FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jak jednoduše investovat?

Offline - Návštěvník Profil 
22. 12. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
XTB by v blízké době mělo umět podporovat podepsání W8BEN formuláře a tím danění vyřešit.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
22. 12. 2020 14:39 Odeslat příspěvek
Je škoda, že tyto informace nepíšete do příslušného vlákna (XTB).
Jen pro informaci, pokud mi jde o akumulační ETF s domicilem v Irsku, tak se mě toto předpokládám netýká, je to tak?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2021 13:44 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám prosím dotaz, kde je možné nakoupit podílový fond "BNP Paribas Energy Transition" LU0823414635 ? Ideálně banka a možnost spravovat fondy po „svém“. Jako např. v CS, ING, CSOB apod. Děkuji


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2021 16:43 Odeslat příspěvek
Tento fond lze nakoupit přes Conseq. Stačí mít jejich smlouvu Classic investice, není nutné se zavazovat k době investice či předplacení vstupních poplatků. Z bank tento fond nabízí J&T. ČS tento fond neumí, speciálně na něj jsem se ptal s negativní odpovědí, ostatní banky nejspíš také ne.


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Jedná se o nejrůstovější fond v roce 2020. Jedno z hlavních rizik investování: Historická výkonnost není zárukou výkonů budoucích. Směle do toho. Třeba to pofrčí dál.
https://www.penize.cz/podilove-fondy/42 ... -roku-2020


Offline - Nadšenec Profil 
23. 1. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
To Sabiik : Po loňském roce i začátku toho, kdy akcie rostly běžně o 20-30% za den a za rok udělali i tisíce %, se velmi bojím, že spousty lidí to uvidí jako velmi lehkou a jednoduchou příležitost jak "zbohatnout". Obávám se, že to bude pro mnohé neznalé velmi tvrdý pád.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 1. 2021 14:08 Odeslat příspěvek
https://echo24.cz/a/SrtW6/vznika-kvazic ... .sznhp.box

Bublina před prasknutím. Pak zase nastane velký letecký den ze střech a oken výškových budov. :D :D :D


Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2021 16:36 Odeslat příspěvek
I lidé jako Šichtařová můžou mít někdy pravdu. Ale zajímalo by mě, jak si představuješ mechanismus prasknutí bubliny. Jaká by měla být příčina?


Offline - Diskutér Profil 
24. 1. 2021 16:45 Odeslat příspěvek
O Markétce je známo, že předpovídá krach už více než 10 let. Ona je taková lidová vypravěčka pro určitou skupinu lidí. Já do ní nepatřím. Její manžel jí velmi dobře sekunduje. Ať si pindá, na to má právo. Na svém hrobu bude mít napsáno: 'Já jsem vám to říkala'.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2021 21:16 Odeslat příspěvek
Fakt je že to tištění peněz ničí úspory, takže hlavně střední třída to odskáče.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 1. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Kdo má dluhy, tak na tom vydělá, třeba Agrofert.


Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2021 12:54 Odeslat příspěvek
saabik píše
O Markétce je známo, že předpovídá krach už více než 10 let. Ona je taková lidová vypravěčka pro určitou skupinu lidí. Já do ní nepatřím. Její manžel jí velmi dobře sekunduje. Ať si pindá, na to má právo. Na svém hrobu bude mít napsáno: 'Já jsem vám to říkala'.


Marketka je takovy lidovy placal. Za me idelani kandidat na ministryni financi za SPD


Online - Inventář Profil 
25. 1. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
Kdyby mě platili za článek, tak bych taky asi něco podobnýho zkompiloval. Spíš by to chtělo nějakou funkční koncepci, jak se proti tomu bránit.


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 7. 2021 12:56 Odeslat příspěvek
Nejjednodušší způsob pro začátečníky je nákup cenných papírů a po určitém čase prodej za vyšší cenu - a vydělávání peněz. Hlavní věc, kterou si pamatujete, je, že zisk není slepé štěstí, jako v kasinu, ale výsledek promyšlených akcí. Ne hra, ale práce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 8. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
Dobrý den všem, za mě určitě představuje ten vůbec nejjednodušší způsob, jak investovat – mobilní obchodní a investiční aplikace, které si jednoduše můžete stáhnout do chytrého telefonu. Dělám to tak už nějakou dobu, a neměnil bych. Investuju pěkně z telefonu do stocks, forexu, investičních derivátů atd. Je to hodně pohodlné, přehledné, ucelené a hlavně uživatelsky nenáročné! Určitě doporučuju všech začínajícím investorům nebo těm, kdo nemají tolik času, aby se investování věnovali celý den nebo dlouze vysedávali u počítače. Teď už jde jen o to, vybrat si vhodnou aplikaci.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 78 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies