FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

eToro

Offline - Poslední varování Profil 
4. 11. 2020 21:11 Odeslat příspěvek
P/E je docela v pohode ne? Jenze mi to nikdo nerekl vcas :-)

Jsou nekde data zadarmo? To. Y prece nekde slo videt, ze to prudce roste a jeste by to slo stihnout?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 11. 2020 23:09 Odeslat příspěvek
U biotech o P/E vůbec nejde.
Velmi pochybuju, že dokážeš tyhle news dobře a rychle vyhodnotit, zrovna zprávy tohoto typu nedokážu vyhodnotit ani já a to se newstradingem živím. A to, že něco po zprávě prudce roste neznamená, že se to neotočí zrovna, když to koupíš.
Zrovna v tomhle případě na ní byl v 10:15 EST volatility halt a část růstu byla gapem a až potom se začaly objevovat news. V FDA jsou pitomci, tohle se má držet pod pokličkou a oznamovat mimo market hours.


Offline - Návštěvník Profil 
18. 12. 2020 15:06 Odeslat příspěvek
Zkoušel už někdo posílat na etoro peníze převodem? Etoro podpora je sice rychlá, ale úplně k ničemu, odpovědi posílají spíše podle klíčovách slov.
Podklady k platbě jsou jasné, ale SHA nebo OUR? Navíc ty poplatky, které si banka chce strhnout, 200 za SHA, 500 za OUR, a to mám dolarový účet. Ideál by byla platební karta, ale tu zase nedávají k dolarovým účtům. A když zaplatím z českého, tak si prozměnu banka namaže kapsu na konverzním kurzu. Povedlo se tohle někomu vyřešit, aniž by prohrál kalhoty?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 12. 2020 16:04 Odeslat příspěvek
Na problematiku výhodné a levné směny jsem si založil vlákno Konverze měn za výhodných podmínek a jejich převody, ale jasnou odpověď jsem na to zatím nenašel.


Offline - Poslední varování Profil 
18. 12. 2020 16:52 Odeslat příspěvek
Nejlepsi kurz a platbu geatis mas u exchange cz

kpavel píše
Zkoušel už někdo posílat na etoro peníze převodem? Etoro podpora je sice rychlá, ale úplně k ničemu, odpovědi posílají spíše podle klíčovách slov.
Podklady k platbě jsou jasné, ale SHA nebo OUR? Navíc ty poplatky, které si banka chce strhnout, 200 za SHA, 500 za OUR, a to mám dolarový účet. Ideál by byla platební karta, ale tu zase nedávají k dolarovým účtům. A když zaplatím z českého, tak si prozměnu banka namaže kapsu na konverzním kurzu. Povedlo se tohle někomu vyřešit, aniž by prohrál kalhoty?

U monety dostanes usd kartu zdarma k usd uctu, ktery je take zdarma :-)

Nekteri tady tvrdi, jak moneta ma super kurz. Bud kazdemu davaji jiny kurz anebo nekteri neumeji pocitat prumery.


Naposledy upravil vpe dne 18. 12. 2020 17:04, celkově upraveno 1


Offline - Návštěvník Profil 
18. 12. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
Díky, podívám se. Já mám dolarový účet zdarma u Fio, až doteď mě nenapadlo, že by se mohla hodit i karta. A tu pro USD účet neumí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 12. 2020 23:00 Odeslat příspěvek
Kartu k dolarovym uctum ziskas u zminene Monety (zdarma), Revolutu, TransferWise nebo to muzes prohnat pres Curve kartu.


Offline - Návštěvník Profil 
19. 12. 2020 11:00 Odeslat příspěvek
Zrovna u eToro nejsou přes Revolut platby v USD podporovány.
Banky si za převod běžně berou mastný poplatek, plus poplatky korespondenčním bankám po cestě, což vám dopředu nikdo neřekne. Docela divné dneska, pošlete peníze a pak čekáte, kolik vás to vlastně bude stát, To i Česká pošta je transparentnější :D


Offline - Návštěvník Profil 
19. 12. 2020 23:39 Odeslat příspěvek
Ale dá se revolut kartou v USD dobíjet :-)


Offline - Návštěvník Profil 
20. 12. 2020 09:58 Odeslat příspěvek
Mohl bys to prosím rozvést?

Z jejich oficiální nápovědy:

Mohu ke vkladu a výběru použít Revolut?
Ano, účet Revolut můžete použít ke vkladům a výběrům v GBP a EUR. Platby Revolut v USD nejsou podporovány.
Důležitá poznámka: Neakceptujeme platby Revolut v USD. Platby odeslané z Revolutu v USD nebudou zpracovány a mohou se cestou ztratit.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 12. 2020 11:18 Odeslat příspěvek
Použij ke vkladu Revolutu kartu a měj na účtě USD a normálně nabijes do Etoro v USD z Revolutu. Není třeba to tam posílat bankovním převodem


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2021 21:21 Odeslat příspěvek
Chystá se ipo a kněmu se šikne ipa...


Offline - Nadšenec Profil 
28. 3. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Jde u eToro někde vyplnit W8-BEN formulář? Co jsem koukal tak eToro má jaksi problémy při danění dividend sníženou sazbou pro US akcie. Máte někdo zkušenost že to u nich jde? Chtěl bych si u nich založit účet primárně kvůli nákupu US akcií, ale tohle by pro mě byl showstopper.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 3. 2021 16:19 Odeslat příspěvek
eToro daní US dividendy 30%. Pro nákup US dividendových akcií je vhodnější Degiro - většina US dividend je daněna 15%, nákup US akcie za 0,5 euro + 0,004 USD za akcii. Sídlo v Amsterdamu. Žádný Kypr.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2021 14:23 Odeslat příspěvek
Dají se nějak z eTora převést peníze přímo na účet? Teď to zkouším, dobil jsem přes kreditku a chce mi to peníze poslat zase na ní.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 52 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies