FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Poštovní spořitelna

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 9. 2020 08:57 Odeslat příspěvek
@Zedna1 teď ještě jde o to "být osloven".
Poslední příspěvek

Online - Nadšenec Profil 
8. 9. 2020 11:31 Odeslat příspěvek
Já osloven byl, teď jsem akorát koukal do IB a přislo to 3.9. Naposledy jsem měl aktivován smartbanking když za to dávali před několika lety 100bodů do světa odměn pak sem ho deaktivoval a odinstaloval protože těch aplikací bank už mám v mobilu moc a navíc mi ta od ČSOB moc nevyhovuje. Tak teď si jí 3 měsíce nechám a pak zase deaktivuju.

Offline - Návštěvník Profil 
11. 10. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
Měl bych jeden krátký dotaz: Když v potřebuji v IB PS provést opětovnou stejnou platbu, tak mám pocit, že se dříve po kliknutí na tuto platbu zobrazovala možnost "Opakovat platbu". Nyní vidím pouze volby "Detail" a "Potvrzení o zaúčtování". Nevím jestli je to chyba, nebo se to provádí nějak jinak. Ve SmartBance "Opakovat platbu" funguje. Díky.

Offline - Inventář Profil 
11. 10. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
U standardní platby je "Použít jako platbu" (či ještě jako trvalý příkaz) u okamžité platby tyto položky nejsou.

Online - Nadšenec Profil 
30. 10. 2020 20:55 Odeslat příspěvek
Tak dnes připsána odměna 100Kč za využití smartbankingu v měsíci září.

Offline - Diskutér Profil 
10. 11. 2020 10:41 Odeslat příspěvek
Pokoušel jsem se z bankomatu čsob vybrat s kartou PS. Nešlo nic vybrat a napsal " v současné době není možné transakci uskutečnit" a vytiskl "transaction declined". Pokus jsem opakoval se stejným výsledkem. Tohle se mi stalo už podruhé. Nejhorší banka.

10. 11. 2020 10:57 Odeslat příspěvek
No, jak Tě tak odsud znám, tak chyba nebude na straně ČSOB/PS.

10. 11. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
:D 8-P

10. 11. 2020 12:34 Odeslat příspěvek
Mám u ČSOB/PS účet už přes 10 let (plus ještě dřív několik let v dobách studijních, ten byl pak zrušen) a toto se mi nestalo nikdy, takže fakt to bude asi uživatelem :).
(ale chvilkový výpadek třeba datového spojení může mít kterýkoliv bankomat)

10. 11. 2020 13:20 Odeslat příspěvek
Jako dokonce se může stát, že bankomat nemá potřebné bankovky, nebo nemá žádné vydatelné bankovky ... :D

10. 11. 2020 13:53 Odeslat příspěvek
Prováděl jsem výběr pro blízkou osobu, PIN znám a nespleten. Zůstatek na účtu vysoký.

Offline - Nadšenec Profil 
10. 11. 2020 17:17 Odeslat příspěvek
Pokud jsi vybíral malou částku, nemusely být drobné (zažil jsem, že nejmenší dostupná bankovka byla 1000 Kč). Pokud jsi vybíral velkou částku, možná před tebou vybíral Patrik a točil miliony, takže třeba zase byly jen malé bankovky, které nestačily na tu částku? :D

10. 11. 2020 18:18 Odeslat příspěvek
Bankomat ČSOB ale asi v prvním uvedeném případě nabízí nejbližší částku (myslím, že směrem nahoru i dolů), kterou je schopen vydat. Spíš mi to připadá, že tam mohly zcela chybět peníze (resp. něco jako druhý uvedený případ).

10. 11. 2020 20:33 Odeslat příspěvek
V 21. stoleti by clovek predpokladal, ze ten csob kram aspon napise Nedostatek bankovek apod.
No vzhledem k umisteni kramu v hyper krmivarne, lze predpokladat jeho vyrabovani od hotovosti.

10. 11. 2020 20:45 Odeslat příspěvek
Kolegyně včera také nevybrala z bankomatu ČSOB kartou PS s tím, že není možné transakci uskutečnit. Ve vedlejším bankomatu jiné banky stejnou kartou vybrala.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 210, 211, 212, 213, 214  Další stránka
Stránka 213 z 214 [ Příspěvků: 3210 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies