FinExpert.cz

Přihlásit se




Dluhopis Saunia 6,56% 2024

Offline - Návštěvník Profil 
26. 6. 2020 13:45 Odeslat příspěvek
https://dluhopisy.saunia.cz
Tohle na mě dnes vyskočilo jako reklama na facebook, datum emise 1.3.2020 zřejme nedokázali upsat všechny dluhopisy, tak to teď propagují, aby splnili záměr...
Musím říct, že to je hezky zpracované... ještě člověk navíc dostane každý rok 1% na zákaznickou kartu k využití služeb...
Docela mě láká ze srandy upsat třeba jen 50-100k na druhou stranu se mi nelíbí, že emitentem je Saunia SK s.r.o. a ne česká firma Saunia, chápu že chtějí vybudovat novou pobočku v Bratislavě... ale tohle to rozdělení firem se mi jako věřiteli nelíbí...
Jaký máte názor

-- 26. 6. 2020 14:55 --

Aha tak česká společnost Saunia s.r.o. vydala ručitelské prohlášení, kde bude jako ručitel k vydaným dluhopisům Saunia SK, v tom případě je to zajimavé... otázka je jak to bude v budoucnu s koronou...
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
12. 7. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
To je dobry pro zakazniky, kteri tu prodejnu podpori a budou tam utracet :-)

Saunovani za me no nevim nevim, zase korona tam teplem zhebne nebo ne, nevim... Jeste v kvetnu nekde bezeky investice do kancelarskych budov na Taiwanu, no to jsem si rikal, ze jak se lidi a firmy nauci remote homeshore...

Investovals do toho nakonec tech 100K?

Ps: Proč je srážková daň 19 a ne 15%?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies