FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Imperial Finance.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 3. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
gotesák píše
Proto lidé čtěte, vše tady již bylo v podobných kabátech, je až udivující, jak se scénáře podobají.


Já mám pořád před očima Kubíčka. 5 let dokázal díky armádě internetových trolů držet WSM při životě a od investorů vybrat přes 2 miliardy. Stačilo lidem namluvit, že má super výdělečné roboty (AOS). A "důkazů", že mu to fakt funguje, měl taky spoustu... https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/soud- ... il/1953386
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2021 22:46 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
mám podobný dotaz, dostala se ke mně nabídka, kde slibují zhodnocení 0,9-2,4 % měsíčně v závislosti na vložené částce (konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm.) Peníze plánují vložit do Forex tradingu.Na netu se mi o nich nepodařilo moc najít, jenom že byli založení v roce 2019 a mají základní kapitál 10mil Kč.
Podle předchozích vesměs negativních komentářů by bylo radno se jim vyhnout. Má někdo jiný názor/reálnou zkušenost? :?:


Offline - Diskutér Profil 
30. 4. 2021 23:05 Odeslat příspěvek
Rychle pryc od toho


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2021 09:44 Odeslat příspěvek
zacinajici_investor píše
Dobrý den,
mám podobný dotaz, dostala se ke mně nabídka, kde slibují zhodnocení 0,9-2,4 % měsíčně v závislosti na vložené částce (konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm.)


Na 99,99% se z Vás někdo snaží vylákat peníze, které už nikdy nemusíte nedostat zpět nebo přinejmenším značnou jejich část. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by v tomto finanční perpetum mobile s ročním úrokem v intervalu 11 - 33% měli zainvestováni všichni, kteří mají aspoň trochu peněz. Zkuste si položit otázku, proč osoba, které tento zlatý grál ze světa financí nabízí právě Vám. Proč tam sama nedá své veškteré fin úspory, nezastaví bance svůj majetek a neinvestuje třeba i na páku, když slibuje takové zhodnocení. Vemte si, že z každého zainvestovaného milionu Vám slibují 9-24 tisíc měsíčně. Stačí stačí prodat nebo zastavit bance vlastní dům či byt a máte do konce života vystaráno.

Nabízí Vám to tato osoba proto, že Vám chce nabídnout vstupenku do světa vyvolených a otevřít Vám cestu k nezměrnému bohatství nebo to nabízí proto, že má za to slíbenou velmi pěknou provizi a co bude dál s vašima penězi, je jí více méně jedno?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
zacinajici_investor píše
Dobrý den,
....konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm ...

To je lákavé, co? Dejte nám své úspory a my z vás uděláme rentiéra, komu by se to nelíbilo? Pobírat měsíčně takovou rentu vedle příjmu ze zaměstnání nebo podnikání?
Zkušenosti nemám a zdaleka se podobným zkušenostem vyhýbám, připomíná mi to sňatkové podvodníky - v současnosti ve formě amerických námořníků a důstojníků, posílajících zprávy českým ženám na FB, zamilují se do nich a nutně se s nimi potřebují oženit. Ale předtím jim ženy musí poslat hodně peněz :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 20 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies