už mám nějakou dobu a byl bohužel založen v CZK... Nemáte nějaký fígl, jak na to? Díky


jedině převodem CZK na sběrné účty T212 v CZK - viz diskuze mezi mnou a Jumpmansem výšee - jako zahr. platba (nejlevněji za kilo z Air) - teoreticky=mnou neodzkoušeno....zatím se tomu vyhýbám jak čert kříži, využil jsem akt. poplatkové prázdniny u Degira a naházel tam z T212 pár pozic, tím jsem si uvolnil keš na T212 na min. půl roku nákupů :-P


Offline - Návštěvník Profil 
10. 12. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
poplatkove prazdniny u degira?


Offline - Diskutér Profil 
10. 12. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
jj ještě tejden zadáčo N/P us titulů


Offline - Diskutér Profil 
13. 12. 2021 18:51 Odeslat příspěvek
Kde lze nalézt přehled obchodů?


Offline - Diskutér Profil 
14. 12. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
daly by se zaslat přes REVOLUT koruny do Barclays na účet v CZK, když mám měnu účtu u T212 CZK? =mimo SEPA to je poplatek kolik? (A kdyby to bylo do Barclays Kypr, tak je to SEPA bez poplatku?)


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 12. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
Platba CZK není nikdy SEPA, to může být pouze platba v Eurech.


Offline - Diskutér Profil 
21. 12. 2021 15:02 Odeslat příspěvek
:-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2021 22:25 Odeslat příspěvek
tom brava píše
daly by se zaslat přes REVOLUT koruny do Barclays na účet v CZK, když mám měnu účtu u T212 CZK? =mimo SEPA to je poplatek kolik? (A kdyby to bylo do Barclays Kypr, tak je to SEPA bez poplatku?)


Ahoj, z Airbank opravdu nejde odeslat CZK na UK ucet u T212 :-( Musi se pouzit bud jina banka a nebo pripadne Revolut by mel jit (nezkouseno), poplatek je pak 150,-, coz se rovna Creditas, ta je po Airbank druha nejlevnejsi.

V unoru by ale vsechny stavajici uzivatele z EU meli presunout pod EU account a pak snad uz penize pujde posilat normalne i z AirBank
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další stránka
Stránka 6 z 13 [ Příspěvků: 189 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies