FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

WCA international

Offline - Diskutér Profil 
11. 6. 2020 14:55 Odeslat příspěvek
Hele, mužů ti vyjít vstříc. Byl jsem osloven (asi naposled takové perly a já nechci)
Je to super projekt, kde pán protože má dobré srdce (sponzoruje nějakou děckou neziskovku) dává možnost lidem vydělat si na jeho zkušenosti s obchody na burze a forexu. Je to fakticky bezrizikové, on je fakt zkušený, klidně ti ukážou perfektní webové rozhraní, kde můžeš sledovat jak to roste. Rostlo i při všeobecném poklesu - on se vyzná, má na to svoje postupy. Jo a kromě toho má taky třeba ve Švýcarsku firmu na luxusní postele pro šejky - žádná holá řiť, ale zkušený businessman. Všichni v okolí už to mají a vydělávají (=dívají se jak jim to roste).
P.S. kdyby tě zajímalo něco podrobněji, tak on jsou prostě lidští a maji své strategie, které fungují a super webové rozhraní, kde můžeš sledovat jak to roste ....
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 6. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
Bezriziková výdělečná investice, která stále roste, v kombinaci s postelemi pro šejky a dobročinným spolkem, to nemá chybu.
Tiše slzím a hluboce lidsky se dojímám.
Já to věděla, hlavním záměrem je, abych se já měla o hodně líp, stačí své úspory svěřit do tohoto či podobného altruistického projektu. Amen.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 6. 2020 12:18 Odeslat příspěvek
Dobrý den, děkuji za vaše odpovědi na moji otázku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 6. 2020 05:16 Odeslat příspěvek
WCA neni podvod. Ani International, ani Holding. Obe dve maji licence u CNB a jsou platne. Zjistujte si informace prosim presne a nesirte hlouposti a vase domenky.


Offline - Přeborník Profil 
18. 6. 2020 10:52 Odeslat příspěvek
Výborně, tak nám dej informace o tom, jak je to s nabízeným veřejnosti bez povolení a kde se vzal základní kapitál.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
Nemyslím, že by prezentování investic u WCA bylo podáváno jako bezrizikové a že by nabízeli zhodnocení 40%. Potom to vrhá špatné světlo na investici a na firmu. Cílí na zhodnocení 12 - 20% max. Je to poměrně dynamická investice, která nese rizika a je na každém, zda je ochoten jít do rizika. Klienti jsou zatím se zhodnocením spokojeni, i s vyplácením peněz, firma má licence zpět, ano dostali pokutu, ale nejmenší možnou. Na stranu druhou ohledně důvěryhodnosti, mají smlouvu s ČEZem na odběr elektřiny na x let dopředu a se státem na odběr ústenek. Tak to nebude tak hrozné s důvěryhodností. WCA international se momentálně převádí pod Holding, takže brzy bude vše v rámci ČR. Nejsou jediní, kdo nabízí zhodnocení 20% a kdo obchoduje pod $15, je na každém, zda se rozhodne do nich investovat nebo ne. Ale špinit je nebo Matouše Poláka, pokud s nimi nemáte osobní zkušenost mi nepřijde fér.


Offline - Nadšenec Profil 
21. 6. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Všechno důležité již bylo na tomto vláknu napsáno, varování zaznělo, takže je zbytečné v tom pokračovat. Napíšeme sem znova za rok nebo dva, až letadlo spadne. Zatím letí. 8-)
Ano, lítá i víc věcí, možná to není letadlo, jak sem mnozí píší, možná je to vzducholoď nebo kormorán. Tak počkáme rok, dva, jestli spadne vzducholoď nebo kormorán. :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
Uplynul rok a kus. A hle, máme tu pěkné čtení na podzimní večery.

WCA Solutions podle údajů v Companies House je "dissolved". V českém OR stále figuruje jako společník WCA International.

-- 2. 11. 2021 08:59 --

Pro zajímavost si můžete přečíst "filing history" WCA Solutions. Zase bude nejspíš podána žádost o "administrative restoration" a pojede se dál, jako by se nechumelilo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 7. 2022 21:42 Odeslat příspěvek
Zdravím, mohu se prosím zeptat, jak to dopadlo s rodiči? V pondělí WCA ohlásili propad o 70 % :-/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2022 21:47 Odeslat příspěvek
Měli jste požádáno o výběr? Mám shodné informace. Měl jsem výběr k 15.6.2022 a samozřejmě nic. Vypadá to, že letadlo spadlo. Nebo jedou dál a toto info je jen pro ty co chtějí vybírat?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2022 22:01 Odeslat příspěvek
Již 15.6.2022 a výběr vám zamítli? Tak to nevypadá dobře :-/ Dle informace WCA obchoďáka z dnešního dne žádosti před 4.7.2022 měly být vypláceny bez problémů v plné výši...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2022 08:42 Odeslat příspěvek
Tak mě kontaktovali s rozložením vyplacení do splátek. Tak uvidime


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2022 23:24 Odeslat příspěvek
Tak snad to dobře dopadne :) Aspoň k něčemu je ta diskuze dobrá :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
Taky jsem dal výpověď ještě před tím průšvihem. Mám slíbeno do 16.11.2022.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2022 12:04 Odeslat příspěvek
Tak držím pěsti, ať se vám vrátí minimálně celá vložená částka :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 7 z 10 [ Příspěvků: 142 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies